Magiczny Pierwszy Taniec - lekcje indywidualne STREET DANCE STUDIO id:37558

Kutno, łódzkie

O nas

Specjalizacja:

  • pierwszy taniec
  • walc angielski
  • walc wiedeński
  • cha cha
  • rumba

Pozostałe

  • salsa solo
  • salsa w parach
  • taniec nowoczesny

Pozostałe

  • jive

PIERWSZY TANIEC ... TYLKO Z NAMI! Wszelkie pary zainteresowane zajęciami pierwszego tańca weselnego zapraszamy do kontaktu.
Odpowiemy na pytania, rozwiejemy wątpliwości i pomożemy!
Przygotujemy choreografię i muzykę, nauczymy swobodnego poruszania się w parze i sprawimy, że z Nami spędzisz ten czas miło i przyjemnie :-)

Pierwszy taniec to symbol wejścia w nowe życie. Zaplanuj swoje przyjęcie weselne pod każdym względem. Nie zapomnij o pierwszym tańcu, który otwiera wesele i zostanie zapamiętany na długo przez wszystkich Twoich gości. Lekcje indywidualne pozwolą na nauczenie i dopracowanie choreografii pod każdym szczegółem. W naszej ofercie jest nauka zarówno standardowego walca jak i dowolnej kombinacji różnych stylów tanecznych. Co najważniejsze wszystkie lekcje odbędą się w dogodnie wybranych terminach.

Jeśli chcecie poprzez taniec wyrazić siebie i pokazać innym, co do siebie czujecie, macie ku temu idealną okazję. Na zajęciach, oprócz ciężkiej pracy gwarantujemy dobrą zabawę i niezapomniane chwile. Z pewnością dostosujemy się do Waszych potrzeb i spełnimy oczekiwania najbardziej wymagającej pary. Pozwólcie nam stać się częścią wielkiego wydarzenia, jakie Was czeka. Zapiszcie się już teraz.

Zajęcia odbywają się w formie lekcji indywidualnych, w terminach dopasowanych specjalnie do Państwa kalendarza. Oczywiście lekcje odbywają się również w weekendy oraz oferujemy również zajęcia poranne. Cena zajęć ustalana jest indywidualnie. Zajęcia można zaplanować również uwzględniając naukę tańca użytkowego, dzięki któremu pewniej będziecie się czuli podczas każdej imprezy tanecznej.

Kurs obejmuje naukę pierwszego tańca weselnego, pomoc w doborze muzyki, ewentualne miksowanie muzyki, gdy taniec ma się składać z więcej niż jednej piosenki.
Zapisz się na zajęcia już dziś!
Street Dance Studio
ul.1 Maja 16
Kutno

OFERUJEMY:
*pomoc w doborze piosenki
*skrócenie/zmiksowanie utworu gotowego do wysłania dla zespołu/dja
*pomoc w doborze rodzaju tańca
*naukę pierwszego tańca w nowatorskiej choreografii do ulubionej piosenki,
*spotkania dopasowane do możliwości czasowych kursantów,
*nauczycielkę tańca tylko do Waszej dyspozycji z 9 letnim doświadczeniem w pracy z parami,
*zajęcia w profesjonalnym studiu tanecznym z lustrami i nagłośnieniem na ul.1 Maja 16 w Kutnie
*istnieje możliwość umówienia się na lekcję tańca na kilka dni przed ślubem na Waszej sali weselnej (po uzgodnieniu szczegółów) - ta opcja w obrębie miasta Kutna.

Kochani! Jeśli chcecie, aby nauka tańca przed weselem była przyjemnością, a nie przymusem, to serdecznie zapraszam do współpracy! Sprawię, że będziecie czas prób miło wspominać, a pierwszy taniec opanujecie bezbłędnie.
ZAPRASZAM
Asia :)

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie (7)

Magiczny Pierwszy Taniec - lekcje indywidualne STREET DANCE STUDIO id:37558
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 7 opinii
J
Justyna i Marcin L.
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-08-2017
Żychlin
Data dodania: 14-08-2018

Przygotowanie pierwszego tańca Asią to sama przyjemność. Zajęcia prowadzone na pełnym luzie bez stresu. Zawsze stara się dostosować do pary. Pomocna mega energiczna. Z nią po prostu nie ma nudy. Efekt końcowy powalający. Nie można trafić lepiej niż Asia Gąsiorowska

P
Paulina
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-07-2018
Kutno
Data dodania: 14-08-2018

Polecam w 100 % ! Byliśmy bardzo zadowoleni z efektu koncowego. Goście byli pod wrażeniem :)

A
Ania i Krzysztof
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-06-2018
Gostynin
Data dodania: 13-08-2018

Asia to najlepsza instruktorka, jaką moglibyśmy sobie wymarzyc. Jeśli się wahacie, to niepotrzebnie. Ogromna wiedza i doświadczenie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z zajęć oraz efektu. Cena przystępna i adekwatna do włożonej pracy. Będziemy polecać.

J
Julia
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-08-2018
Kutno
Data dodania: 13-08-2018

Jedyne, profesjonalne zajęcia z pierwszego tańca w Kutnie! Warto! Naprawdę WARTO! Indywidualne podejście do każdej pary, konkurencyjne ceny, ogromna wiedza i przede wszystkim super uśmiech. Z narzeczonym mile wspominamy ten czas i z chęcią jeszcze raz byśmy go przezyli. Pozdrawiamy!

A
Aga
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-08-2017
Kutno
Data dodania: 13-08-2018

Profesjonalizm, kreatywność, zaangażowanie, pasja, a do tego przyjazna atmosfera. Polecam

M
Michał
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-04-2018
Kutno
Data dodania: 13-08-2018

Bardzo profesjonalnie poprowadzone zajęcia. Wspaniała atmosfera. Pierwszy taniec wyszedł cudownie! dziękujemy Ania i Michał

M
Mariusz
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-04-2018
Warszawa
Data dodania: 13-08-2018

Najlepsza nauczycielka tańca z jaką miałem do czynienia. Pierwszy taniec wyszedł jedyny w swoim rodzaju. Polecam!

liczba odwiedzin: 1388

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie