Love Fotografia id:19682

Kontakt

Napisz wiadomość
Kraków, Katowice, małopolskie
Data dodania: 26-02-2016
Liczba odwiedzin: 193

Oferta

Mówi się, że ślub to najpiękniejszy dzień w życiu. Nasz taki właśnie był! Pełny uśmiechów, miłości i słońca! Zazdrościmy Wam tego, że to wszystko wciąż przed Wami.

Dzień Ślubu wymaga wiele przygotowań, a kiedy w końcu nadchodzi chciałoby się wydłużyć każdą jego minutę, by jak najdłużej się nim cieszyć. Czasu nie da się cofnąć, ale mamy swoje sposoby by przywrócić magię tego Dnia.

Obiektyw naszego aparatu wychwytuje każdy uśmiech, wzruszenie, pocałunek i sposób w jaki na siebie patrzycie. Nie mamy żadnych limitów zdjęć, bo szczerze wierzymy, że każda chwila ślubu i wesela zasługuje na jej uwiecznienie.Nad fotografią pracujemy razem –

On to mistrz spontanicznych i pełnych humorów momentów! Potrafi uchwycić każdą zwariowaną chwilę, którą później wspominają Wasi bliscy i przyjaciele. W sesji plenerowej pokazuje swoją kreatywność i pasję. Uwielbia naturalność, wierzy, że najlepsze zdjęcia to te, z których bije prawdziwe uczucie … i coś w tym jest!

Ona jest jego drugą połówką:) Bierze udział w profesjonalnej obróbce zdjęć, towarzyszy podczas sesji plenerowych, gdzie również robi zdjęcia i drugim aparatem, by jeszcze bardziej uchwycić każdą chwilę Waszego Dnia. Różnica między Nią a Nim jest taka, że jest kobietą i na Ten Dzień patrzy zupełnie inaczej – bardziej subtelnie i romantycznie. Uwielbia zdjęcia, na których Państwo Młodzi nie są świadomi tego, że są fotografowani i okazują sobie czułość. Uwielbia wszystkie pocałunki, czułe głaskanie i głębokie patrzenie sobie w oczy – uwierzcie na Waszym Ślubie pełno będzie takich chwil – warto je później mieć w albumie. To połączenie musi się udać i … się udaje!

Specjalizacja:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • sesja plenerowa
  • sesja narzeczeńska

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Opinie Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Love Fotografia
Województwo:małopolskie
Miejscowość:Kraków, Katowice

Nowe ogłoszenia