Zobacz zdjęcia (5)
LOFJU BRIDE - suknie ślubne szycie na miarę, Warszawa - zdjęcie 1
LOFJU BRIDE - suknie ślubne szycie na miarę, Warszawa - zdjęcie 2 LOFJU BRIDE - suknie ślubne szycie na miarę, Warszawa - zdjęcie 3 LOFJU BRIDE - suknie ślubne szycie na miarę, Warszawa - zdjęcie 4 LOFJU BRIDE - suknie ślubne szycie na miarę, Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

LOFJU BRIDE - suknie ślubne szycie na miarę id:49185

Warszawa, mazowieckie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

W sprzedaży:

  • rozmiarówka: każdy rozmiar - szycie na miarę
  • suknie ślubne w salonie: od 850zł
  • marka: LOFJU BRIDE

Usługi:

  • szycie na miarę

LOFJU to marka PREMIUM założona w 2012 roku przez projektantkę Ingę Sosnę oraz Dominikę Krzewińską.

Dla przyszłych panien młodych przygotowaliśmy naszą kolekcję „LOFJU BRIDE”. Szlachetność materiałów, romantyczne wzory oraz autorski projekt sprawi, że ten dzień będzie wyjątkowy i niezapomniany. Panny młode mogą wybrać swoją wymarzoną suknię ze stałej kolekcji ślubnej lub skorzystać z możliwości szycia na miarę.

Wszystkie nasze projekty powstają w showroomie LOFJU przy ul. Koszykowej w Warszawie, którego atmosfera zapewnia kameralność i ekskluzywność obsługi.

Na naszej stronie znajdziecie również projekty z linii „LOFJU BY INGA SOSNA”, która jest linią wieczorową haute couture, oraz „LOFJU CASUAL” to linia ready-to-wear z propozycjami wielofunkcyjnych ubrań na co dzień.

„Nie istnieje idealny projekt, który pasowałby do każdej kobiety. Ubranie LOFJU podkreśla osobowość i wyjątkowość Klientki.
Jest niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju, tak jak Ona”.
Inga Sosna

Serdecznie zapraszamy do kontaktu

liczba odwiedzin: 2096

Wyjątkowe sale weselne w mieście Warszawa

Popularne miasta w okolicy