Zobacz zdjęcia (5)
Łukasz Keplin Photography - wolne terminy na 2019 i 2020 rok!, Gdynia - zdjęcie 1
Łukasz Keplin Photography - wolne terminy na 2019 i 2020 rok!, Gdynia - zdjęcie 2 Łukasz Keplin Photography - wolne terminy na 2019 i 2020 rok!, Gdynia - zdjęcie 3 Łukasz Keplin Photography - wolne terminy na 2019 i 2020 rok!, Gdynia - zdjęcie 4 Łukasz Keplin Photography - wolne terminy na 2019 i 2020 rok!, Gdynia - zdjęcie 5
1 / 5

Łukasz Keplin Photography - wolne terminy na 2019 i 2020 rok! id:40265

Gdynia, pomorskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Fotografia to moja pasja, którą pragnę się dzielić. Pasję tą i chęć dzielenia się przelałem na fotografię ślubną. Jako że ślub to wyjątkowa, pełna wzruszeń i miłości, chwila dla pary młodej i najbliższych podchodzę do każdej sesji indywidualnie, tak aby uchwycić najpiękniejsze i najistotniejsze momenty. Swoje usługi oferuję w zakresie: przygotowania, błogosławieństwa, ceremonii w Kościele lub Urzędzie Stanu Cywilnego, przyjęcia weselnego oraz sesji zdjęciowej w dniu ślubu lub w innym dogodnym terminie.
Wszystkie zdjęcia obrabiam w programie graficznym i dostarczam w dogodnej formie (najczęściej w formie płyt DVD lub pendrive’a). Fotografię traktuję jako pasję, więc do zlecenia podchodzę indywidualnie oraz z pełnym zaangażowaniem. Mogę działać sam lub jako drugi fotograf.

Możliwe również inne zdjęcia okolicznościowe jak chrzciny, komunie, urodziny, kluby itp.

Informuję, iż posiadam upoważnienie do fotografowania podczas celebracji liturgicznych na terenie Archidiecezji Gdańskiej (ale żaden ksiądz nie robi problemów jeśli chodzi o fotografowanie w innych Archidiecezjach :) )

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Gdynia, , 81-587, woj. pomorskie
liczba odwiedzin: 1068

Popularne miasta w okolicy