"Magiczne Chwile" F.Czekoladowa-9 smaków id:8978

Oferta
Dodaj do plannera

Drodzy Klienci Czekolada musi nie tylko dobrze smakować, ale również wyglądać. Dbamy o wizualne szczegóły, które nadają elegancji. Aranżacja stołu, na którym mieści się fontanna to m.in. dekoracje z kwiatów żywych, świec, materiałów, precyzyjnie ułożonych przekąsek oraz rzeźby z Carvingu. Całość pięknie komponuje się z wystrojem wnętrza. Niewątpliwie ciekawym atutem jest dwustopniowy podświetlany podest, który posiada 7 kolorów podświetlenia.
Posiadamy do wyboru 9 smaków czekolady: Mleczna, Truskawkowa, Biała, Gorzka, Cappuccino, Pomarańczowa, Karmelowa, Limonkowa oraz Miodowa. Różne smaki to także 9 kolorów pachnącej, gęstej, płynącej czekolady. Dodatkowo jesteśmy w stanie zabarwić czekoladę na nietypowe kolory np. niebieski czy też fioletowy. W trosce o naszego klienta dbamy również o świeżość spożywanych przekąsek. Są to owoce oraz przekąski suche. Przygotowujemy również smakowite szaszłyki i jeże.

Całonocna obsługa jest w naszej firmie GRATIS ponieważ to nam zależy na utrzymaniu czystości przy fontannie, świeżych przekąskach, pomocy dzieciom oraz tym, którzy być może nie mieli wcześniej okazji skosztować czekolady w tej postaci.

Świadczymy również Atrakcje weselne takie jak: Mobilny Drink Bar, Fontanny: Serowe, Alkoholowe, Carving, Aranżacje florystyczne, Wiązanki ślubne.

Dodatkowe informacje

Oferta

  • sprzedaż
  • wynajem
  • dojazd do klienta

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Cennik

Orientacyjna cena: 399 PLN / wypożyczenie

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: "Magiczne Chwile" F.Czekoladowa-9 smaków id:8978
Ilość głosów: 1 Średnia wszystkich ocen: 1,00 / 5
Autor: White_Stock Dodano: 03-06-2013
Data imprezy: 27-05-2012
(1)
Poprosiłem na weselu o drink wytrawny i nie chcecie wiedzieć co dostałem :)

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

"Magiczne Chwile" F.Czekoladowa-9 smaków
Województwo:podlaskie
Miejscowość:Białystok
Data dodania: 05-11-2012
Liczba odwiedzin: 865

Nowe ogłoszenia