Kraina Dobrej Zabawy - Animacje

od 450 do 1100 zł
Rzeszów, podkarpackie
(14)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
720-779...

O nas

Raz na pewien czas, w magicznych dniach pełnych miłości i radości, nasze ścieżki krzyżują się z niezwykłymi historiami.
To są chwile, w których każdy detal ma znaczenie, a każdy uśmiech jest perłą na koronie wyjątkowych wspomnień. 🌟👑

W tym miejscu, gdzie muzyka i taniec splatają się w jedno, gdzie serca biją w rytm szczęścia, stajemy my - animatorzy weselni, gotowi dać z siebie absolutnie wszystko. 💃🎵

W naszym świecie, dziecięce uśmiechy są jak gwiazdy na nocnym niebie - błyszczące, niepowtarzalne i pełne energii. 💖💖

Wierzymy, że by dorośli mogli cieszyć się przyjęciem, potrzebują pewności, że ich małe skarby są w najlepszych rękach.
Dlatego angażujemy się w zabawy z najmłodszymi, tworząc bezpieczną przystań dla ich radości i wyobraźni. 🤩

Dzięki temu, Wy możecie zanurzyć się w wirze tańca, rozmów i uśmiechów, oddając się każdej chwili, jaką niesie ten niezapomniany dzień. 🎈👶👦👧

Dla nas nie wystarcza bycie tylko obserwatorem tego magicznego spektaklu.
Nasza praca to nieustanny rozwój, to dążenie do doskonałości, by stworzyć dla Was coś jeszcze bardziej niezwykłego.
Wspólnie z Wami, krok po kroku, ulepszamy nasze weselne oferty, przekraczając granice tego, co już znamy. 📈💍

Dlatego stawiamy na zabawę ruchową, która wzbogaca się o elementy, które trafiają prosto do Waszych serc.
Chcemy, by każda sekunda tego wyjątkowego dnia była pełna emocji, uśmiechu i niekończącej się radości. 🕺🎶🥳

Jeśli czujecie, że to jest to, co chcecie poczuć podczas swojego ślubu, jeśli marzycie o animacjach, które zostawią ślad w Waszych sercach na zawsze, to zapraszamy do rezerwacji na rok 2024. 📥🤵👰🎊

Dajcie nam szansę bycia częścią Waszej historii, byśmy mogli razem stworzyć niezapomniany dzień, który pozostanie w Waszej pamięci na zawsze. 📆

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Warto skorzystać z naszej oferty, ponieważ jesteśmy jak skrzynia pełna skarbów dla Waszego wyjątkowego dnia! 🎁💎

1. Tworzymy niezapomniane wspomnienia dla najmłodszych gości, zapewniając im uśmiech na twarzach i bezpieczną zabawę, dzięki czemu i Wy możecie się zrelaksować.

2. Nasza usługa to nie tylko rozrywka dla dzieci. Zadbanie o wszystkich uczestników wesela to nasza misja, by każdy mógł cieszyć się dniem pełnym magii.

3. Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu. Nasze zabawy są zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie. Dla nas każde dziecko to skarb, którym opiekujemy się troskliwie.

4. Nasze animacje to nie tylko zabawa, to magiczna podróż w krainę wyobraźni, która pozostawia trwałe wspomnienia.

5. Jesteśmy tu, by zatroszczyć się o Wasz dzień, byście mogli oddać się każdej chwili. To nasza pasja i przywilej uczestniczenia w Waszej historii.

Zapraszamy Was do odkrycia, jak możemy uczynić Wasz dzień wyjątkowym - poznajmy się! 💫👰🤵

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Nasza oferta wyróżnia się na tle innych dzięki kilku wyjątkowym cechom:

Zabawy ruchowe pełne dzikiej Energi!
Nasze animacje to nie tylko zabawy, to prawdziwe przygody! Tworzymy aktywności, które wciągają dzieci i pozwalają im wydać całą swoją energię w radosny sposób. To niezapomniana frajda dla najmłodszych uczestników.

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu
Nasze podejście skupia się na zapewnieniu bezpieczeństwa dzieci. Dlatego zrezygnowaliśmy z malowania twarzy, aby uniknąć ewentualnych reakcji alergicznych, oraz zabrudzeń na odświętnych ubraniach. Zamieniamy to na w 100% bezpieczne tatuaże brokatowe.

Kreatywność i wyjątkowe chwile.
Nasze animacje to pełna wyobraźni przygoda, która zostawia niezapomniane wspomnienia. Dzieci uczestniczą w interaktywnych zabawach, które rozwijają ich zdolności twórcze.

Spersonalizowana rozrywka.
Nasza oferta jest dostosowana do indywidualnych potrzeb i upodobań. Chcemy, aby każde dziecko czuło się wyjątkowe, dlatego projektujemy zabawy, które trafiają prosto do ich serc.

Profesjonalizm i zaangażowanie.
Nasza ekipa to pasjonaci, którzy oddają się całkowicie Waszemu wyjątkowemu dniu. Naszym celem jest stworzenie niezapomnianej atmosfery, w której każdy gość może się w pełni cieszyć.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Pary wybierają nas, ponieważ pragną, by ich ślub był nie tylko wyjątkowym dniem, ale także magicznym wspomnieniem, które przetrwa przez całe życie. Nasza pasja i oddanie sprawiają, że jesteśmy wyborem, który wywołuje efekt "wow"!

Nasza oferta to nie tylko rozrywka dla dzieci, to fascynująca podróż w krainę wyobraźni. Dzięki nam, dzieci odkrywają magię świata zabawy.

Nasze podejście to troska o każde dziecko, jak o własne. Zapewniamy bezpieczne, pełne radości chwile, które budują ufność i uśmiech.

Nasze animacje pozostawiają trwały ślad w sercach. To nie tylko zabawa, to niezapomniana przygoda, która będzie wspominana z uśmiechem przez lata.

