Zobacz zdjęcia (3)
Magical Moment, Pruszcz - zdjęcie 1
Magical Moment, Pruszcz - zdjęcie 2 Magical Moment, Pruszcz - zdjęcie 3
1 / 3

Magical Moment id:53741

od 3000 do 6000 zł / całość
Pruszcz, kujawsko-pomorskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
732-131...

O nas

Opcje

  • ślub w plenerze
  • ślub za granicą

Gdy zbliża się ten wyjątkowy dzień a Wy nie wiecie od czego zacząć przygotowania - jestem ja!
Od szybkiej konsultacji na Start, podczas której chętnie podpowiem gdzie warto zacząć realizację Waszej wizji, po pełną organizację tego magicznego dnia co zagwarantuje Wam, że zamiast się stresować i dopilnowywać każdego szczegółu, będziecie się bawić i korzystać z chwili. To Wy decydujecie w jakim zakresie skorzystacie z mojej pomocy.
Nie boję się realizacji zarówno klasycznych jak i tych unikatowych. Jeżeli chcecie złożyć sobie przysięgi w akompaniamencie motywu z Avengers lub wśród dekoracji niczym wyjętych z Hogwartu, dobrze trafiliście! Podzielcie się swoim zamysłem a zrobię co się da, żeby się spełnił.
Dla par, które zdecydują się na moje usługi organizatorskie, możliwość przygotowania wieczoru panieńskiego i kawalerskiego w atrakcyjnej cenie!
Działam głównie na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, ale jeśli czujecie, że to właśnie mnie potrzebujecie w tym wyjątkowym dniu, na pewno coś uda się zdziałać ;)

Oferta Magical Moment Adrianna Brzemińska

Kompleksowa Organizacja

od 3000 do 6000zł/ całość

Czy mogłabym nie tylko zorganizować, ale i dopilnować dla Ciebie wszystkiego na miejscu? Z największą przyjemnością! Tym właśnie jest Kompleksowa Organizacja wraz z Koordynacją dnia Ślubu i Wesela - po długich przygotowaniach zabieram różdżkę i księgę zaklęć, w której mam zatwierdzony cały plan dnia. Ty? Ty jesteś w centrum uwagi i się dobrze bawisz, bo wiesz, że dopilnuję by Twoje marzenia się spełniły (a jak nie, to wiadomo, po to zabieram różdżkę by nawet nieprzewidzianym sprawom zaradzić ;D).

Organizacja Ślubu&Wesela

od 1500 do 3000zł/ przygotowanie

Bardzo chętnie zostanę Twoją Weselną Wróżką Chrzestną i na podstawie omówionej wizji przejmę te wszystkie mniej zabawne formalności. Pisanie wiadomości, umawianie spotkań, sprawdzanie terminarzy, dopilnowywanie budżetu - możesz o tym wszystkim zapomnieć jeśli powierzysz mi Organizację Ślubu i Wesela. Od teraz jesteśmy w stałym kontakcie, dzięki czemu nadal jesteś najważniejszą częścią tego procesu, ale bez całego przygnębiającego stresu. Tobie pozostaje akceptować lub korygować moje działania i czekać na ten dzień ;)

Konsultacja Ślubna

od 250 do 350zł/ konsultacja

W ramach Konsultacji Ślubnej uzyskasz godzinne spotkanie w preferowanej przez Ciebie formie (telefonicznie lub poprzez rozmowę wideo a w ramach takiej potrzeby nawet poprzez wiadomości pisane) podczas którego opowiesz mi co Ci w sercu gra. Następnie zbiorę wszystkie omówione informacje i przygotuję dla Ciebie podsumowanie z propozycjami od czego musisz zacząć, do kogo warto odezwać się pierwszego, na co musisz przeznaczyć największy budżet, o co warto zapytać podwykonawców. Dzięki tej spersonalizowanej rozpisce organizacja ślubu i wesela nie powinna już być taka straszna :D

Opinie Magical Moment Adrianna Brzemińska (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt Magical Moment Adrianna Brzemińska

Nazwa firmy: Magical Moment Adrianna Brzemińska
NIP: 5592059402
Imię i nazwisko: Adrianna Brzemińska
Adres: Pruszcz, woj. kujawsko-pomorskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 08:00 - 19:00 Wt: 08:00 - 19:00 Śr: 08:00 - 19:00 Cz: 08:00 - 19:00 Pt: 08:00 - 19:00 Sb: 09:30 - 15:30 Nd: 09:30 - 15:30
732-131...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 536
Zadzwoń
732-131...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie