Zdjęcia | Oferta | Opinie 0

Luksusowe Limuzyny - Jaguar Zabytkowe i *Nowe* id:4725

Kontakt

Napisz wiadomość
Łódź, łódzkie
Data dodania: 03-01-2011
Liczba odwiedzin: 3294

Oferta

POSIADAMY DO WYNAJĘCIA EKSKLUZYWNE LIMUZYNY KTÓRE ZAPEWNIĄ PAŃSTWU PRESTIŻ I WYGODĘ PODRÓŻOWANIA. METALIZOWANY ZŁOTY LAKIER ORAZ ICH KLIMATYZOWANE WNĘTRZE, WYKOŃCZONE KREMOWĄ SKÓRĄ I DREWNEM PODNIESIE PRESTIŻ UROCZYSTOŚCI ORAZ UCZYNI PAŃSTWA PODRÓŻ PRZYJEMNĄ I KOMFORTOWĄ.

UWAGA PROMOCJA - SESJA ZDJĘCIOWA "MŁODZI Z AUTEM" GRATIS!

Jaguar XJ6 Sovereign, zaprojektowany z myślą o sportowej limuzynie, Sovereign to najwyższy i najbardziej ekskluzywny model z tej serii, wykorzystywany przez koronowane głowy, zapewniający prestiż i wygodę podróżowania. Wszechobecny chrom wspaniale harmonizuje ze złotym kolorem nadwozia oraz wnętrzem wykończonym kremową skórą i drewnem.

Jaguar S-Type jest elegancką i stylową limuzyną klasy wyższej. Eleganckie nadwozie nawiązuje wysmakowaną formą do kultowego Mk II z lat 60, Przestronne wnętrze jest wykończone szlachetnym drewnem oraz kremową skórą która tworzy wspaniałe połączenie z metalizowanym lakierem nadwozia w kolorze złota.

WYNAJEM AUTA NA ŚLUB OBEJMUJE PRZYSTROJENIE, ELEGANCKIE TABLICE "Młoda Para" I OCZYWIŚCIE ELEGANCKO UBRANEGO KIEROWCĘ. DODATKOWO NASZE AUTO JEST WYPOSAŻONE W BAREK Z SZAMPANEM I NAPOJAMI Z KTÓREGO KORZYSTANIE W AUCIE SPRAWI, ŻE PAŃSTWA PODRÓŻ NIE TYLKO BĘDZIE KOMFORTOWA, ALE I BARDZO PRZYJEMNA :)

AUTA WYNAJMUJEMY TAKŻE NA: WYJAZDY REPREZENTACYJNE, RANDKI, WIECZORY PANIEŃSKIE I KAWALERSKIE, STUDNIÓWKI, KOMUNIE I INNE.

Rodzaj:

  • Marka: Jaguar
  • Kolor: złoty
  • zabytkowy

Opinie Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Luksusowe Limuzyny - Jaguar Zabytkowe i *Nowe*
Województwo:łódzkie
Miejscowość:Łódź

Nowe ogłoszenia