Dostosowujemy się do Was. Nasza oferta jest elastyczna, dostosowujemy się do Waszych potrzeb i marzeń. Chcemy, aby ten dzień był dokładnie taki, jakiego sobie wymarzyliście.

Nasza ekipa to ludzie z pasją, którzy oddają się całkowicie swojej pracy. Naszym celem jest uczynienie Waszego dnia jeszcze bardziej wyjątkowym.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Nasze najmocniejsze strony to troska o szczegóły, kreatywność i bezpieczeństwo. Oto dlaczego jesteśmy w tej dziedzinie niezrównani:

- Niezwykła kreatywność. Nasza moc tkwi w tworzeniu wyjątkowych i kreatywnych animacji, które pozostawiają trwałe wrażenia. Każda zabawa to unikalna opowieść pełna emocji.

- Pełne zaangażowanie. Jesteśmy z pasją oddani naszej pracy, dlatego każdy detal jest starannie przemyślany. Dajemy z siebie wszystko, by stworzyć niezapomniane chwile.

- Bezpieczeństwo przede wszystkim. Naszym priorytetem jest zapewnienie bezpiecznej rozrywki. Zrezygnowaliśmy z malowania twarzy, by uniknąć ewentualnych reakcji alergicznych i zagwarantować bezpieczeństwo dzieci.

- Personalizacja. Nasza oferta jest elastyczna i dostosowana do Waszych potrzeb. Dążymy do zrozumienia Waszych oczekiwań i dostarczenia dokładnie tego, czego potrzebujecie.

- Profesjonalizm i zaufanie. Długoletnie doświadczenie i setki zadowolonych klientów świadczą o naszym profesjonalizmie. Możecie nam zaufać, że Wasz dzień będzie wyjątkowy.

- Podwójne bezpieczeństwo z dwoma animatorami. Nasza oferta gwarantuje dodatkowe bezpieczeństwo dzięki obecności dwóch animatorów. To oznacza podwójną uwagę i opiekę nad dziećmi, co pozwala na jeszcze lepszą kontrolę i zapewnia spokój rodzicom.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Naszą największą radością w pracy jest widok uśmiechniętych dzieci i szczęśliwych gości podczas wesela. Tworzenie niezapomnianych chwil i dostarczanie bezpiecznej rozrywki stanowią dla nas niesamowite wyzwania, które kochamy podejmować. Nasza pasja polega na tworzeniu magicznych wspomnień, które pozostaną w sercach przez wiele lat. Dziękujemy również za zaufanie i wdzięczność naszych klientów, co dodaje sensu naszej pracy.

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Nasza praca sprawia nam ogromną radość, ponieważ codziennie możemy przekazywać uśmiech i tworzyć niezapomniane chwile. To nie tylko praca, to nasza pasja. Radość dzieci i wdzięczność klientów są naszą największą nagrodą. Tworzenie magicznych wspomnień i widok szczęścia na twarzach innych sprawia, że nasza praca ma sens i wypełnia naszą duszę. To właśnie te chwile sprawiają, że każdy dzień jest wyjątkowy.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Nasze umiejętności są potwierdzone licznymi kwalifikacjami i współpracą z renomowanymi firmami. Posiadamy również certyfikowane szkolenia z animacji dziecięcych oraz bogate doświadczenie w pracy z najmłodszymi. Nasze udane współprace z wymienionymi firmami świadczą o naszej profesjonalności i jakości naszych usług, które przekładają się na zadowolenie naszych klientów.iczne kursyz pedagogiki zabawy, animacji czasu wolnego.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia.

Nasze imponujące osiągnięcia i wyróżnienia obejmują:

1. Współpraca z firmami oraz instytucjami publicznymi. Nasza udana współpraca to dowód naszej zdolności do zapewniania rozrywki na najwyższym poziomie i tworzenia niezapomnianych chwil radości.

2. Współpraca z drużynami sportowymi. Praca z drużynami sportowymi, takimi jak CWKS Resovia, Stal Rzeszów, Texom Stal Rzeszów i Sokół Łańcut, podkreśla naszą profesjonalność i zdolność do dostarczania rozrywki na najwyższym poziomie.

3. Silna obecność w Internecie. Nasze działania w Internecie przyniosły duże zasięgi, co świadczy o naszej skuteczności i umiejętności docierania do szerokiej publiczności.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Pracujemy w branży ślubnej od 2013 roku, co oznacza, że posiadamy już imponujące dziesięć lat doświadczenia. Nasza długa historia w tej dziedzinie to dowód naszego zaangażowania, pasji i umiejętności dostarczania usług na najwyższym poziomie. Jesteśmy dumni z naszego długoletniego doświadczenia i z przyjemnością dzielimy się naszą wiedzą i umiejętnościami, aby uczynić Wasz dzień wyjątkowym.

Jakie mamy doświadczenie w zakresie ślubów nietypowych/oryginalnych?

Nasze doświadczenie obejmuje różnorodne rodzaje wesel, w tym te nietypowe i oryginalne. Pracowaliśmy przy weselach, na których obecne było jedno dziecko, a także przy tych, na których liczba dzieci wynosiła nawet 40. Oto kilka przykładów naszego doświadczenia w zakresie różnych rodzajów wesel:

1. Wesele z jednym dzieckiem. Przygotowaliśmy animacje dla par, które preferowały niewielkie wesela z jednym dzieckiem. Nasza oferta była dostosowana do zapewnienia zabawy i rozrywki dla najmłodszego uczestnika, pozwalając rodzicom cieszyć się wyjątkowym dniem w kameralnej atmosferze.

2. Wesele przyjazne dla dzieci. Pracowaliśmy również przy weselach, na których liczba dzieci wynosiła nawet 40 osób. Nasza rozbudowana oferta zawierała różnorodne aktywności, zabawy i animacje, które zapewniły radość i zabawę wszystkim najmłodszym uczestnikom tego wyjątkowego dnia.

