Zobacz zdjęcia (5)
Naturalne zdjęcia z nutką baśniowości ♫ ślub rustykalny boho, Wrocław - zdjęcie 1
Naturalne zdjęcia z nutką baśniowości ♫ ślub rustykalny boho, Wrocław - zdjęcie 2 Naturalne zdjęcia z nutką baśniowości ♫ ślub rustykalny boho, Wrocław - zdjęcie 3 Naturalne zdjęcia z nutką baśniowości ♫ ślub rustykalny boho, Wrocław - zdjęcie 4 Naturalne zdjęcia z nutką baśniowości ♫ ślub rustykalny boho, Wrocław - zdjęcie 5
1 / 5

Naturalne zdjęcia z nutką baśniowości ♫ ślub rustykalny boho id:24652

Wrocław, dolnośląskie
(0)
Dodaj opinię
530-129...

O nas

Oferujemy:

 • album tradycyjny
 • fotoksiążka
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna

Do wyboru:

 • 1 fotograf

Już od kiedy byłam małą dziewczynką uwielbiałam oglądać zdjęcia z młodości moich rodziców i swojego dzieciństwa. Do dzisiaj bardzo dużo dla mnie znaczą. Fotografia opowiada o nas całą historię, którą w tak prosty sposób możemy podzielić się z najbliższymi.
Dlatego tak ważne jest, by umieć uchwycić ulotność chwili i prawdziwe emocje, radość, śmiech i łzy wzruszenia. Staram się, by takie własnie były moje zdjęcia. Żebyście oglądając je po latach mogli przenieść się w to miejsce, przypomnieć sobie każdy drobny szczegół Waszego ślubu, twarze uśmiechniętych ludzi, radość bawiących się dzieci, zatroskane i szczęśliwe oczy rodziców.
Wiem, jak ważny to dla Was dzień i odczuwam wdzięczność za możliwość uczestniczenia w nim, wpisując się w karty Waszego wspólnego życia za pomocą zdjęć z tych niezapomnianych chwil. Za to właśnie kocham moją pracę.

Pracuję na profesjonalnych lustrzankach firmy Nikon, używam kilku jasnych obiektywów. Na zlecenia zawsze zabieram ze sobą dwa aparaty pełnoklatkowe, kilka obiektywów, praz dwie lampy błyskowe z zapasem baterii oraz kilkoma kartami pamięci. Zdjęcia w formacie RAW obrabiam z najwyższą starannością używając profesjonalnych programów.
Posiadam uprawnienia od Kurii na fotografowanie w miejscach sakralnych.

Pakiet podstawowy obejmuje:
przygotowania* / ceremonia / wesele do g. 00.30,
sesja poślubna,
co najmniej 400 zdjęć po autorskiej obróbce, pendrive,
galeria internetowa ważna 3 miesiące,
odbitki lub fotoalbum

Szczegółową ofertę podsyłam na maila.

Zapraszam!

Opinie (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Wrocław, , 50-326, woj. dolnośląskie
530-129...
liczba odwiedzin: 1114
Telefon
530-129...
Wiadomość

Popularne miasta w okolicy