Zobacz zdjęcia (5)
Marcin Gomułka Fotografia Ślubna, Wyszków - zdjęcie 1
Marcin Gomułka Fotografia Ślubna, Wyszków - zdjęcie 2 Marcin Gomułka Fotografia Ślubna, Wyszków - zdjęcie 3 Marcin Gomułka Fotografia Ślubna, Wyszków - zdjęcie 4 Marcin Gomułka Fotografia Ślubna, Wyszków - zdjęcie 5
1 / 5

Marcin Gomułka Fotografia Ślubna id:55974

Wyszków, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Zapraszam Was do niezapomnianej podróży przez Wasz wielki dzień! Jako Wasz fotograf ślubny, pragnę uwiecznić każdy magiczny moment i emocję, które będą towarzyszyć Wam w tym ważnym dniu. Moja pasja do tworzenia pięknych wspomnień oraz umiejętność uchwycenia naturalnych, spontanicznych chwil pozwolą Wam cieszyć się wspaniałymi fotografiami przez całe życie. Pozwólcie mi być częścią Waszej historii i stworzyć dla Was niezapomniane obrazy, które będziecie mogli podziwiać z uśmiechem przez lata.
Lubię precyzję i detale. Koncentruję się na łapaniu i utrwalaniu pięknych, ulotnych chwil, chwil wzruszenia i radości. Szukam emocji. Nie kreuję sztucznych sytuacji. To dla mnie niezwykle ważne by towarzyszyć Wam wtapiając się w otoczenie. Pozwalając Wam czuć się komfortowo i swobodnie. Ten wyjątkowy dzień musi mieć w sobie spontaniczność, którą staram się zapewnić.

Nie ma dla mnie niczego cenniejszego od uśmiechu i zadowolenia Młodej Pary. Jestem fotografem dla którego każdy ślub to niepowtarzalne i wyjątkowe święto. Zdjęcia wykonuję w sposób klasyczny. W czasie uroczystości jestem obserwatorem. Nigdy nie ingeruję swoją osobą w przebieg wydarzeń. Dzięki temu moje zdjęcia są opowieścią.
Ukończyłem kurs liturgiczny organizowany przez Kurię Łódzka. Na codzień jestem informatykiem a po godzinach zajmuje się fotografia. To wszystko przekłada się na moje spore doświadczenie w fotografii.

Po podpisaniu umowy jestem do dyspozycji Pary Młodej. Służę pomocą i radą.

Zapraszam do obejrzenia mojego portfolio i skorzystania z oferty.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Imię: Marcin 
Adres: Wyszków, , 07-200, woj. mazowieckie
liczba odwiedzin: 77

Popularne miasta w okolicy