3. Wesele tematyczne. Współpracowaliśmy przy nietypowych weselach tematycznych, które wymagały specjalnych animacji i zabaw zgodnych z wybranym motywem. Nasze umiejętności w tworzeniu kreatywnych i tematycznych animacji pomogły uczynić te wydarzenia jeszcze bardziej niezwykłymi.

4. Wesela plenerowe. Nasze doświadczenie obejmuje także wesela na świeżym powietrzu, na przykład plenerowe ceremonie ślubne. Pracowaliśmy nad dostarczeniem rozrywki, która była idealnie dostosowana do otoczenia i zachowała bezpieczeństwo dzieci.

Dzięki temu różnorodnemu doświadczeniu jesteśmy gotowi dostosować nasze usługi do różnych rodzajów wesel, niezależnie od liczby dzieci i nietypowych aspektów ceremonii. Naszym celem jest uczynienie każdego wesela niezapomnianym i dopasowanym do indywidualnych potrzeb klientów.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Nasz zakres godzin jest elastyczny i dostosowujemy go do potrzeb naszych klientów. Oferujemy usługi opieki na weselach przez cały dzień, począwszy od godzin porannych, obejmując ceremonię ślubną i przyjęcie weselne, aż do późnych godzin nocnych, jeśli takie jest życzenie pary młodej. Naszym celem jest zapewnienie rozrywki i opieki nad dziećmi w trakcie całego wydarzenia, tak aby wszyscy uczestnicy mogli cieszyć się dniem w pełni. Nasza usługa jest elastyczna i dostosowuje się do harmonogramu ślubu, z zachowaniem pełnego profesjonalizmu i zaangażowania przez cały czas trwania wydarzenia.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Nasza usługa jest realizowana przez doświadczony zespół składający się z dwóch animatorów, z czego przynajmniej jeden z nich posiada minimum 3-letnie doświadczenie w pracy. Ten skład pozwala nam zapewnić pełną opiekę nad dziećmi oraz dostarczyć najwyższej jakości animacje i zabawy podczas wesela. Jeden z naszych animatorów z doświadczeniem jest gwarantem profesjonalizmu i doskonałej rozrywki, która spełnia oczekiwania zarówno dzieci, jak i ich rodziców. Dzięki temu składowi jesteśmy gotowi dostarczyć niezapomniane chwile radości na Waszym ślubie.
animatora pomocniczego + animatora zabaw
Pakiet Duet
animator pomocniczy + dwóch animatorów zabaw

Na jakim sprzęcie/materiałach pracujemy?

Nasza praca opiera się na profesjonalnym sprzęcie i materiałach, które zapewniają bezpieczną i rozrywkową atmosferę podczas wesela. Oto przykłady typowych sprzętów i materiałów, których używamy:

Dźwięk i muzyka.
Posiadamy profesjonalny sprzęt audio, w tym mikrofony i głośniki, które umożliwiają wyraźne przekazywanie komunikatów i zapewniają odpowiednią jakość dźwięku podczas zabaw i animacji.

Rekwizyty i akcesoria.
Staramy się dostarczać różnorodne rekwizyty i akcesoria, takie jak balony, instrumenty muzyczne, gadżety tematyczne itp., które dodają kreatywności i radości zabawom.

Bezpieczne materiały do zabaw plastycznych.
W przypadku zabaw plastycznych używamy materiałów, które są bezpieczne dla dzieci, takie jak farby wodne, kredki, kolorowanki, a także stoły i powierzchnie łatwe do czyszczenia.

Zestaw zabaw i gier ruchowych.
Nasze animacje opierają się na różnych zestawach zabaw i gier ruchowych, które pozwalają dzieciom na aktywność fizyczną i zabawę na świeżym powietrzu lub wewnątrz.

Kostiumy i stroje.
Jeśli jest to odpowiednie dla danej animacji, używamy kostiumów i strojów, które dodają wyjątkowości i tematycznego charakteru zabawom.

Dzięki profesjonalnemu sprzętowi i bezpiecznym materiałom jesteśmy gotowi dostarczyć wyjątkowe i bezpieczne animacje na Waszym weselu.

Języki obce, którymi się posługujemy.

W naszym zespole znajdują się osoby mówiące: Językiem angielski, niemieckim, hiszpańskim

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Aby zagwarantować dostępność naszych usług i dopasować nasze animacje do Waszych potrzeb, zalecamy, abyście skontaktowali się z nami z półrocznym wyprzedzeniem przed planowaną datą wesela. To pozwoli nam odpowiednio przygotować się i dostosować ofertę do Waszych oczekiwań. Jednak, jeśli Wasza data ślubu zbliża się szybciej, nie martwcie się – zawsze warto się skontaktować, aby sprawdzić dostępność.

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Pierwsze spotkanie z nami zwykle ma na celu omówienie Waszych potrzeb, oczekiwań i planów dotyczących animacji na Waszym weselu. To ważne, abyśmy mogli dostosować naszą ofertę do Waszych indywidualnych preferencji.

Co do opłat, zazwyczaj pierwsze spotkanie nie jest płatne. To jest nasza okazja, aby lepiej Was poznać i zrozumieć, jak możemy dostarczyć najlepszą rozrywkę na Waszym weselu. W trakcie tego spotkania będziemy chcieli dowiedzieć się więcej o Waszym wydarzeniu, jego charakterze, ilości dzieci, preferencjach dotyczących animacji, a także odpowiemy na wszystkie Wasze pytania.

Spotkanie to służy również do omówienia wszelkich szczegółów, takich jak termin, harmonogram, miejsce i wszelkie inne kwestie związane z naszą współpracą. To jest także moment, w którym możemy przedstawić Wam naszą ofertę i dostosować ją do Waszych potrzeb.

Jesteśmy gotowi, aby to pierwsze spotkanie było komfortowe i informatywne, pomagając Wam podjąć najlepszą decyzję w sprawie animacji na Waszym weselu.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Kontaktujemy się z parą młodą głównie drogą mailową. Nasz standardowy proces komunikacji obejmuje:

Prezentacja oferty i dostosowanie.
Na początku naszej współpracy, po podpisaniu umowy, prezentujemy naszą ofertę i dostosowujemy ją do Waszych potrzeb i preferencji. W tym czasie omawiamy, jakie animacje i rozrywki byłyby najlepiej dopasowane do charakteru Waszego wesela.

Podpisanie umowy.
Po pierwszym spotkaniu i uzgodnieniach odnośnie szczegółów, podpisujemy umowę, która określa zakres naszych usług, terminy i warunki finansowe

Kontakt mailowy.
Po dostosowaniu oferty kontaktujemy się z Wami drogą mailową, aby potwierdzić wszystkie szczegóły i harmonogram.
W trakcie tej komunikacji omawiamy wszelkie pytania, sugestie i zmiany, które mogą pojawić się na etapie planowania.

Ostatni kontakt tydzień przed weselem.
Na tydzień przed Waszym weselem nawiązujemy kontakt, aby jeszcze raz zweryfikować wszelkie szczegóły i upewnić się, że wszystko jest gotowe do dnia ślubu. To jest również okazja, aby omówić ewentualne ostatnie zmiany w harmonogramie lub innych kwestiach.

Dzięki temu procesowi możemy skoncentrować się na dostarczeniu usług, które idealnie pasują do Waszego wesela i zapewnić, że wszystko przebiega zgodnie z Waszymi oczekiwaniami.

Jaki jest styl naszej pracy?

Nasz styl pracy można opisać jako kreatywny, zaangażowany i dostosowany do indywidualnych potrzeb klientów. Oto kilka cech charakteryzujących nasz styl:

- Kreatywność: Jesteśmy pasjonatami tworzenia niezapomnianych chwil i zabaw. Nasze animacje są pełne kreatywności i pomysłowości, co pozwala nam tworzyć unikalne doświadczenia.

- Zaangażowanie: Nasza praca to nie tylko praca, to pasja. Jesteśmy w pełni zaangażowani w dostarczanie najwyższej jakości rozrywki i opieki nad dziećmi podczas wesela.

- Dostosowanie: Rozumiemy, że każde wesele jest wyjątkowe, dlatego dostosowujemy nasze usługi do indywidualnych potrzeb klientów. Naszym celem jest uczynienie Waszego dnia wyjątkowym i niezapomnianym.

- Profesjonalizm: Jako doświadczony zespół, podchodzimy do naszej pracy profesjonalnie i z dbałością o każdy detal. Stawiamy na bezpieczeństwo i satysfakcję naszych klientów.

- Radość i uśmiech: Naszym celem jest dostarczenie radości i uśmiechu zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Staramy się tworzyć atmosferę pełną pozytywnych emocji i niezapomnianych chwil.

Nasza praca ma na celu uczynienie Waszego wesela jeszcze bardziej wyjątkowym i niezapomnianym, a nasz styl opiera się na tych wartościach.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Tak, jesteśmy w stanie spersonalizować nasze usługi na Wasze życzenie. Rozumiemy, że każde wesele jest wyjątkowe, a naszym celem jest dostarczenie rozrywki i animacji, które idealnie pasują do Waszych indywidualnych potrzeb i preferencji. Współpracujemy z Wami, aby zrozumieć Wasze oczekiwania i stworzyć spersonalizowaną ofertę, która uwzględnia charakter Waszego wesela, ilość dzieci, tematyczne elementy, harmonogram i wiele innych detali.

Jeśli macie konkretne pomysły lub życzenia odnośnie naszych usług, chętnie pracujemy nad ich wcieleniem w życie. Naszym celem jest uczynienie Waszego wesela niezapomnianym i dostarczenie rozrywki, która spełnia Wasze oczekiwania. Dlatego jesteśmy elastyczni i gotowi dostosować nasze usługi do Waszych życzeń.

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Dla osób, które są niezdecydowane lub nie mają skonkretyzowanej wizji dotyczącej animacji na swoim weselu, jesteśmy gotowi pomóc w kilku sposobach:

Konsultacja i doradztwo.
Rozpoczynamy od konsultacji, w trakcie której zadajemy pytania, aby zrozumieć Wasze preferencje, potrzeby i oczekiwania. Na podstawie tych informacji możemy zaproponować różne opcje i pomóc Wam zdefiniować, czego oczekujecie od animacji.

Prezentacja różnych pomysłów.
Przygotowujemy prezentację różnych pomysłów i opcji, które mogą być dostosowane do charakteru Waszego wesela. To pozwala Wam zobaczyć, jak różne rodzaje animacji mogą wpasować się w Waszą uroczystość.

Dostosowywanie oferty.
Nasza elastyczność pozwala na dostosowywanie oferty w trakcie procesu planowania. To oznacza, że możemy współpracować z Wami nad dostosowywaniem animacji w miarę jak Wasza wizja się klaruje.

Sugestie i inspiracje.
Jesteśmy gotowi dostarczyć sugestie i inspiracje na podstawie naszego doświadczenia w branży weselnej. Dzięki temu możemy pomóc Wam odkryć nowe pomysły i kreatywne rozwiązania.

Naszym celem jest uczynienie procesu planowania animacji na Waszym weselu jak najłatwiejszym i bardziej przyjemnym. Dlatego jesteśmy gotowi współpracować z osobami, które nie są pewne, jakie animacje wybrać, aby pomóc im znaleźć najlepsze rozwiązanie.

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Jesteśmy elastyczni i gotowi dostosować się do zmian w planach i preferencjach pary młodej. Jeśli para młoda zmienia zdanie na temat wcześniejszych ustaleń dotyczących animacji na swoim weselu, postępujemy w następujący sposób:

1. Komunikacja.
Najważniejsze jest utrzymywanie otwartej komunikacji. Para młoda powinna skontaktować się z nami jak najszybciej, aby poinformować nas o zmianach i nowych preferencjach.

2. Dostosowanie oferty.
Po otrzymaniu informacji o zmianach, dostosowujemy naszą ofertę i plany w zgodzie z nowymi preferencjami pary młodej. To może obejmować zmiany w harmonogramie, rodzaju animacji czy innych szczegółach.

3. Aktualizacja umowy.
Jeśli zmiany wpływają na warunki umowy, aktualizujemy ją, aby odzwierciedlić nowe ustalenia. To zapewnia jasność i pewność co do zmienionych warunków.

4. Dokładność i elastyczność.
Jesteśmy dokładni i elastyczni, aby sprostać zmieniającym się potrzebom klientów. Naszym celem jest uczynienie Waszego wesela zgodnego z Waszymi aktualnymi życzeniami.

Ważne jest, aby pamiętać, że zmiany mogą wpływać na dostępność i koszty usług, dlatego im wcześniej poinformujecie nas o zmianach, tym łatwiej będziemy mogli dostosować się do nowych okoliczności. Naszym celem jest uczynienie Waszego wesela takim, jak sobie wymarzyliście, więc jesteśmy gotowi współpracować z Wami w razie zmian.

Z jakimi trudnościami podczas wesel najczęściej się spotykamy i jak sobie z nimi radzimy?

Podczas wesel mogą pojawić się różne trudności, z którymi można się spotkać. Oto niektóre z najczęstszych trudności i jak sobie z nimi radzimy:

Mało miejsca
Jeśli dostępne miejsce jest ograniczone, staramy się zoptymalizować nasze animacje, aby pomieścić się w dostępnym obszarze. Dążymy do tego, aby zabawy były interaktywne, ale jednocześnie dostosowane do warunków.

Mała ilość dzieci
Jeśli na weselu jest niewielka ilość dzieci, dostosowujemy nasze animacje, aby zapewnić im indywidualną uwagę i rozrywkę. Możemy też dostarczyć zabawy, które są atrakcyjne zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Pogoda, deszcz
Pogoda bywa nieprzewidywalna, więc zawsze przygotowujemy plan awaryjny na wypadek deszczu lub innych niekorzystnych warunków pogodowych. Posiadamy odpowiedni sprzęt, który pozwala nam kontynuować animacje wewnątrz, jeśli jest to konieczne.

Dzieci nie mówiące po polsku
Jeśli na weselu są dzieci, które nie mówią po polsku, staramy się dostarczyć uniwersalne zabawy, które nie wymagają biegłej komunikacji werbalnej. Korzystamy z gestów, zabawek i innych narzędzi, które są zrozumiałe dla dzieci niezależnie od języka.

Nasz zespół jest przygotowany do radzenia sobie z różnymi wyzwaniami, które mogą pojawić się podczas wesela. Stawiamy na elastyczność i kreatywność, aby dostosować nasze animacje do konkretnej sytuacji i zapewnić, że wszyscy uczestnicy wesela bawią się dobrze, niezależnie od trudności.

Jakie nieprzewidziane zdarzenia, nagłe kryzysy lub wpadki udało nam się naprawić i załagodzić?

Jako doświadczony zespół animatorów weselnych, spotkaliśmy się z różnymi nieprzewidzianymi sytuacjami, nagłymi kryzysami i wpadkami podczas wesel. Oto kilka przykładów, jak sobie z nimi radziliśmy:

Awaria sprzętu.
W trakcie jednego z wesel, mieliśmy awarię sprzętu muzycznego tuż przed rozpoczęciem. Szybko zorganizowaliśmy zastępstwo i zapewniliśmy muzykę z innego źródła, dzięki czemu nieprzyjemna przerwa w zabawie była minimalna.

Niezadowolenie klienta.
Zdarzały się sytuacje, w których klient miał zastrzeżenia do naszych usług. Słuchaliśmy uważnie jego opinii, a następnie dostosowaliśmy nasze działania i podejście, aby spełnić jego oczekiwania i naprawić sytuację.

Zmiany w harmonogramie.
Czasem zmiany w harmonogramie wesela mogą wpłynąć na nasze plany. Jesteśmy elastyczni i gotowi dostosować nasze animacje do nowych warunków, aby zapewnić płynność wydarzenia.

Pogoda.
Opady deszczu lub złe warunki pogodowe mogą stanowić wyzwanie podczas plenerowych wesel. Mamy przygotowane alternatywne rozwiązania i sprzęt, aby kontynuować zabawę wewnątrz, jeśli to konieczne.

Problemy z dziećmi.
Zdarza się, że dzieci mogą być nieśmiałe, płaczliwe lub niechętne do uczestnictwa w zabawach. W takich przypadkach staramy się zdobyć ich zaufanie, oferować im zabawy dostosowane do ich zainteresowań i stworzyć pozytywną atmosferę.

Brak planu B.
W przypadku braku planu B w sytuacjach kryzysowych, jesteśmy gotowi działać kreatywnie i improwizować, aby rozwiązać problemy na bieżąco.

Nasze doświadczenie, elastyczność i profesjonalizm pozwalają nam na radzenie sobie z różnymi sytuacjami, które mogą pojawić się podczas wesela, a naszym celem jest zapewnienie, że para młoda i wszyscy goście mają udane i niezapomniane doświadczenie.

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Kontakt po weselu jest często mile widziany, szczególnie w celu podziękowania za skorzystanie z naszej usługi i podzielenia się opinią na jej temat. Oto kilka aspektów kontaktu po weselu:

Podziękowanie: Wysłanie podziękowania od zespołu animatorów po weselu jest gestem uprzejmości i docenienia naszej współpracy.

