Zobacz zdjęcia (17)
Makijaż Anna Nowakowska - makijaż z dojazdem, Wrocław - zdjęcie 1
Makijaż Anna Nowakowska - makijaż z dojazdem, Wrocław - zdjęcie 2 Makijaż Anna Nowakowska - makijaż z dojazdem, Wrocław - zdjęcie 3 Makijaż Anna Nowakowska - makijaż z dojazdem, Wrocław - zdjęcie 4 Makijaż Anna Nowakowska - makijaż z dojazdem, Wrocław - zdjęcie 5
Makijaż Anna Nowakowska - makijaż z dojazdem, Wrocław - zdjęcie 6
1 / 17

Makijaż Anna Nowakowska - makijaż z dojazdem id:53555

200 zł / wizyta
Wrocław, dolnośląskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość
510-113...

O nas

Zakres usług:

  • dojazd do klienta
  • makijaż

Witaj!
Miło mi Cię tu gościć :-) Nazywam się Ania Nowakowska i jestem certyfikowaną wizażystką. Swój pierwszy kurs makijażu odbyłam pięć lat temu u Mistrzyni Polski Wizażu – Agaty Szulc. Od tamtej pory sukcesywnie szkolę się i doskonalę swoje umiejętności makijażowe. Aktualnie jestem kursantką jednej z najlepszych w Polsce szkół wizażu – Pro Academy School of Makeup. Swoją działalność skupiam głównie w obszarze Wrocławia, Oławy, Żórawiny i pobliskich okolic, jednak w razie potrzeby dojeżdżam na terenie całego Dolnego Śląska (koszt dojazdu ustalany jest indywidulanie).

Jaki makijaż wykonuję?
Przede wszystkim taki, w którym będziesz się czuła dobrze, pięknie i wyjątkowo!
Przed każdym makijażem ślubnym spotykam się z Panną Młodą na próbie, na której wspólnie ustalamy jaki makijaż będzie dla Niej najlepszym wyborem. Rozmawiamy o kolorystyce, rodzaju makijażu, inspiracjach, stylizacji Panny Młodej, ale także o charakterze i stylu imprezy weselnej. Testujemy odpowiednią pielęgnację i różne warianty kosmetyków, którymi wykonam makijaż w dniu ślubu.
W makijażu ślubnym stawiam przede wszystkim na lekkość, zmysłowość, kobiecość, podkreślenie naturalnego piękna i uzyskanie efektu pięknej skóry. Pracuję na sprawdzonych kosmetykach luksusowych marek takich jak Dior, Chanel, YSL, Estee Lauder, Laura Mercier, Tom Ford i wiele innych.
Jeśli masz jakiekolwiek dodatkowe pytania - chętnie odpowiem.
Zapraszam do kontaktu.

Oferta Makijaż Anna Nowakowska

Makijaż ślubny/próbny

200zł/ wizyta

Opinie Makijaż Anna Nowakowska (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt Makijaż Anna Nowakowska

Nazwa firmy: Makijaż Anna Nowakowska
NIP: 5010035557
Imię i nazwisko: Anna Nowakowska
Adres: Wrocław, , 55-020, woj. dolnośląskie
510-113...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 789
Zadzwoń
510-113...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie