Łukasz Szczygielski Photography id:11751

Oferta
Dodaj do plannera

Zawsze na początku zastanawiam się czy już teraz uprzedzać Was o współpracy ze mną czy to jeszcze nie ten czas. Decydując się na współpracę ze mną zgadzacie się na to, że będziecie mieli profesjonalną oprawę fotograficzną swojego wesela. Mówią, że jeden obraz jest wart więcej niż 1000 słów. Chciałbym żebyście po obejrzeniu mojego portfolio mogli się pod tym podpisać. Chciałbym, żebyście po przejrzeniu moich zdjęć widzieli moje podejście do pracy i do tego jak każdego dnia staram się rozwijać moją pasję fotograficzną. Pasja rodzi profesjonalizm, profesjonalizm to jakość a jakość to luksus - chcecie zapewnić sobie to ostatnie ? to jestem pewien że to właściwy adres.

Dodatkowe informacje

Specjalizacja:

  • plener
  • studio

Cennik

Orientacyjna cena: 2700 PLN / całość

Pomimo mojego 5-letniego doświadczenia oraz tak naprawdę sztywnego cennika zawsze istnieje możliwość rozmowy na temat ostatecznej ceny. Możecie się zastanawiać dlaczego. Zróbcie coś fajnego na własnym ślubie, weselu a możecie być pewni, że dla samego fun'u zejdę Wam z ceny tylko po to, żeby to zobaczyć. Kiedy zaraz klikniecie sobie w link, który przekierowuje do oferty, potem obejrzycie zdjęcia myślę, że sami stwierdzicie, iż cena jest adekwatna do tego co mam Wam do zaproponowania.

Cennik możecie obejrzeć wchodząc na mojego bloga wyszukując go w google wpisując moje imię i nazwisko. A na samym blogu wpisując słowo "oferta" w miejscu wyszukiwania.

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Łukasz Szczygielski Photography
Województwo:świętokrzyskie
Miejscowość:Kielce
Kod:25-557
Data dodania: 29-01-2014
Liczba odwiedzin: 878

Polecamy

Nowe ogłoszenia