Zdjęcia | Oferta | Cennik | Opinie 0

Londyńska Taksówka-London Taxi-Black Cab,Retro, Auto do Ślubu id:34293

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Londyńska Taksówka-London Taxi-Black Cab,Retro, Auto do Ślubu

Maciej Ostatnio widziany 20-06-2018
513-153...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Brodnica, kujawsko-pomorskieZobacz na mapie
Data dodania: 05-03-2018
Liczba odwiedzin: 246

Oferta

Ślub to jedna z najważniejszych uroczystości w naszym życiu, dlatego Nasz elegancki i dostojny samochód jest idealny na taką okazje.

Londyńska Taksówka-Austin FX 4- charakteryzuje się klasyczną, elegancką linią nadwozia, dzięki czemu idealnie komponuje się zarówno z dużymi imprezami takimi jak śluby, oraz trochę mniejszymi takimi jak wieczory panieńskie/kawalerskie lub randki. Duży przedział pasażerski z tyłu pozwala na wygodne podróżowanie 5 osób. Podróż tym samochodem jest magiczna – o czym możecie się Państwo przekonać sami!!!

Atutami tego samochodu jest czarny kolor będący najbardziej eleganckim i stylowym kolorem, biała skórzana tapicerka, barek do dyspozycji podróżujących, szyba oddzielająca kierowce od pasażerów zapewniająca większą intymność oraz szeroko otwierające się drzwi które w połączeniu z wysokością samochodu sprawiają że szczególnie Panie w swoich sukniach mają zdecydowanie bardzo duży komfort wsiadania i wysiadania.

Rodzaj:

 • Marka: Austin
 • Kolor: czarny
 • zabytkowy

Cennik

Oferta
650 / całość
Cena od 650 zł za całość i do 50 km, czyli oferujemy przyjazd po pana młodego, przyjazd do pani młodej, droga do kościoła i na sale weselną, do 50 km.max. czas to 5 h. Każda dodatkowa godzina to 100 zł. W pakiecie Elegancko ubrany szofer, barek w samochodzie do dyspozycji gości, proste przystrojenie auta i weselne tablice rejestracyjne.

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:londynskataksowka
Imię:Maciej
Województwo:kujawsko-pomorskie
Miejscowość:Brodnica
Kod:87-300

Godziny pracy

Pn:08:00 - 21:00
Wt:08:00 - 21:00
Śr:08:00 - 21:00
Cz:08:00 - 21:00
Pt:08:00 - 21:00
Sb:08:00 - 21:00
Nd:08:00 - 21:00

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.