Zobacz zdjęcia (5)
Małe Wielkie Chwile - fotografia & film, Legnica - zdjęcie 1
Małe Wielkie Chwile - fotografia & film, Legnica - zdjęcie 2 Małe Wielkie Chwile - fotografia & film, Legnica - zdjęcie 3 Małe Wielkie Chwile - fotografia & film, Legnica - zdjęcie 4 Małe Wielkie Chwile - fotografia & film, Legnica - zdjęcie 5
1 / 5

Małe Wielkie Chwile - fotografia & film id:47705

Legnica, dolnośląskie
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • teledysk z wesela
  • pakiet foto+video

Do wyboru:

  • 2 kamery

KAROLINA I PAWEŁ
Jesteśmy parą, która od lat pasjonuje się fotografią. To właśnie z tej pasji narodziła się nasza działalność – Małe Wielkie Chwile. Dzięki naszemu wyczuciu estetyki i miłości do chwytania niezapomnianych chwil, tworzymy nie tylko zdjęcia, ale również relacje video. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą.

Opinie (1)

Małe Wielkie Chwile - fotografia & film id:47705
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
A
Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-08-2021
Krotoszyn
Data dodania: 21-11-2021

Bardzo polecamy współpracę z Karoliną i Pawłem :). Od początku złapaliśmy z nimi świetny kontakt. Karolina robi przepiękne zdjęcia, ma oko do ujęć i talent do uchwytywania emocji . Już po kilku dniach po weselu dostaliśmy linka do galerii online zawierającej kilkaset zdjęć po obróbce graficznej. Spotkaliśmy się z bardzo pozytywnym odbiorem ze strony gości zarówno jeśli chodzi o zdjęcia, jak i film :) Byliśmy bardzo zadowoleni z efektów. Otrzymaliśmy ponad 40 minutowy reportaż ślubny i teledysk do piosenki, którą sami z mężem wybraliśmy. Filmik był zmontowany niestandardowo, był bardzo dynamiczny przez co nie dłużył się gościom, kiedy im go prezentowaliśmy. Podsumowując, jeśli zależy Wam na niesztampowym uwiecznieniu Waszego dnia i przepięknych, klimatycznych zdjęciach, bez dwóch zdań polecamy Małe Wielkie Chwile :)
Pozdrawiamy,
Ania i Piotrek

liczba odwiedzin: 956

Popularne miasta w okolicy