Marcin Pirga Fotografia

Kraków, małopolskie
(1)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferujemy:

  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf

O nas

Cześć! Jestem Marcin.

Zajmuję się fotografią miłości. Staram się zauważyć wszystkie wasze emocje i uchwycić je na zdjęciach. Uwielbiam momenty, gdy zakochani nie mogą od siebie oderwać wzroku. Wtedy dzieje się coś niezwykłego, co trudno opisać słowami.

Jestem pozytywną i wrażliwą osobą. W to co robię, wkładam całe serce. Marzę o reportażu na Islandii. Wiem, że kiedyś ktoś mnie tam zabierze. Może będziecie to Wy?

Marcin Pirga Fotografia
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
S
Sarah & Kuba
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-07-2022
Brzezna
Data dodania: 08-08-2022

Bardzo polecamy Marcina Pirgę! Jeżeli ktoś organizuje przyjęcie i szuka świetnego, utalentowanego fotografa to nie mógł lepiej trafić. Marcin wykonuje swoją pracę z pasją, sercem, ogromnym zaangażowaniem, mega profesjonalnie i na najwyższym poziomie. Podczas przygotowań do przyjęcia można liczyć na stały kontakt, elastyczność, ciekawe propozycje, a finalnie na zachwycający efekt, znacznie przewyższający oczekiwania. Wszystkie zdjęcia z naszego ślubu i wesela są tak przepiękne i wyjątkowe, że każde nadaje się do albumu i ramki. Mają niesamowite kolory, doskonałe kadry, mega światło, są na nich uwiecznione prawdziwe emocje. Efekt WOW! Jesteśmy bardzo zadowoleni, że to właśnie Marcin był naszym fotografem. DZIĘKUJEMY ❤️

Nazwa firmy: Marcin Pirga Fotografia
Imię i nazwisko: Marcin Pirga
Adres: Kraków, woj. małopolskie
liczba odwiedzin: 1539

Wyjątkowe sale weselne w mieście Kraków

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy