Oprawa muzyczna ślubu, wesela, przyjęcia id:22966

Oferta
Dodaj do plannera

Nasz duet to połączenie pięknego głosu doświadczonej i występującej na wielu scenach muzycznych (festiwale, telewizja, eventy, duże i małe sceny) Marceliny oraz gitary akustycznej w wykonaniu Leszka. Zespół, poza standardowymi utworami prezentowanymi podczas ceremonii zaślubin w kościele, prezentuje także specjalnie zaaranżowane utwory szeroko pojętej muzyki rozrywkowej.

Z chęcią zagramy na Waszym ślubie zarówno kościelnym jak i cywilnym.

Ponadto występujemy także podczas kameralnych przyjęć.
Oferujemy dwie opcje: 1) godzinny koncert, np. podczas obiadu czy przed wejściem na scenę dj'a lub 2) pełnowymiarowy koncert w trzech-czterech blokach po 45 minut.

Chętnie zagramy też na urodzinach, podczas kameralnych przyjęć, bankietów, lub na większych imprezach (konferencje, eventy firmowe...)

Gramy 100% na żywo.
Zapewniamy własne, profesjonalne nagłośnienie.
Mówimy w języku polskim i angielskim.
Repertuar zawsze ustalamy i dostosowujemy do życzeń Pary Młodej.

Gramy na terenie całej Polski. Do 100 km od Warszawy dojazd w cenie.

KILKA SŁÓW O NAS
Marcelina Woźna - wokalistka, absolwentka Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu, na kierunku Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej.
Edukację wokalną rozpoczęła w „Klubie Piosenki Solo” we Wschowie, a także jako uczestniczka wielu warsztatów wokalnych m.in. z Grażyną Łobaszewską czy Elżbietą Zapendowską. Laureatka wielu festiwali, konkursów wokalnych i telewizyjnych programów muzycznych: „Szansa na Sukces”, „Bitwa na głosy” w poznańskiej drużynie Meza i „The Voice of Poland”. Występowała również z Mezoteam’em, podczas 49. Krajowego Festiwalu Piosenki w Opolu w kategorii Szalone Lata '60. W 2013 roku wraz z Mariuszem Urbaniakiem nagrała dla Fundacji „Włącz się” piosenkę, pt. „Chcieć to móc”. Obecnie wokalistka w kilku projektach muzycznych i nauczycielka śpiewu.

Leszek Jakubczak - Gitarzysta, pedagog, autor muzyki i tekstów. Uznany wykładowca wielu warsztatów muzycznych (m.in Otwockie Bluesowe Warsztaty Gitarowe). Jest założycielem i liderem zespołu Crossroads (CD „Jak szybko mija czas”), a także współzałożycielem Slow Ride (CD „Blues za twoim oknem”). Związany również z zespołami Why Ducky? (CD „the mo”) i Blue Sounds (CD „Karuna”), a także duetami akustycznymi. Ma na swoim koncie wiele nagrań oraz koncertów w Polsce i za granicą. Występował na największych festiwalach muzycznych m.in.: „Rawa Blues Festiwal”, „Piknik Country w Mrągowie”, „Olsztyńskie Noce Bluesowe”, „Sopot Hit Festival”. Udziela się także jako muzyk sesyjny. Współpracował m.in. z Noel Coutts, Basic Element, Kabaret Moralnego Niepokoju, Stefano Terrazzino, Mollęda, Maciek Zieliński (kompozytor), Anna Marucha (CD „Taxi Blue” i „Love & Soul”), Anthony Moon i inni.

W razie dodatkowych pytań oraz chęci zapoznania się z naszym repertuarem zapraszamy serdecznie do kontaktu.

Dodatkowe informacje

Instrumenty:

  • gitara

Pozostałe:

  • ilość osób: 2
  • śpiew damski

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Cennik

Orientacyjna cena: 1000 PLN / występ

Podana cena jest orientacyjna, cena ostateczna ustalana jest z każdym Klientem indywidualnie, gdyż uzależniona jest od wielu aspektów.
W cenę wliczone są koszty transportu do 100 km (w jedną stronę) od Warszawy.

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Oprawa muzyczna ślubu, wesela, przyjęcia
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Warszawa
Data dodania: 22-09-2016
Liczba odwiedzin: 383

Polecamy

Nowe ogłoszenia