Zobacz zdjęcia (30)
Makijaż ślubny, make-up z dojazdem, Bzova Pracownia Makijażu, Poznań - zdjęcie 1
Makijaż ślubny, make-up z dojazdem, Bzova Pracownia Makijażu, Poznań - zdjęcie 2 Makijaż ślubny, make-up z dojazdem, Bzova Pracownia Makijażu, Poznań - zdjęcie 3 Makijaż ślubny, make-up z dojazdem, Bzova Pracownia Makijażu, Poznań - zdjęcie 4 Makijaż ślubny, make-up z dojazdem, Bzova Pracownia Makijażu, Poznań - zdjęcie 5
Makijaż ślubny, make-up z dojazdem, Bzova Pracownia Makijażu, Poznań - zdjęcie 6
1 / 30

Makijaż ślubny, make-up z dojazdem, Bzova Pracownia Makijażu id:48375

200 zł / wizyta
Poznań, wielkopolskie
(0)
Dodaj opinię
739-908...

O nas

Zakres usług:

  • dojazd do klienta
  • makijaż

Moje spojrzenie na makijaż cechuje przede wszystkim wysokie poczucie estetyki i elegancji. Uwielbiam makijaże podkreślające urodę w nienachalny sposób, jednak te ciemniejsze czy bardziej kolorowe również nie są mi obce. Najważniejsze dla mnie jest to, by niezależnie od intensywności makijaż był wyważony i estetyczny.

Mam na imię Justyna, wizaż to moja pasja, którą kilka lat temu postanowiłam zmienić w zawód. Obecnie z powodzeniem upiększam kobiety dodając im pewności siebie i sprawiając, że w ich oczach pojawia się błysk, gdy widzą swoje odbicie w lustrze.

Każdy makijaż dopasowany jest tak by podkreślać urodę klientki, odpowiadać jej preferencjom i sprawiać, by czuła się pięknie i wyjątkowo w dniu swojej uroczystości.

Dla każdej klientki przewidziany jest pakiet poprawkowy :)

Oferta Bzova Pracownia Makijażu

Makijaż

200zł/ wizyta

Każdy makijaż wykańczam kępkami rzęs, stosuję odpowiednie utrwalenie, rozświetlam dekolt (Pannie Młodej na życzenie mogę rozświetlić każdą część ciała, którą odsłania kreacja). Na koniec każda klientka otrzymuje ode mnie pakiecik poprawkowy składający się z bibułek matujących oraz próbki pomadki użytej w makijażu.

W ofercie posiadam pakiety dojazdowe do Panien Młodych i ich najbliższych.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Malując klientki zawsze dbam o to ,by makijaż podkreślał kobiecość w nieprzerysowany sposób, bez względu na dobór kolorów czy intensywność. Nawet kolory uznawane za "niebezpieczne" w makijażu (np. niebieskości i zielenie), odpowiednio otulone cieplejszymi kolorami, możemy "przemycić" nie uzyskując niepożądanego efektu taniości. Ta sama zasada tyczy się ciemnych makijaży typu smokey eye, które również zmiękczam, uzyskując seksowny, ale nie wulgarny efekt.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Sądzę, że moimi dobrymi cechami są: kultura osobista oraz empatyczne podejście do drugiego człowieka. Podczas przygotowań ślubnych makijażystka jest w samym epicentrum wydarzeń i moim zdaniem, szalenie ważne jest to, by wprowadzała dodatkową dobrą atmosferę. Jestem też dociekliwa - zawsze zadaję klientkom dużo pytań o ich preferencję, daję lusterko do wglądu podczas wykonywania makijażu - to wszystko po to, by klientka czuła się jak najlepiej wychodząc spod mojego pędzla.

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Od dziecka marzyłam o tym by zajmować się makijażem, chociaż przez niemal 20 lat prym w moim życiu wiodła miłość do muzyki i wiolonczeli. Zdobycie pełnego wykształcenia muzycznego w dużej mierze przekłada się na inne sfery mojego życia, a także na prowadzoną działalność związaną z makijażem. Kształcenie muzyczne nauczyło mnie cierpliwości, dokładności, punktualności, i przede wszystkim bardzo dużej pokory. Myślę, że są to cechy bardzo pożądane w pracy makijażysty.

Na jakim sprzęcie/materiałach pracujemy?

Dla moich klientek wybieram produkty wysokiej jakości oraz cechujące się bardzo dobrą trwałością. Marki na których pracuję to: Dior, Kryolan, Estee Lauder, Mac, Benefit, Laura Mercier, Clare Blanc, Danessa Myricks, Tarte, Hourglass, Clarins, Affect, Pur, Zoeva, Inglot, Pur Cosmetics, Nabla, Glam Shop, Nyx. Niezwykle ważna jest dla mnie higiena pracy oraz bezpieczeństwo moich klientek dlatego używam jednorazowych aplikatorów do produktów kremowych i tuszu do rzęs.

Opinie Bzova Pracownia Makijażu (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt Bzova Pracownia Makijażu

Nazwa firmy: Bzova Pracownia Makijażu
NIP: 8361795516
Imię i nazwisko: Justyna Korpas-Czarniecka
Adres: Poznań, , 60-473, woj. wielkopolskie
739-908...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 2195
Zadzwoń
739-908...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie