Zobacz zdjęcia (15)
Kadrowalnia N. Markowska, Łódź - zdjęcie 1
Kadrowalnia N. Markowska, Łódź - zdjęcie 2 Kadrowalnia N. Markowska, Łódź - zdjęcie 3 Kadrowalnia N. Markowska, Łódź - zdjęcie 4 Kadrowalnia N. Markowska, Łódź - zdjęcie 5
Kadrowalnia N. Markowska, Łódź - zdjęcie 6
1 / 15

Kadrowalnia N. Markowska id:21416

1400 zł / całość
Łódź, łódzkie
(0)
Dodaj opinię
781-682...

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Cześć!
Bardzo mi miło, że tutaj zaglądacie.
Fotografią zajmuję się już od wielu lat i zdecydowanie jest to zajęcie w którym zakochałam się całym moim sercem. Najważniejsze w pracy fotografa jest zdecydowanie dobre oko i ukazywanie emocji, które akurat na weselach i ślubach leją się strumieniami. Zawsze robię wszystko by zdjęcia które Wam oddaje pokazywały całą kwintesencję uroczystości, aby oglądając je nawet po latach móc odczuwać wszystko co się wydarzyło, prawie tak jak tego dnia. Zdjęcia zostaną z Wami już na zawsze, działają trochę jak wehikuł czasu, więc pamiętajcie, aby dobrze dobrać fotografa, bo on niego zależy kreacja waszych wspomnień, tego dnia nie da się powtórzyć, a fotograf musi działać szybko i bardzo sprawnie.
Fotografuję pełnoklatkową lustrzanką Canona, więc nie musicie martwić się o jakość wykonywanych przeze mnie zdjęć.
Jestem otwarta na wszystkie pomysły i postaram się uwiecznić ten dzień dokładnie tak jak tego oczekujecie- do tego zdecydowanie przyda się rozmowa.
Co do sesji plenerowych lubię jak przebiegają bardzo naturalnie- nie ma czym się stresować- obiektyw mimo tego że duży to krzywdy nie robi. A nawet jeśli lekki stres się pojawi jestem pewna, że szybko minie w objęciach ukochanej osoby.
Piszcie śmiało, chętnie odpowiem na wszystkie pytania, pomogę jeśli tylko będę mogła, albo jeśli zdjęcia Wam się podobają umówmy się na niezobowiązujące spotkanie na którym pokażę więcej.
P.S. Bardzo Wam gratuluję zaręczyn i życzę ogromu szczęścia w życiu. Miłość to skarb- pamiętajcie o tym i teraz i za 15lat.

Oferta Kadrowalnia N. Markowska

Reportaż ślubny

1400 zł / całość

Opinie Kadrowalnia N. Markowska (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt Kadrowalnia N. Markowska

Nazwa firmy: Kadrowalnia N. Markowska
Imię i nazwisko: Natalia Markowska
Adres: Łódź, , 94-011, woj. łódzkie
781-682...
liczba odwiedzin: 436
Telefon
781-682...
Wiadomość