Malexandra Fotografia Kadrowana Sercem id:18029

Oferta
Dodaj do plannera

Fotografia Ślubna to nie tylko reportaż. To przeżywanie z Parą Młodą każdej sekundy tego wielkiego dnia. To wzruszenia, uśmiechy i chwytanie każdego momentu, by móc go lepiej zapamiętać.
Być z Wami tego dnia znaczy dla mnie wspierać Was, obserwować, w razie potrzeby służyć radą, ale przede wszystkim zapisywać Wasze wspomnienia tak, aby pozostały wiecznie żywe!

Jestem pełnoetatową fotografką, prowadzę firmę i całą siebie poświęcam fotografii. Niedawno sama stałam przed wyzwaniem, jakim jest organizacja Ślubu i wesela - to na pewno pomaga mi w relacjach z moimi Pannami Młodymi :). Lepiej Was rozumiem, a dzięki temu moja praca jest jeszcze przyjemniejsza!
Na co dzień mieszkam w Warszawie, ale na reportaże i plenery jeżdżę absolutnie wszędzie. Nie ważne czy mieszkacie w Łodzi, Zakopanem, na Helu czy w Los Angeles - chętnie spędzę z Wami te krótkie, ale jakże ważne w życiu chwile.

Dzięki swojej pracy, która jest przede wszystkim moją ogromną pasją, poznaję Wasze piękne historie i mogę je dla Was opowiadać kadrami płynącymi prosto z serca!


Fotografia Kadrowana Sercem

Dodatkowe informacje

Specjalizacja:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • lustrzanka DSLR
  • plener
  • sesja narzeczeńska

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Cennik

Orientacyjna cena: 2700 PLN

Najpopularniejsza oferta zawiera fotoreportaż od przygotowań do oczepin (do ok. 1:30) wraz z plenerem w innym dniu, a jej koszt to 2800zł. Dostępne inne pakiety, albumy, sesja narzeczeńska, sesja w ramie, instax i inne.
Zapytaj mnie o aktualną ofertę mailowo!

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

502-759...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Studio 8 Malexandra
Imię:Aleksandra
Nazwisko:M. Wyganowska
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Warszawa
Kod:04-386
Adres:Paca 40
Data dodania: 05-01-2016
Liczba odwiedzin: 187

Polecamy

Nowe ogłoszenia