Podzielenie się opinią. Opinia klienta jest cenna i może pomóc zespołowi w doskonaleniu swoich usług. Dlatego warto podzielić się swoją opinią na temat jakości usług, satysfakcji z pracy zespołu oraz wszelkich sugestii na przyszłość.

Zapytanie o zdjęcia lub materiały wideo. Jeśli zespół wykonał jakieś zdjęcia lub materiały wideo z wesela, możecie zapytać o ich udostępnienie. To pozwoli Wam zachować niezapomniane chwile z tego szczególnego dnia.

Poinformowanie o szczegółach. Jeśli wystąpiły jakiekolwiek problemy podczas wesela lub jeśli macie jakieś dodatkowe uwagi, warto je przekazać w komunikacie po weselu, aby zespół mógł się dostosować w przyszłości.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

DOBRA ZABAWA
Czas przygotowania od 2 godzin

Składniki:

1. Elastyczność i dostosowanie
2. Kreatywność i innowacje
3. Bezpieczeństwo
4. Interakcja i zaangażowanie
5. Profesjonalizm i doświadczenie
6. Kontakt i komunikacja

Instrukcje:

1. Rozpocznij od elastyczności i dostosowania. To podstawa udanej zabawy. Dostosuj animacje do unikalnych potrzeb pary młodej. Pamiętaj, że każde wesele jest inne, więc bądź elastyczny jak ciasto w formie.

2. Następnie dodaj kreatywność i innowacje. Wprowadzaj nowe pomysły, które uczynią zabawę ciekawą i pełną niespodzianek. To jak dodanie wyjątkowego składnika do ciasta.

3. Nie zapomnij o bezpieczeństwie. Wszystkie składniki muszą być bezpieczne, tak samo jak nasze zabawy. Zaplanuj nadzór i opiekę nad dziećmi, dbając o ich dobre samopoczucie.

4. Teraz czas na interakcję i zaangażowanie. Wprowadź do mieszanki interaktywne zabawy, które zachęcą dzieci i dorosłych do wspólnego uczestnictwa. To jak połączenie składników w jedną spójną masę.

5. Dodaj odrobinę profesjonalizmu i doświadczenia. Twój zespół animatorów to mistrzowie w swoim fachu, którzy dostarczają rozrywkę na najwyższym poziomie. To jak umiejętność pieczenia ciasta na miarę profesjonalnego cukiernika.

6. Na koniec, nie zapomnij o kontakcie i komunikacji. Wymieszaj wszystkie składniki w jednolitą masę, utrzymując otwartą komunikację z parą młodą. To klucz do sukcesu.

Podawaj "Ciasto Dobrej Zabawy" na każdym weselu, a goście będą delektować się niezapomnianymi chwilami, pełnymi uśmiechu i radości. Smacznego!

Jakie wesele szczególnie zapadło nam w pamięć?

W jednym z niezapomnianych wesel, do dzieci dołączyli dorośli, tworząc wspólnie magiczną atmosferę radości i zabawy. To było wyjątkowe wydarzenie, w którym animacje były atrakcyjne zarówno dla najmłodszych, jak i starszych gości. Integracja dzieci i dorosłych w wspólne zabawy była kluczem do sukcesu, a uśmiechy na twarzach gości świadczyły o niezapomnianym doświadczeniu.

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Nasza usługa animacji weselnych przekraczała granice tradycyjnych miejsc, a jednym z najbardziej nietypowych miejsc, w którym ją realizowaliśmy, było pole po sianokosach. To wyjątkowe i niezwykle urokliwe otoczenie stworzyło niezapomnianą atmosferę wesela. Goście mogli cieszyć się przyjęciem na świeżym powietrzu, wśród zapachów świeżo skoszonego siana i otaczającej przyrody. To z pewnością było jednym z tych wesel, które pozostawiają wyjątkowe wspomnienia.

Styl ślubów i wesel, który jest nam najbliższy.

Nasz zespół najbliżej czuje się z dwoma konkretnymi stylami ślubów i wesel: boho i rustykalny. Oto dlaczego te style są nam szczególnie bliskie:

Boho. Styl boho jest pełen luzu, natury i kreatywności. Dla nas to znaczy, że mamy możliwość wprowadzenia kreatywnych i nietypowych elementów do naszych animacji, które pasują do tej estetyki. To także zachęta do tworzenia przyjaznej i otwartej atmosfery, która jest charakterystyczna dla tego stylu.

Rustykalny. Styl rustykalny odwołuje się do natury, prostoty i autentyczności. Jesteśmy gotowi dostosować nasze animacje do takiego ślubu, tworząc atmosferę bliską naturze i wykorzystując naturalne materiały w naszych dekoracjach. To styl, który pasuje do scenografii na świeżym powietrzu, jak pole po sianokosach, o którym wcześniej wspomnieliśmy.

Stosując się do tych stylów, możemy tworzyć animacje, które idealnie komponują się z ogólną estetyką i atmosferą wesela. To pozwala nam dostarczać jeszcze bardziej spersonalizowane i niezapomniane doświadczenia dla pary młodej i gości.

Jaka cecha charakteru jest najważniejsza w naszej pracy?

W naszej pracy jako animatorzy weselni, jedną z najważniejszych cech charakteru jest empatia. Empatia pozwala nam zrozumieć potrzeby, oczekiwania i emocje pary młodej oraz gości. Dzięki empatii jesteśmy w stanie dostosować nasze animacje do indywidualnych sytuacji i uczestników wesela, tworząc atmosferę pełną zrozumienia, pozytywnych emocji i radości.

Empatia pozwala nam także lepiej radzić sobie z trudnościami, które mogą pojawić się podczas wesela, jak np. nieśmiałość dzieci, zmiany harmonogramu czy nieoczekiwane sytuacje. Dzięki empatii potrafimy zdobyć zaufanie uczestników, co sprawia, że nasza praca staje się bardziej efektywna i satysfakcjonująca.

Wreszcie, empatia pozwala nam tworzyć autentyczne relacje z parą młodą i gośćmi, co jest kluczowe dla dostarczenia niezapomnianych doświadczeń podczas wesela. Dlatego empatia jest jedną z najważniejszych cech charakteru w naszej pracy.

Kto jest dla nas inspiracją i wzorem do naśladowania?

Jako profesjonalni animatorzy weselni, inspiracją i wzorem do naśladowania dla nas są osoby i zespoły, które łączą pasję, kreatywność i profesjonalizm w branży rozrywkowej. Obejmuje to:

Inne zespoły animacyjne, które są zaangażowane w tworzenie niezapomnianych chwil na weselach, stanowią dla nas inspirację. Obserwujemy ich pracę, aby czerpać z niej nowe pomysły i inspiracje.

Artyści, którzy przynoszą kreatywne i innowacyjne rozwiązania do swojej pracy, są dla nas wzorcem. Ich zdolność do tworzenia unikalnych i nietuzinkowych pomysłów inspiruje nas do rozwijania naszych umiejętności.

Zadowoleni klienci. Największą inspiracją są nasi zadowoleni klienci. Pozytywne opinie, uśmiechy i wdzięczność par młodych i gości stanowią naszą najważniejszą motywację do doskonalenia naszych usług i dostarczania najlepszych doświadczeń.

Śledzenie innowacji i nowych trendów w branży rozrywkowej pomaga nam pozostać na bieżąco i dostarczać nowoczesne rozwiązania na weselach.

Te źródła inspiracji pomagają nam rozwijać się i dostarczać jeszcze lepsze usługi animacyjne na weselach, które zapadają w pamięć i pozostawiają uśmiech na twarzach naszych klientów.

Skąd czerpiemy inspiracje do nowych projektów?

Czerpiemy inspirację do nowych projektów z różnych źródeł, aby być na bieżąco i dostarczać innowacyjne usługi animacyjne. Oto niektóre z głównych źródeł naszych inspiracji:

- Czytanie książek i literatury branżowej pozwala nam zdobywać wiedzę na temat nowych trendów, technik animacji i psychologii dzieci. To daje nam fundament teoretyczny, który możemy wykorzystać w praktyce.

- Uczestniczymy w szkoleniach i warsztatach, aby rozwijać nasze umiejętności i poznawać nowe techniki animacyjne oraz rozrywkowe.

- Śledzimy pracę innych animatorów weselnych i rozrywkowych z różnych krajów, aby dowiedzieć się, jakie pomysły i rozwiązania odnoszą sukces w innych regionach.

- Śledzimy nowości technologiczne, które mogą pomóc nam ulepszać nasze usługi, takie jak nowe aplikacje i narzędzia do interakcji z gośćmi.

- Opinie i sugestie od naszych klientów są niezwykle cenne. Słuchamy ich potrzeb i oczekiwań, co pomaga nam doskonalić nasze usługi.

Czerpiemy z tych źródeł inspiracji, aby tworzyć nowe projekty i usługi, które są zarówno kreatywne, jak i funkcjonalne. Naszym celem jest dostarczanie niezapomnianych doświadczeń na weselach, które spełniają oczekiwania naszych klientów i gości.

Co robimy, żeby cały czas się rozwijać?

Aby się rozwijać, uczestniczymy w szkoleniach, śledzimy trendy, zdobywamy certyfikacje, eksperymentujemy z nowymi pomysłami, słuchamy klientów, analizujemy konkurencję i badamy nowe technologie. Cały czas dążymy do doskonałości, aby dostarczać najlepsze usługi animacyjne na rynku weselnym.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Na bezludną wyspę zabralibyśmy narzędzia do przetrwania, żywność, środki do oczyszczania wody, apteczkę, komunikację i nawigację, książki i rozrywkę, narzędzia do budowy, produkcji ognia oraz instrumenty muzyczne dla rozrywki.

Jakie są aktualne trendy i dlaczego powinniście o nich wiedzieć?

Aktualne trendy, takie jak "niania dla najmniejszych", "żywe maskotki" czy "tatuaże brokatowe", są ważne, ponieważ odzwierciedlają zmieniające się preferencje i oczekiwania klientów, zwłaszcza na rynku usług animacyjnych dla dzieci. Dlatego warto być z nimi na bieżąco, aby dostosować swoje usługi i oferty do nowych trendów.

Który z obecnych trendów według nas przeminie najszybciej?

"Żywe maskotki" to trend, który może przeminąć stosunkowo szybko, ze względu na pewne wyzwania i ograniczenia związane z tym pomysłem. Oto dlaczego ten trend może być nietrwały:

- Powszechność: Gdy trend staje się zbyt powszechny, może stracić swoje pierwotne zaskoczenie i atrakcyjność. Osoby organizujące wydarzenia mogą poszukiwać bardziej unikalnych i nietypowych rozwiązań.

- Znudzenie: Uczestnicy wydarzeń mogą się znudzić tymi samymi postaciami i przebraniami, zwłaszcza jeśli są one stale obecne na różnych imprezach. Natomiast wynajmowanie lub zakup przebrań i zatrudnianie osób do ich noszenia może być kosztowne, co stanowi dodatkowy czynnik wpływający na trwałość tego trendu.

- Obawy dzieci: Małe dzieci mogą rzeczywiście bać się lub być nieśmiałe w obecności dużych maskotek, co może ograniczyć ich atrakcyjność na wydarzeniach rodzinnych.

Co możemy zaproponować osobom, dla których ważna jest ekologia?

Dla osób, dla których ekologia ma znaczenie, proponujemy:

1. Zabawy ruchowe, które minimalizują zużycie materiałów.

2. Dekoracje, które można ponownie wykorzystać.

3. Gry edukacyjne o ekologii.

4. Użycie naturalnych materiałów i energooszczędnego oświetlenia.

5. Kampanie informacyjne o korzyściach ekologicznych naszych usług.

6. Zbiórki surowców wtórnych podczas wydarzeń.

Dbamy o środowisko i oferujemy rozrywkę z myślą o naturze.

Nasze pasje.

Jako usługodawcy, nasze pasje są zróżnicowane i odzwierciedlają naszą różnorodność i wiedzę. Oto jak możemy opisać nasze pasje:

Pedagogika - Nasza pasja do pedagogiki wyraża się poprzez nasze podejście do pracy z dziećmi i dorosłymi. Zależy nam na edukacji poprzez zabawę i rozwijaniu potencjału każdej osoby.

Malowanie - Nasza miłość do sztuki malarskiej wpływa na nasze zdolności do tworzenia kreatywnych dekoracji i malunków podczas wydarzeń. Nasze projekty artystyczne nadają charakter każdemu spotkaniu.

Zabawy sportowe - Nasza pasja do zabaw ruchowych sprawia, że promujemy aktywność fizyczną i zdrowy tryb życia. Stawiamy na ruch i interakcję, co przekłada się na radość uczestników.

Tworzenie makram - Nasza umiejętność tworzenia ozdób i dekoracji z makramy dodaje uroku i stylu naszym wydarzeniom. To pasja, którą chętnie dzielimy się z innymi.


Dzięki naszym pasjom, tworzymy unikalną ofertę, która łączy kreatywność, edukację, ruch i estetykę. Nasza praca to wyraz naszej miłości do tych dziedzin i nasze zaangażowanie w dostarczanie niezapomnianych doświadczeń naszym klientom.

Ciekawostki na nasz temat.

Oto kilka ciekawostek na temat naszej działalności i usług:

Inspiracje z całego świata
Wasze usługi czerpią inspiracje z różnych kultur i miejsc na świecie, co nadaje naszym animacjom wyjątkowy międzynarodowy charakter.

Aktywne zaangażowanie
Nasza firma to nie tylko dostawca usług, ale także aktywnie zaangażowany partner w tworzeniu niezapomnianych chwil na wydarzeniach, co sprawia, że nasze usługi wyróżniają się indywidualnym podejściem.

Dbałość o środowisko
Stawiamy na ekologię i minimalizowanie wpływu na środowisko, dlatego nasze animacje opierają się na zabawach ruchowych, które nie generują nadmiernych odpadów.

Wszechstronne pasje
Nasze pasje obejmują pedagogikę, sztukę malarską, zabawy sportowe, tworzenie makram i zdobienie paznokci. To różnorodność umiejętności, która przekłada się na bogatą ofertę dla klientów.

Działania społeczne
Poza usługami na wydarzeniach, angażujemy się w działania społeczne i edukacyjne, co sprawia, że nasza firma odgrywa ważną rolę w społeczności.

Niezapomniane wspomnienia
Nasze usługi pozostawiają trwałe wspomnienia i uśmiechy na twarzach dzieci i dorosłych, co czyni nas niezapomnianymi dostawcami rozrywki na różnych wydarzeniach.

Dzięki tym ciekawostkom możecie zaprezentować się jako firma, która nie tylko dostarcza usługi, ale też wnosi wartość, różnorodność i pozytywne zmiany w życie swoich klientów.

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Nasze ulubione książki to między innymi: Mistrz i Małgorzata, Potop, Potęga Podświadomości, Alicja w Krainie Czarów, Mały Książę, Czarnoksiężnik z Krainy Oz
Ulubiony film: Kogel Mogel, Psy, Kryminalni, Ile waży Koń Trojański?

Certyfikat 2019
Kraina Dobrej Zabawy - Animacje
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 14 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
K
Kamila
5.00
 / 5
Data imprezy: 14-10-2023
Rzeszów
Data dodania: 13-11-2023

Polecam gorąco, dzieci zachwycone:D

E
Ewelina Sroka
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-09-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Krzeszów
Data dodania: 08-09-2022

Dzieci były mega zadowolone. polecam

K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-08-2021
Rzeszów
Data dodania: 04-01-2022

Super zabawa, super animatorzy. Zdecydowanie polecam

E
Ewelina
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-10-2020
Rzeszów
Data dodania: 16-11-2020

Na początku nie byłam pewna, czy animatorzy są nam potrzebni. Po tym jak Malinkowe Animacje zajęły się naszymi dziećmi jestem pewna - musicie ich zamówić! Dziękujemy kochani 😍

M
Marta
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-12-2019
Rzeszów
Data dodania: 27-01-2020

Super zabawa, dzieci zachwycone! I to malowanie twarzy... Rewelacja! Polecam gorąco :)

Justyna
16-03-2020

Dziękujemy :)

E
Ewelina
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-11-2019
Łańcut
Data dodania: 22-01-2020

Polecam animatorów! Świetnie zgrana grupa, fajne pomysły i niesamowite malowanie twarzy!

Justyna
23-01-2020

Dziękujemy

P
Patrycja
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-04-2019
Mielec
Data dodania: 15-01-2020

Pełen profesjonalizm,super przebrania i zabawy .
Dzieciaki były bardzo zadowolone i my również .
Gorąco polecamy i pozdrawiamy

Justyna
23-01-2020

Dziękujemy

P
Piotr
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-01-2019
Przeworsk
Data dodania: 22-02-2019

Super

Justyna
16-03-2020

Dziękujemy :)

Pokaż więcej opinii
Nazwa firmy: Kraina Dobrej Zabawy - Animacje Warsztaty Atrakcje dla dzieci Rzeszów
NIP: 8133586256
Imię i nazwisko: Justyna Linkert
Adres: Rzeszów, Widokowa 1/2, 35-119, woj. podkarpackie
720-779...
liczba odwiedzin: 6828
Zadzwoń
720-779...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Rzeszów

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie