Zobacz zdjęcia (5)
LuxKrakow - Rozwożenie i transport gości weselnych, Kraków - zdjęcie 1
LuxKrakow - Rozwożenie i transport gości weselnych, Kraków - zdjęcie 2 LuxKrakow - Rozwożenie i transport gości weselnych, Kraków - zdjęcie 3 LuxKrakow - Rozwożenie i transport gości weselnych, Kraków - zdjęcie 4 LuxKrakow - Rozwożenie i transport gości weselnych, Kraków - zdjęcie 5
1 / 5

LuxKrakow - Rozwożenie i transport gości weselnych id:52314

Kraków, małopolskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny

O nas

Typ pojazdu:

  • wynajem busów
  • liczba miejsc: 7

LuxKrakow to nowoczesna firma transportowa z siedzibą w Krakowie, jednak nasza ekipa może się pochwalić dużym zapałem, sporym doświadczeniem w prowadzeniu pojazdów różnego typu i ambicjami do bycia najlepszymi w mieście pod względem obsługi klienta w tej branży. Te wszystkie aspekty sprawiły, że poczuliśmy potrzebę aby poprawić jakość przewozu gości. Dysponujemy nowoczesną i komfortową flotą.

Samochody do ślubu:
Tesla S 2020

Busy do rozwożenia gości:
MB Vito 7 miejsc
MB V Klasa 7 miejsc
Renault Traffic 7 miejsc

Oferujemy nowe modele samochodów. Są one zaopatrzone w najnowsze systemy bezpieczeństwa. Za komfort jazdy odpowiada m.in. klimatyzacja, wygodne siedzenia wraz z podłokietnikami, dodatkowe nawiewy powietrza w drugim i trzecim rzędzie siedzeń oraz zawsze czyste i pachnące wnętrze. Samochody pomieszczą 7 osób (nie wliczając kierowcy). Na życzenie klienta istnieje możliwość przystrojenia samochodów.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Dlatego, że potrafimy połączyć pasję, doświadczenie, profesjonalizm i przekuć to w sukces jakim jest wzorowe wykonanie usługi. Sami organizowaliśmy własne przyjęcia weselne, naszych przyjaciół, rodziny. Wiemy jakie są oczekiwania i co należy przewidzieć i uwzględnić podczas realizacji usługi transportu.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Widzą w nas normalnych ludzi, z którymi można porozmawiać przy kawie nie tylko o szczegółach związanych z organizacją wesela. Nasze relacje nierzadko dalej się rozwijają, ponieważ działamy na wielu płaszczyznach. Dzielimy się naszą wiedzą, doświadczeniem i zawsze wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Pary Młodej.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Nasza usługa zawsze jest spersonalizowana. Przeprowadzamy obszerny wywiad, co pozwala nam na zaproponowanie najbardziej kompleksowej wersji usługi, uwzględniając przy tym zarówno budżet jak i komfort gości

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Po zrealizowaniu ponad 100 wesel wypracowaliśmy najbardziej optymalne rozwiązania transportowe. Wystarczy się z nami spotkać i przedstawimy gotowe rozwiązania na każdą kieszeń.

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Znając specyfikę wydarzenia jakim jest organizacja wesela jesteśmy bardzo elastyczni. Rozumiemy to i w każdej chwili jesteśmy gotowi dokonać modyfikacji zamówienia.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Kraków, , 32104, woj. małopolskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 00:00 - 24:00 Wt: 00:00 - 24:00 Śr: 00:00 - 24:00 Cz: 00:00 - 24:00 Pt: 00:00 - 24:00 Sb: 00:00 - 24:00 Nd: 00:00 - 24:00
liczba odwiedzin: 912

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie