Zobacz zdjęcia (15)
Makijaż ślubny, okolicznościowy z dojazdem, Czerwionka-Leszczyny - zdjęcie 1
Makijaż ślubny, okolicznościowy z dojazdem, Czerwionka-Leszczyny - zdjęcie 2 Makijaż ślubny, okolicznościowy z dojazdem, Czerwionka-Leszczyny - zdjęcie 3 Makijaż ślubny, okolicznościowy z dojazdem, Czerwionka-Leszczyny - zdjęcie 4 Makijaż ślubny, okolicznościowy z dojazdem, Czerwionka-Leszczyny - zdjęcie 5
Makijaż ślubny, okolicznościowy z dojazdem, Czerwionka-Leszczyny - zdjęcie 6
1 / 15

Makijaż ślubny, okolicznościowy z dojazdem id:43393

od 140 do 155 zł / wizyta
Czerwionka-Leszczyny, śląskie
(0)
Dodaj opinię
508-839...

O nas

Zakres usług:

  • dojazd do klienta
  • makijaż

Wykonuję makijaże okolicznościowe, ślubne, weselne, fotograficzne z dojazdem na terenie śląska. Dojeżdżam do m.in.: Czerwionki-Leszczyn, Gliwic, Knurowa, Zabrza, Rybnika, Katowic

Makijażu uczyłam się w Biar Beauty, szkole makijażu Agnieszki Brody w Katowicach i ukończyłam kurs Foundation Pro I i II stopnia.
Jestem Certyfikowaną Higieniczną Wizażystką.

Kosmetyki, na których pracuję są przeze mnie specjalnie dobrane, tak, aby makijaż był trwały i spełniał oczekiwania estetyczne. Maluję przy użyciu marek selektywnych, profesjonalnych, ale również drogeryjnych “perełek”. Marki, które można znaleźć u mnie w kufrze to m.in. Estee Lauder, Smashbox, MAC, Make Up For Ever, Kryolan, Inglot, Maybelline, Golden Rose.

Dużą uwagę przywiązuję do zasad higieny i dezynfekcji kosmetyków oraz narzędzi. Używam jednorazowych aplikatorów do pomadki oraz tuszu do rzęs.

Do każdego makijażu dołączam mini-próbkę pomadki do poprawek w ciągu dnia oraz przyklejam kępki sztucznych rzęs.

Jeśli jesteś zainteresowana - zapraszam do kontaktu przez stronę fb

Więcej zdjęć znajdziesz na moim Facebooku: Morvena Make Up
oraz Instagramie: morvena.makeup

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Oferta

Makijaż

od 140 do 155zł/ wizyta

Makijaż okolicznościowy: 140 zł + koszt dojazdu koszt dojazdu 1,50 zł/km liczony tylko w 1 stronę od Czerwionki-Leszczyn (Czuchowa). Dojazd obliczany jest na podstawie najszybszej trasy za pomocą Google Maps.
Makijaż ślubny: 155 zł + koszt dojazdu
Makijaż fotograficzny (na potrzeby sesji zdjęciowej ślubnej, narzeczeńskiej, kobiecej, artystycznej, wizerunkowej): 140 + koszt dojazdu
Do każdego makijażu dołączona zostaje mini-próbka pomadki do poprawek makijażu. Cena zawiera przyklejenie kępek sztucznych rzęs.
W przypadku makijażu ślubnego konieczne jest także wykonanie makijażu próbnego. Cena makijażu próbnego jest taka sama jak makijażu ślubnego.

Opinie (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Imię: Morvena 
Adres: Czerwionka-Leszczyny, woj. śląskie
508-839...
liczba odwiedzin: 1682
Zadzwoń
508-839...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie