Zobacz zdjęcia (15)
Fryzura Ślubna, okolicznościowa. Makijaż okolicznościowy., Wrocław - zdjęcie 1
Fryzura Ślubna, okolicznościowa. Makijaż okolicznościowy., Wrocław - zdjęcie 2 Fryzura Ślubna, okolicznościowa. Makijaż okolicznościowy., Wrocław - zdjęcie 3 Fryzura Ślubna, okolicznościowa. Makijaż okolicznościowy., Wrocław - zdjęcie 4 Fryzura Ślubna, okolicznościowa. Makijaż okolicznościowy., Wrocław - zdjęcie 5
Fryzura Ślubna, okolicznościowa. Makijaż okolicznościowy., Wrocław - zdjęcie 6
1 / 15

Fryzura Ślubna, okolicznościowa. Makijaż okolicznościowy. id:37244

Wrocław, dolnośląskie
(7)
Dodaj opinię
883-094...

O nas

Witam na mojej stronie! Mam na imię Maria i jestem ślubną stylistką od 4 lat.
Wbrew powszechnej opinii, obowiazki wizazystki i stylistki nie ograniczają sie wylącznie do wykonywania makijaży i tworzenia stylizacji. Jest to efekt końcowy mojej pracy oparty na szeregu moich zdobydych umiejetnosci i pasji.
W pakiecie swoich usług oferują szeroką game swiadczen m.in.:
☆ makijaż - ślubny, dzienny, wieczorowy i do sesji fotograficznych.
☆ stylizacja fryzur na każdą okazję.

Podczas pracy charakteryzuję się profesjonalnym podejściem do klienta. Moja profesja wymaga ciągłego śledzenia trendów mody na świecie, regularnego zbierania informacji na temat nowości, znajomości kosmetyków, sposobów i technik nakładania kosmetyków kolorowych oraz pielęgnacyjnych. Będąc specjalistką w swoim fachu staram sie byc osobistym doradcą, ktory kreuje wizerunek innych osob, a moim priorytetem podczas pracy z klientem jest zawsze przestrzeganie podstawowych zasad higieny.

Moja praca ma charakter artystyczny i usługowy, wiec zawsze chętnie służę dzieleniem się mojej wiedzy podczas pracy. Pracując z klientem nie tylko muszę miec niezbedne narzędzia (pędzle, kosmetyki, palety kolorystyczne, etc.) ale również nieganne oświetlenie.

Chętnie doradzam i edukuję klientow jak należy przygotować cerę przed makijażem, żeby wyglądała ona promiennie, a makijaż czy wystylizowana fryzura utrzymywala się przez cala noc. Podczas stylizacji brwi zawsze uzywam produktów, które zawierają olejki odżywcze.

Zapraszam do kontaktu, a w zamian obiecuje profesjonalna opieke oraz „nienaganny” efekt koncowy mojej pracy.
Pracuję mobilnie, więc jak najbardziej dojeżdżam do klientów.

Oferta

Oferta

Makijaż ślubny/ probny/ okolicznościowy - 200 zł / do1,5h
Fryzura ślubna/próbna - 280 zł/ do1,5h
Fryzura dla gości - 250zł/do 1,5h (obowiązuje w ramach pakietu w którym więcej niż 2 usługi).
Stylizacja krótkich włosów do ucha 180zł/1h
Cena dojazdu w terenie Wrocławia od 50zł
Cena z dojazdem poza Wrocławiem - ustalana indywidualnie
Termin jest rezerwowany po podpisaniu umowy oraz wplacie zadatku w wysokości określonej w umowie.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Oto kilka powodów, dlaczego warto skorzystać z mojej oferty, jeśli jesteś zainteresowany usługami w zakresie makijażu ślubnego i stylizacji fryzur:

1. Profesjonalne doświadczenie: Jako doświadczona ślubna makijażystka i stylistka fryzur, posiadam niezbędne umiejętności i doświadczenie w tworzeniu idealnego wyglądu na ten wyjątkowy dzień. Współpracuję z wieloma pannami młodymi, co pozwala mi na doskonalenie mojego rzemiosła i zapewnienie najwyższej jakości usług.

2. Indywidualne podejście: Rozumiem, że każda panna młoda ma swoje unikalne preferencje i styl. Dlatego moja oferta jest oparta na indywidualnym podejściu, które uwzględnia Twoje preferencje, typ urody, styl ślubu oraz wszelkie specjalne życzenia dotyczące makijażu i fryzury. Zapewniam konsultację i próby przed ślubem, aby zapewnić, że jesteś w pełni zadowolony z efektu końcowego.

3. Profesjonalne produkty i techniki: Korzystam z profesjonalnych produktów do makijażu i fryzur, które są trwałe, wyjątkowe i zapewniają nieskazitelny wygląd przez cały dzień ślubu. Posiadam również wiedzę na temat najnowszych trendów w makijażu ślubnym i fryzurach, oraz stosuję różnorodne techniki, aby dostosować wygląd do Twoich indywidualnych potrzeb.

4. Wygoda i komfort: Zapewniam usługi na miejscu, w miejscu Twojego wyboru, na przykład w salonie lub w miejscu przygotowań przed ślubem. Dzięki temu możesz cieszyć się wygodą i komfortem podczas przygotowań do swojego wielkiego dnia, nie martwiąc się o konieczność podróżowania w poszukiwaniu usług makijażu i fryzury.

5. Zaufanie i profesjonalizm: Jako profesjonalna makijażystka i stylistka fryzur, dbam o zapewnienie najwyższego poziomu zaufania i profesjonalizmu. Działam zgodnie z najwyższymi standardami higieny, korzystam z odpowiednich narzędzi i technik, oraz stale doskonalę swoje umiejętności, aby zapewnić Ci usługi na najwyższym poziomie.

Serdecznie zapraszam do kontaktu.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Moja oferta wyróżnia się kilkoma istotnymi elementami:

Specjalizacja w makijażu ślubnym i stylizacji fryzur: Jesteśtem wyspecjalizowanymi profesjonalistką w dziedzinie makijażu ślubnego i fryzur, co oznacza, że skupiam się wyłącznie na usługach związanych z przygotowaniami do ślubu. Posiadam wiedzę, doświadczenie i umiejętności specjalnie dostosowane do tego wyjątkowego dnia, co pozwala mnie na stworzenie idealnego wyglądu na Twoją ceremonię ślubną.

Indywidualne podejście i personalizacja: Jestem przekonana, że każda panna młoda jest wyjątkowa i zasługuje na indywidualne podejście. Moja oferta opiera się na starannym słuchaniu Twoich preferencji, potrzeb i oczekiwań, aby stworzyć makijaż i fryzurę, które idealnie odzwierciedlają Twój styl, osobowość i indywidualność. Dzięki temu mogę dostosować swoje usługi do Twoich wymagań, abyś czuła się komfortowo i pewnie w swoim wyglądzie ślubnym.

Profesjonalizm i jakość usług: Dążę do najwyższej jakości usług i profesjonalizmu we wszystkim, co robię. Posiadam odpowiednie kwalifikacje, stosujemy tylko renomowane produkty i wykorzystuję zaawansowane techniki, aby zapewnić trwały i efektowny makijaż oraz stylizację fryzur. Naszym celem jest zadowolenie klienta i sprawienie, że poczujesz się wyjątkowo w swoim dniu ślubu.

Mobilność i elastyczność: Jestem gotowa dostosować się do Twojego planu i preferencji, jeśli chodzi o miejsce i czas usług. Mogę obsłużyć Cię w miejscu Twojego wyboru, na przykład w salonie, w domu lub w miejscu przygotowań przed ślubem. Jestem elastyczna i gotowa dostosować się do Twojego harmonogramu, aby zapewnić Ci wygodę i spokój podczas przygotowań do ślubu.

Kompleksowość usług: Poza makijażem ślubnym i stylizacją fryzur, mogę również zapewnić dodatkowe usługi, takie jak doradztwo w zakresie stylizacji, doboru dodatków czy pomoc w zakładaniu welonu czy dodatków do włosów. Moja oferta jest kompleksowa, aby zapewnić Ci kompletną opiekę w zakresie makijażu i fryzur na Twój wielki dzień.

Pozytywne opinie i referencje: Ma liczne pozytywne opinie i referencje od moich zadowolonych klientek. Moja reputacja opiera się na ich zaufaniu i zadowoleniu

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Pary decydują się na współpracę właśnie ze mną jako swoją ślubną makijażystką i stylistką fryzur z kilku powodów:

Profesjonalizm i doświadczenie: Moje doświadczenie w branży makijażu ślubnego i stylizacji fryzur pozwala mi na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Moja wiedza, umiejętności i doświadczenie pozwalają mi na tworzenie makijażu i fryzur, które są trwałe, efektowne i dostosowane do indywidualnych potrzeb i preferencji moich klientek.

Indywidualne podejście: Stawiam na indywidualne podejście do każdej panny młodej, słucham jej preferencji, stylu, osobowości i oczekiwań. Dzięki temu jestem w stanie stworzyć makijaż i fryzurę, które idealnie odzwierciedlają jej wyjątkowość i sprawią, że poczuje się komfortowo i pewnie w swoim wyglądzie ślubnym.

Kreatywność i nowoczesność: Jestem zawsze na bieżąco z najnowszymi trendami w makijażu i fryzurach ślubnych, co pozwala mi na tworzenie świeżych, nowoczesnych i kreatywnych looków. Moje podejście do makijażu i fryzur jest nowoczesne i innowacyjne, co przyciąga pary poszukujące oryginalności i unikalności w swoim wyglądzie ślubnym.

Mobilność i elastyczność: Jestem gotowa dostosować się do harmonogramu i preferencji moich klientek. Mogę obsłużyć je w dowolnym miejscu, na przykład w salonie, w domu, czy w miejscu przygotowań przed ślubem. Moja mobilność i elastyczność daje parom wygodę i spokój podczas przygotowań do ślubu.

Pozytywne relacje z klientkami: Moje pozytywne relacje z klientkami, oparte na zaufaniu, zadowoleniu i satysfakcji, przekładają się na liczne referencje i rekomendacje, które zachęcają pary do wyboru właśnie mnie jako swojej makijażystki i stylistki fryzur.

Kompleksowość usług: Moja oferta jest kompleksowa, obejmuje nie tylko makijaż ślubny i stylizację fryzur, ale również doradztwo w zakresie stylizacji, doboru dodatków czy pomoc w zakładaniu welonu czy dodatków do włosów. Parom zależy na kompleksowej opiece w zakresie ich wyglądu ślubnego, co oferuję jako ich makijażystka i stylistka fryzur.

Dzięki tym powodami pary decydują się na współpracę ze mną.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Ja, jako osoba o silnej osobowości, wpływam na sposób, w jaki podchodzę do mojej pracy jako ślubna makijażystka i stylistka fryzur. Moja pewność siebie, kreatywność, profesjonalizm, empatia, komunikatywność oraz zaangażowanie sprawiają, że jestem wyjątkową specjalistką w moim zawodzie. Dzięki mojej pewności siebie potrafię podejść do klientek z pewnym i zdecydowanym podejściem, co pozwala im czuć się komfortowo i spokojnie w moim towarzystwie. Moja kreatywność jest widoczna w moich projektach makijażu i fryzur, gdzie eksperymentuję z różnymi stylami, trendami i technikami, aby stworzyć wyjątkowe i spersonalizowane stylizacje. Jako profesjonalistka, dbam o każdy detal, tak aby moje usługi były najwyższej jakości, zawsze dotrzymuję terminów, jestem zorganizowana i rzetelna. Moja empatia pozwala mi słuchać klientek i zrozumieć ich potrzeby oraz oczekiwania, dostosowując moje usługi do indywidualnych preferencji. Jestem komunikatywna i potrafię jasno wyrażać swoje pomysły i sugestie, a także słuchać opinii moich klientek. Moje zaangażowanie sprawia, że zawsze daję z siebie 100% w tworzenie idealnego makijażu i fryzury dla każdej panny młodej, co sprawia, że moje klientki czują się wyjątkowo i doceniane.

Opinie (7)

Fryzura Ślubna, okolicznościowa. Makijaż okolicznościowy. id:37244
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 7 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
higiena pracy
trwałość
N
Natalia
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-07-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Krobielowice
Data dodania: 09-08-2022

Bardzo dziękuje za świetny kontakt i profesjonalne wykonanie fryzury na wesele wraz z makijażem. Polecam z całego serca i z pewnością skorzystam w przyszłości na inne uroczystości.

K
Krystyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-08-2019
Wrocław
Data dodania: 12-05-2020

Maria, bardzo dziękuję Ci za niesamowitą fryzurę oraz makijaż.🌹 Czułam się po prostu jako gwiazda! makijaż trzymał przez cały dzień! bałam się ze włosy po fryzurze mogą się popsuć ale Maria tak o nich zadbała że one wyglądają super zdrowo ! 🙂Mogę długo jeszcze tutaj pisać o tej niesamowitej dziewczynie ale radzę po prostu przyjść i skorzystać z jej usług! POLECAM!!!❤❤❤

M
Maria
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-11-2019
Wrocław
Data dodania: 14-01-2020

Zarówno makijaż jak i fryzura wykonane profesjonalnie i z wyczuciem. Polecam!

A
Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-12-2019
Wrocław
Data dodania: 09-01-2020

Z czystym sumieniem polecam! Makijaż i fryzura są idealnie dopasowane do urody, kreacji i wymagań. Makijaż nie jest ciężki, a jednocześnie jest bardzo trwały. Wszystko na bardzo wysokim poziomie. :)

P
Polina
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-03-2019
Wrocław
Data dodania: 23-05-2019

Gorąco polecam. Makijaz i fryzura mega) Fryzura trzymała sie bardzo długo.

D
Daria
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-05-2019
Wrocław
Data dodania: 13-05-2019

Polecam, będę wracać bo w końcu trafiłam na fryzjera który spełnił moje oczekiwania na 100%

N
NINA
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-11-2018
Wrocław
Data dodania: 21-04-2019

Polecam od całego serca! Wszystko na wysokim poziomie!

Kontakt

Imię i nazwisko: Maria Kalchenko
Adres: Wrocław, woj. dolnośląskie
883-094...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 5165
Zadzwoń
883-094...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie