Zdjęcia | Oferta | Opinie 1

Lovely Film Studio - Produkcje Filmowe | Śląsk id:13989

Kontakt

Napisz wiadomość Opinie (1)
Katowice, śląskie
Data dodania: 29-01-2015
Liczba odwiedzin: 1588

Oferta

Lovely Film Studio oferuje filmowanie uroczystości ślubnych i weselnych rejestrowanych w jakości 4K przez dwóch operatorów DSLM za pomocą aparatów czyli obecnie najnowocześniejszym trendem w filmach ślubnych.
U nas NIE zamówisz 3 godzinnego nudnego filmu! Zmontujemy Twoje wesele nowocześnie w 3-4 minutowy teledysk (Wedding Tralier) którym zachwycisz rodzinę i znajomych oraz stworzymy obszerna nowocześnie zmontowaną relacja z kościoła i sali w długości ok. 40-60 minut który z pewnością będą oglądać Twoi Rodzice przy którym nikt nie będzie się nudził :)

Dodatkowo wykorzystujemy ujęcia z glidecam, slidera, kamer sportowych oraz dodatkowa usługa ujęcia z powietrza przy użycia drona.

Film ślubny
"Najlepsze są takie filmy, na których ludzie albo się śmieją, albo płaczą." - czyż nie jest tak podczas dnia ślubu? To właśnie wasze emocje towarzyszące w tym wielkim dniu sprawiają, że film ślubny jest tak niezwykły.

Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii filmowej. Zobacz jak wyglądają przygotowania ślubne, dzięki nam zatańczysz parą młodą pierwszy taniec i wzruszysz się do łez przy każdej romantycznej chwili towarzyszącej naszym młodym parom.

Oprócz filmu weselnego proponujemy opcje dodatkowe:

- Podziękowania dla rodziców
Nieodłącznym elementem wesela są podziękowania dla rodziców. Mogą to być kwiaty na weselu, ale także coś specjalnego jak przygotowany dla waszych rodziców film. Jeżeli krępują was uroczyste przemowy my pomożemy wam w tym, aby nie wypowiadając ani jednego słowa okazać miłość i wszystko to za co chcecie podziękować swoim rodzicom.

- Film narzeczeński
Chcecie opowiedzieć waszą historię za pomocą filmu?
Zapraszamy do zrobienia filmu narzeczeńskiego, opowiemy całą waszą historię od momentu poznania się przez oświadczyny, aż po ślub.

Krótko o nas :)
Połączenie wiedzy z pasją pozwala nam wykonywać tę pracę. Nasza grupa to fuzja umiejętności i szalonych pomysłów, która w efekcie daje profesjonalną i kreatywną twórczość. Każdego z nas wyróżnia inna specjalizacja co w połączeniu daje mieszankę wybuchową pozytywnej energii i fachowego podejścia do powierzonego nam zadania. Zdobyta wiedza na studiach na kierunku filmowym oraz praca w telewizji odpowiednio przygotowała nas do zawodu. Do każdej pary podchodzimy indywidualnie i dajemy 100% z siebie :-)

Pracujemy główne w obszarze województwa Śląskiego.

Prosimy głównie o kontakt e-mail z wszystkimi danymi na temat ceremonii:
Data ślubu/wesela , Miejsce ślubu/wesela itp
Pełne dane spowodują szybką i konkretną odpowiedź ;)

Posiadamy uprawnienia na tzw. drony UAVO (VLOS) oraz oczywiście uprawnienia do rejestracji ceremonii liturgicznej w kościołach.

Serdecznie zapraszamy do współpracy :)

Rodzaj:

  • dron
  • full HD
  • teledysk z wesela

Ilość kamer:

  • 1 kamera
  • 2 kamery

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: Lovely Film Studio - Produkcje Filmowe | Śląsk id:13989
Ilość głosów: 1
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
(5)
Autor: Daria Mróz
Dodano: 09-05-2015
Data imprezy: 24-10-2015
Witam serdecznie,
Proszę o informację, czy mają Państwo wolny termin na 24.10.15? Jesteśmy zainteresowani skorzystaniem z Państwa oferty. Jaki jest koszt całej uroczystości. Wesele odbędzie się w Rudzie Śląskiej 1. Proszę o kontakt telefoniczny bądź mailowy darusia932@poczta.onet.pl.

Dane kontaktowe

Lovely Film Studio - Produkcje Filmowe | Śląsk
Województwo:śląskie
Miejscowość:Katowice

Nowe ogłoszenia