Makijaż ślubny i makijaż wieczorowy - Make-Up Artist Paulina Budzińska

od 160 do 230 zł
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie

Zakres usług:

  • dojazd do klienta
  • makijaż

O nas

Każda Panna Młoda chce zachwycać swoim wyglądem w tym wyjątkowym dniu. Oferuję makijaże ślubne, które podkreślą urodę i charakter Panny Młodej i są dopasowane do całej stylizacji i klimatu. Makijaż ślubny powinien być lekki i świeży, podkreślający zarazem atuty Młodej. Makijaż ślubny, który Wam oferuję ukrywa wszelkie mankamenty twarzy, a jednocześnie nie przytłacza. Używane przeze mnie bazy i utrwalacze utrzymają Twój makijaż w nienagannym stanie do następnego dnia. Nie musisz obawiać się buziaków i uścisków setki gości – wszystko pozostanie na swoim miejscu. Makijaż ślubny to także zdjęcia, dlatego użyte przeze mnie kosmetyki są dostosowane do sesji zdjęciowych. Dzięki technologii odbijanie światła uzyskasz efekt świeżej, nieskazitelnej cery. Sprawdź moje portfolio na stronie internetowej.

Oferuję również makijaż wieczorowy, makijaż okolicznościowy, makijaż cery dojrzalej, itp. Istnieje możliwość dojazdu do Twojego domu, sali weselnej lub hotelu.

W swojej ofercie posiadam również pakiety ślubne, obejmujące makijaż próbny ślubny, makijaż ślubny oraz makijaże wieczorowe dla Twoich gości. Jeżeli jesteś zainteresowana pakietem - zapraszam serdecznie do kontaktu. W tym wypadku obowiązują ceny z dodatkowym rabatem. Rabat jest zależny od ilości makijaży.

Dodaj pierwszą opinię
Imię i nazwisko: Paulina Budzińska
Adres: Bydgoszcz, Rataja 6/32, 85-791, woj. kujawsko-pomorskie
liczba odwiedzin: 3803

Wyjątkowe sale weselne w mieście Bydgoszcz

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog ślubny

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie