Zobacz zdjęcia (5)
Magnolia Weddings- Certyfikowany Wedding Planner, Bydgoszcz - zdjęcie 1
Magnolia Weddings- Certyfikowany Wedding Planner, Bydgoszcz - zdjęcie 2 Magnolia Weddings- Certyfikowany Wedding Planner, Bydgoszcz - zdjęcie 3 Magnolia Weddings- Certyfikowany Wedding Planner, Bydgoszcz - zdjęcie 4 Magnolia Weddings- Certyfikowany Wedding Planner, Bydgoszcz - zdjęcie 5
1 / 5

Magnolia Weddings- Certyfikowany Wedding Planner id:40171

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

O nas

Projektujemy, planujemy i zarządzamy wyjątkowymi uroczystościami począwszy od małych prywatnych spotkań, po duże i oszałamiające wydarzenia. Organizowane przez nas wesela i eventy to niezapomniane magiczne przeżycia, doskonale zaplanowane, spektakularne od pierwszego wrażenia aż po najmniejszy detal.

Ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu i powinien być wyrazem tego kim jesteście, waszej miłosnej historii. Nasze wesela odzwierciedlają styl życia i osobowości każdej pary.
Nasza firma wyróżnia się innowacyjnymi projektami i niezrównanym poziomem usług z ponad 10-letnim doświadczeniem w tej branży. Jesteśmy prawdziwymi pasjonatami sztuki planowania ślubów i eventów oraz odnajdywania miejsca w którym elegancja spotyka się z kreatywnością.

Niezależnie od tego czy szukasz kompleksowego planowania ślubu, eventu czy po prostu potrzebujesz pomocnej dłoni, aby zrealizować swój osobisty plan pomożemy Ci w tym od wstępnej konsultacji aż do ostatniego gościa

liczba odwiedzin: 1215

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie