Ta firma aktualnie nie odpisuje na wiadomości. Sprawdź podobne oferty, które dla Ciebie wybraliśmy!

Zobacz zdjęcia (5)
Marta Jankowska Fotografia Ślubna - Emocje zapisane w kadrze, Jaworzno - zdjęcie 1
Marta Jankowska Fotografia Ślubna - Emocje zapisane w kadrze, Jaworzno - zdjęcie 2 Marta Jankowska Fotografia Ślubna - Emocje zapisane w kadrze, Jaworzno - zdjęcie 3 Marta Jankowska Fotografia Ślubna - Emocje zapisane w kadrze, Jaworzno - zdjęcie 4 Marta Jankowska Fotografia Ślubna - Emocje zapisane w kadrze, Jaworzno - zdjęcie 5
1 / 5

Marta Jankowska Fotografia Ślubna - Emocje zapisane w kadrze id:40253

Jaworzno, śląskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna
  • studio

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Dzień ślubu jest jednym z najważniejszych dni we wspólnym życiu. Na zawsze splatają się Wasze drogi, a przed Wami pojawia się podróż we wspólną przyszłość.

Jako fotograf, najważniejszym dla mnie priorytetem w tym dniu jest uwiecznienie wyjątkowych chwil i nadanie im niepowtarzalnego klimatu. Fotografie i albumy ślubne, które ode mnie dostaniecie, to pamiątka na całe życie, a ja dbam o to, by wracając do nich po latach, wciąż przywoływały Wam żywe wspomnienia, a na Waszych twarzach zagościł uśmiech.
Uwielbiam emocje, lekkość i naturalność Waszych uczuć. Dążę do tego, by każda fotografia pokazywała Wam to, jak cudowne chwile przeżywacie w dniu Waszego ślubu.

Jeśli zainteresowani jesteście poznaniem oferty oraz rezerwacją terminu, zapraszam do kontaktu drogą mailową lub tutaj na stronie. Opiszcie proszę w wiadomości jaki macie pomysł na swój ślub oraz gdzie odbywa się ceremonia i wesele, a ja dopasuję ofertę pod Wasze potrzeby i oczekiwania.

Na co dzień działam w okolicach Śląska i Małopolski, jednak z wielką przyjemnością towarzyszyć będę w wybranym przez Was miejscu na terenie całej Polski oraz Świata.
Zapraszam do kontaktu!

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Jaworzno, woj. śląskie
liczba odwiedzin: 1244

Popularne miasta w okolicy