Zobacz zdjęcia (5)
MagicznePudełka - zaproszenia i podziękowania dla gości weselnych, Gdańsk - zdjęcie 1
MagicznePudełka - zaproszenia i podziękowania dla gości weselnych, Gdańsk - zdjęcie 2 MagicznePudełka - zaproszenia i podziękowania dla gości weselnych, Gdańsk - zdjęcie 3 MagicznePudełka - zaproszenia i podziękowania dla gości weselnych, Gdańsk - zdjęcie 4 MagicznePudełka - zaproszenia i podziękowania dla gości weselnych, Gdańsk - zdjęcie 5
1 / 5

MagicznePudełka - zaproszenia i podziękowania dla gości weselnych id:42842

Gdańsk, pomorskie

O nas

PODZIĘKUJ MAGICZNYM PUDEŁKIEM SWOIM GOŚCIOM WESELNYM
Zaskocz gości weselnych pudełeczkiem, w którym znajdą drobny prezent i osobiste podziękowania od Pary Młodej. Skorzystaj z jednej z dostępnych grafik pudełek lub zleć nam przygotowanie indywidualnego projektu, który wpisze się kolorystycznie w Twój wymarzony dzień.

Ślub i wesele to jeden z najważniejszych dni w życiu. Wspomina się go przez całe życie, dlatego tak ważne jest, aby wyróżniał go każdy element, nawet tak drobny jak prezencik z podziękowaniem dla gości weselnych.

Magiczne Pudełko to nie tylko nietypowy sposób podziękowania za obecność w tym wyjątkowym dla Was dniu. Wyobraźcie sobie ten uśmiech na twarzach Waszych najbliższych, kiedy otworzą Magiczne Pudełko, w którym znajdą drobny prezent, Wasze zdjęcia oraz osobiste i ciepłe słowa podziękowania, że chcieli dzielić z Wami tę magiczną chwilę.

WYJĄTKOWA CHWILA, WYMAGA WYJĄTKOWEJ OPRAWY
Jeżeli uznacie, że dostępne aktualnie projekty pudełek nie spełniają Waszych oczekiwań lub nie współgrają z wybranymi przez Was kolorami przewodnimi, to przygotujemy dla Was w pełni spersonalizowaną ofertę. Opiszcie nam swoją wizję pudełka oraz Wasze oczekiwania dotyczące prezentu, który ma się w nim znaleźć. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby przygotować dla Was Magiczne Pudełko, które sobie wymarzyliście. W razie potrzeby możemy nawet zaproponować Wam treść podziękowania.

MAGICZNE PUDEŁKA JAKO ZAPROSZENIA
Nasze pudełka sprawdzą się również jako zaproszenia na ślub lub wesele. Kto powiedział, że zaproszenie zawsze musi być w nudnej kopercie. Z Magicznymi Pudełkami wywołacie nie lada zaskoczenie na twarzach zaproszonych gości. Wystarczy dodać wszystkie informacje oraz Wasze zdjęcia i drobny prezent. Taka zapowiedź Waszego wyjątkowego dnia sprawi, że każdy z zaproszonych gości będzie chciał go spędzić z Wami.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową oraz do kontaktu mailowego.

liczba odwiedzin: 1068

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie