Makijaż ślubny weselny id:8899

Oferta
Dodaj do plannera

Makijaż ślubny – test, który zdaje się tylko raz.

Makijaż ślubny to makijaż wyjątkowy, który musi sprawdzić się w trudnych sytuacjach, a przy tym perfekcyjnie się prezentować w świetle dziennym, wieczorowym i przy fleszach w trakcie wykonywania zdjęć.

Z jednej strony makijaż ślubny powinien być delikatny. Jego zadaniem jest dodawać blasku i świeżości wizerunkowi każdej Pannie Młodej, z drugiej musi być wykonany w ten sposób, by perfekcyjnie krył wszelkie niedoskonałości: przebarwienia, sińce po oczami i zaczerwienienia.

Bardzo ważną cechą makijażu ślubnego jest jego trwałość. Tę uzyskuje się poprzez utrwalanie fixerem firmy Kryolan. Makijaż ślubny bez trudu utrzymuje się na skórze przez cały dzień, a czasem również doskonale wygląda dnia następnego.

Makijaż ślubny to makijaż jedyny w swoim rodzaju, przygotowywany na szczególny dzień. Dlatego, by cieszyć się perfekcją jego wykonania, polecam zaplanować makijaż próbny, na dwa-cztery tygodnie przed planowanym ślubem, aby perfekcyjnie dobrać kolor podkładu, dopasować rodzaj cieni oraz zasięgnąć rady dotyczącej zasad utrzymywania cery w dobrej kondycji. Po to by w dniu ślubu wyglądała ona świeżo, zdrowo i wyjątkowo…

Serdecznie zapraszam na makijaże ślubne, weselne, wieczorowe i dzienne


Dodatkowe informacje

Zakres usług:

  • dojazd do klienta
  • makijaż

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Cennik

Orientacyjna cena: 90 PLN / wizyta

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Makijaż ślubny weselny
Województwo:śląskie
Miejscowość:Mysłowice
Kod:41-400
Data dodania: 22-10-2012
Liczba odwiedzin: 447

Polecamy

Nowe ogłoszenia