Ta firma aktualnie nie odpisuje na wiadomości. Sprawdź podobne oferty, które dla Ciebie wybraliśmy!

Zobacz zdjęcia (4)
MSZA Kwartet - chór na Twoim ślubie, Poznań - zdjęcie 1
MSZA Kwartet - chór na Twoim ślubie, Poznań - zdjęcie 2 MSZA Kwartet - chór na Twoim ślubie, Poznań - zdjęcie 3 MSZA Kwartet - chór na Twoim ślubie, Poznań - zdjęcie 4
1 / 4

MSZA Kwartet - chór na Twoim ślubie id:37412

Poznań, wielkopolskie
(7)
Dodaj opinię

O nas

Instrumenty:

  • gitara

Śpiew:

  • ilość osób: 4
  • chór
  • śpiew damski
  • śpiew męski

MSZA Kwartet - Mateusz, Stanisław, Zuzanna i Aleksandra

Jesteśmy kwartetem wokalnym, który śpiewa na uroczystościach kościelnych - głównie na ślubach, ale jesteśmy otwarci na inne propozycje. Jesteśmy indywidualistami, każde z nas reprezentuje inny głos, śpiewamy jednak razem, dlatego wykonywane przez nas utwory charakteryzują się głębią wyrazu i pięknem harmonii (czasem z dodatkiem brzmienia gitarowego). Uwielbiamy wspólnie muzykować - wspólne śpiewanie sprawia nam wielką przyjemność i radość, którą dzielimy się z innymi.

Jako Kwartet działamy od 2017 r., jednak jesteśmy związani są z muzyką od dłuższego czasu - swoją pasję realizujemy śpiewając w większych chórach, posiadamy wykształcenie w zakresie muzycznym. Działamy na terenie województwa wielkopolskiego, choć na Wasze zaproszenie pojedziemy nawet na drugi koniec Polski. Z bazy wypadowej w Poznaniu byliśmy już zapraszani m.in. do Szczecinka, Bydgoszczy czy Rybnika.

Oprócz rzetelnego przygotowania muzycznego oferujemy pomoc w doborze repertuaru, jesteśmy też otwarci na Wasze propozycje pieśni. Staramy się znajdować złoty środek między oczekiwaniami Pary Młodej, a powagą liturgii. Staramy się być przygotowani na każdą sytuację, nie tylko w pod względem zapasowych pieśni, ale także np. własnego nagłośnienia. Zawsze też poprosimy Was o kontakt do osoby, z którą będziemy się kontaktować w razie potrzeby w dniu uroczystości.

Działamy na Facebooku i YouTubie - gdzie udostępniamy próbkę naszych wykonań - a zainteresowanym udostępniamy większą ilość nagrań.

Przesyłamy propozycję oferty po indywidualnym kontakcie. Proponujemy atrakcyjniejsze ceny, gdy możemy jednego dnia zaśpiewać na co najmniej dwóch następujących po sobie uroczystościach w tej samej lokalizacji.

Zapraszamy do kontaktu!

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie (7)

Dodaj opinię
MSZA Kwartet - chór na Twoim ślubie id:37412
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 7 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
J
Justyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-09-2021
Poznań
Data dodania: 13-09-2021

Wszystko zgodne z tym co było ustalone :) Oprawa muzyczna ślubu wszystkim gościom się podobała :) Bardzo dziękujemy! :) i oczywiście polecamy :)

M
Mateusz
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-07-2021
Wągrowiec
Data dodania: 25-07-2021

Serdecznie dziękujemy za przepiękną oprawę muzyczną na ślubie. Goście razem z Nami byli zachwyceni i nie mogli wyjść z podziwu. Bardzo polecam, usługa od początku do końca wykonana na najwyższym poziomie. Kwartet sprawił, że najważniejszy dzień stał się jeszcze bardziej wyjątkowy.

Z
Zuzanna Gulczynska
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-07-2021
Poznań
Data dodania: 23-07-2021

Wspaniała oprawa muzyczna. Kwartet wspaniale przygotował nie tylko utwory z ich repertuaru, ale również wiele utworów "na zamówienie". Bardzo serdecznie polecam!

E
Edyta
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-05-2021
Włocławek
Data dodania: 16-06-2021

Byliście niesamowici i jesteśmy bardzo wzruszeni i poruszeni jak wspaniale śpiewaliście na naszym ślubie w maju! Do tej pory dźwięczą nam w uszach utwory w Waszym wykonaniu... Było pięknie.
Goście oraz księża odprawiający mszę nie mogli wyjść z podziwu nad jakością wykonań - macie anielskie głosy (opinia potwierdzona przez naszych gości).
Polecam kwartet MSZA wszystkim, którym marzy się przepiękna oprawa muzyczna ślubu - kontakt bezproblemowy, pełen profesjonalizm, łatwość w podejmowaniu decyzji i cudne głosy!

T
Tomasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-06-2021
Poznań
Data dodania: 07-06-2021

Bardzo dziękujemy za przepiękną oprawę mszy świętej. Wszystko było tak jak chcieliśmy, a goście (a wśród nich było wielu muzyków) byli pod wrażeniem czystości śpiewu. Jeszcze podczas wesela goście wspominali mistrzoskie wykonanie hymnu do Ducha Świętego. Kontakt z kwartetem też był bezproblemowy, pomogli nam wybrać pieśni do odpowiednich części mszy. Polecamy z czystym sercem!

Stanisław Chrust
07-06-2021

Dzięki za słowa uznania 🙂 pozdrawiamy!

N
Natalia i Norbert
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-10-2020
Mosina
Data dodania: 24-01-2021

Serdeczne podziękowania dla zespołu. Przepiękna oprawa muzyczna, właśnie taka jaką sobie wymarzyliśmy. Zdecydowanie warto posłuchać zespołu na żywo. Bardzo dobry kontakt, wszystko idealnie dograne. Dziękujemy

Stanisław Chrust
24-01-2021

Dziękujemy, miło było dla Was zaśpiewać :) Pozdrawiam

M
Magdalena
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-07-2019
Poznań
Data dodania: 17-07-2019

Kwartet zdecydowanie wart wszelkich pieniędzy. Pięknie zaśpiewali nie tylko to co mieli w repertuarze ale też to co my sobie wymarzyliśmy czyli Ave Maria. Pomogli w doborze repertuaru. QNagrania przesłane przez nich i te na YouTube nie oddają w pełni tego jakie wrażenie śpiew robi na żywo-pełen czar i urok ślubny. Zarówno nam jak i zaproszonym gościom się bardzo podobało. Dziękujemy za piękną oprawę mszy ślubnej :)

Kontakt

Adres: Poznań, woj. wielkopolskie
liczba odwiedzin: 3143

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie