Maerry me! - Karolina Górka - Wedding Planner

od 300 do 12000 zł
Poznań, wielkopolskie
(1)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
730-468...

Opcje

  • ślub w plenerze
  • ślub za granicą

O nas

Mam na imię Karolina i chcę pomóc Wam zorganizować przyjęcie, o jakim marzycie! 🤍
Jestem inżynierką logistyki zafascynowaną ludźmi, emocjami i tym, jak piękne tło można dla nich przygotować.

Znaczenie nazwy Mærry me! idealnie oddaje to, co chcę Wam od siebie dać - wesoły ślub (w wolnym tłumaczeniu). Ślub bez stresu, pełen dobrych emocji i wyśmienitych nastrojów. Chcę odciążyć Was ze wszystkich problemów organizacji, pozostawiając Wam to, co przynosi w niej największą frajdę - wybór. To Wy, z moją pomocą, zdecydujecie, jak będzie wyglądał TEN dzień. Wspólnie zrealizujemy przyjęcie Waszych marzeń 🤍

Pomogę Wam również w organizacji wesela międzynarodowego - w moim zespole posługujemy się językiem angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim i włoskim.

KOMPLEKSOWA ORGANIZACJA ŚLUBU I WESELA
Przygotowuję dzień Waszego ślubu od początku do końca.
Przejmuję wszystkie obowiązki i mniej przyjemne aspekty organizacji.
Pomagam w stworzeniu koncepcji, opracowuję budżet, podpowiadam, polecam najlepszych usługodawców.
Towarzyszę Wam podczas wyboru miejsca, sukni, w degustacjach.
Zajmuję się całą logistyką przyjęcia.
Opiekuję się Waszymi gośćmi.
Negocjuję umowy, pośredniczę i rozliczam, a w dniu ślubu koordynuję pracę wszystkich i dbam o to, żeby nikt i nic nie zakłóciło Waszego szczęścia i spokoju.
Wybierając tę opcję, możecie czerpać pełnię radości z przygotowań.

CZĘŚCIOWA ORGANIZACJA ŚLUBU I WESELA
Pomagam Wam we wszystkim, w czym potrzebujecie mojej pomocy.
Pakiet tworzony jest indywidualnie, w zależności od tego, co jeszcze pozostało do zrobienia.
Stworzymy też wspólnie scenariusz pozostałych przygotowań i dnia ślubu, którego realizacji - jeśli zdecydujecie się i na to - przypilnuję podczas koordynacji.

KOORDYNACJA DNIA ŚLUBU
Jeśli zorganizowaliście Wasz ślub samodzielnie, ale w tym dniu chcecie cieszyć się każdym jego momentem, powierzenie mi koordynacji będzie idealnym rozwiązaniem.
Wspólnie opracujemy scenariusz przebiegu uroczystości i przyjęcia, skontaktuję się z wybranymi przez Was usługodawcami, przekażę im stworzony przez nas plan, a w dniu ślubu przypilnuję, żeby wszystko poszło zgodnie z nim.
A jeśli nie pójdzie - żebyście nawet nie zorientowali się, że po drodze wystąpił jakiś problem.
Z moją pomocą będziecie mogli czerpać z dnia Waszego ślubu wszystko to co najlepsze!

KONSULTACJE ŚLUBNE
Jeśli nie macie problemu ze zorganizowaniem ślubu samodzielnie, ale potrzebujecie porady, polecenia usługodawcy, konsultacji umowy, dopięcia paru szczegółów, stworzenia koncepcji dekoracji, harmonogramu przygotowań, scenariusza dnia ślubu czy jakiejkolwiek innej pomocy - jestem do Waszej dyspozycji.

Organizacja ślubu

od 300 do 12000zł/ wesele

Tak wygląda nasza praca

Jak dokładnie wygląda współpraca z nami?

Jeśli zainteresowała Was moja oferta - odezwijcie się! Umówimy się na pierwszą - bezpłatną - konsultację (na żywo, przez telefon, przez internet - najwygodniej dla Was), na której porozmawiamy o tym, w czym dokładnie mogę Wam pomóc. Odpowiem na każde Wasze pytanie i wątpliwości. Na podstawie tej rozmowy przygotuję ofertę, na którą jeśli przystaniecie - rozpoczniemy współpracę. Od tej pory będę do Waszej dyspozycji :)

Ile potrzeba czasu, by móc zorganizować z naszą pomocą ślub i wesele?

Im wcześniej zabierzemy się za organizację Waszego ślubu - tym więcej możliwości wyboru będziemy mieli. Nie jest jednak powiedziane, że nie uda nam się go zorganizować i w miesiąc. Uda się :)

Czy jest minimalny budżet ślubny, jaki para młoda musi posiadać, by móc skorzystać z naszych usług?

Nie ma minimalnego budżetu. Moje usługi wyceniam indywidualnie - w zależności od tego, ile mojej pomocy jest Wam potrzebne. Dopasujemy pakiet do Waszych finansowych możliwości.
Jeśli mowa o budżecie ślubnym - organizuję zarówno małe kameralne przyjęcia, jak i wysokobudżetowe śluby.

W jaki sposób para młoda może zaoszczędzić, korzystając z naszej pomocy?

Dzięki znajomości branży wiem, jakie są ceny rynkowe, za co warto zapłacić więcej, a na czym można spokojnie zaoszczędzić. Pomogę też zrewidować zasadność niektórych atrakcji weselnych, które mocno nadwyrężają budżet, a w rzeczywistości wcale nie są tego warte. Uwierzcie, większość z nich nie jest na weselu wcale potrzebna, wręcz przeciwnie - przeszkadzają Gościom w dobrej zabawie ;)

Czy zajmujemy się organizacją wesel plenerowych?

Oczywiście! Takie śluby dają nam najwięcej możliwości! :)

W jakim zakresie koordynujemy ślub i wesele już w trakcie jego trwania?

Koordynacja rozpoczyna się już na parę tygodni przed weselem. Obejmuje między innymi stworzenie scenariusza dnia ślubu, kontakt z podwykonawcami, nadzór ich prac. W miejscu ceremonii/przyjęcia jestem obecna już od początku montaży (zdarza się, że rozpoczynają się już parę dni przed ślubem), podczas całego przyjęcia, do późnych godzin nocnych (to kwestia do ustalenia, najczęściej do wydania ostatniego posiłku/ostatniej atrakcji).

Czy podejmujemy się organizacji ślubu za granicą?

Tak. W moim zespole posługujemy się paroma językami - angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim i włoskim - dzięki czemu bez problemu możemy podjąć się organizacji ślubu za granicą.

W jaki sposób przebiega współpraca, jeśli para młoda w okresie przygotowań do ślubu przebywa za granicą?

Odległość to żaden problem. Możemy się nawet umówić na wspólną kawę na Zoomie :) Wszystkie szczegóły organizacyjne są na bieżąco aktualizowane, dokumenty udostępniane, Para Młoda ma do nich nieograniczony dostęp.

Czy pomagamy również w organizacji wydarzeń związanych ze ślubem (wieczór panieński i kawalerski, podróż poślubna)?

Z przyjemnością! W mojej ofercie znajduje się również organizacja przyjęć okolicznościowych i wieczorów panieńskich i kawalerskich.

Ile imprez obsługujemy jednocześnie?

Ze względu na chęć jak najwyższego poziomu obsługi i skupienia się na Parach Młodych, nigdy nie dubluję terminów uroczystości.

Czy mogą skorzystać z naszej pomocy osoby, które mają już zarezerwowaną salę weselną i wybranych niektórych usługodawców?

Jak najbardziej. W takiej sytuacji mogę zająć się częściową organizacją Waszego ślubu, jego koordynacją albo skonsultować z Wami problemy, które napotkaliście podczas samodzielnej organizacji.

Maerry me! - Karolina Górka - Wedding Planner
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
kreatywność
operatywność
M
Magda
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-07-2023
Łódź
Data dodania: 05-08-2023

Karolina jest przecudowną, ciepłą i pełną pomysłów osobą. Stworzyła nam ślub i wesele z naszych marzeń! Dzięki jej wsparciu i wiedzy nie czułam stresu związanego z organizacją ślubu ani w czasie trwania całego wesela 😍 polecamy Karolinę z całego serca ❤️ jeśli chcecie pięknie zorganizowane wesele i ślub to bez wahania kontaktuj się się z Karoliną!
Karolinko dziękujemy Ci jeszcze razy ! Jesteś NAJLEPSZA !!! 🤍🤍🤍🤍🤍
Magda & Łukasz

Nazwa firmy: Mærry me! Wedding & Event Planner Karolina Górka
NIP: 7822913486
Imię i nazwisko: Karolina Górka
Adres: Poznań, 61-131, woj. wielkopolskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 08:00 - 18:00 Wt: 08:00 - 18:00 Śr: 08:00 - 18:00 Cz: 08:00 - 18:00 Pt: 08:00 - 18:00 Sb: 08:00 - 18:00 Nd: 08:00 - 18:00
730-468...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 1507
Zadzwoń
730-468...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Poznań

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie