Zobacz zdjęcia (5)
Petit Photo - Mateusz Boinski. Fotografia ślubna i nie tylko, Nakło nad Notecią - zdjęcie 1
Petit Photo - Mateusz Boinski. Fotografia ślubna i nie tylko, Nakło nad Notecią - zdjęcie 2 Petit Photo - Mateusz Boinski. Fotografia ślubna i nie tylko, Nakło nad Notecią - zdjęcie 3 Petit Photo - Mateusz Boinski. Fotografia ślubna i nie tylko, Nakło nad Notecią - zdjęcie 4 Petit Photo - Mateusz Boinski. Fotografia ślubna i nie tylko, Nakło nad Notecią - zdjęcie 5
1 / 5

Petit Photo - Mateusz Boinski. Fotografia ślubna i nie tylko id:45355

Nakło nad Notecią, kujawsko-pomorskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Od kilkunastu lat zajmuję się fotografią - moje początki to zdjęcia reporterskie wynikające z pracy dziennikarza. Z biegiem lat zacząłem portretować ludzi i ich najważniejsze momenty w życiu. Podczas robienia zdjęć wciąż czuję się jak reporter - staram się być tam, gdzie dzieją się rzeczy ważne, pozostając jednocześnie niezauważonym i nieingerującym w wydarzenia. To powoduje, że fotografie są naturalne, pełne emocji.

​Jeśli potrzebujesz fotografa na ślub, urodziny, chrzciny, sesję plenerową, reportaż z uroczystości lub jakiekolwiek inne, ważne wydarzenie, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub przez formularz online. Oprócz fotografowania mogę przygotować także profesjonalnie zmontowany film/pokaz slajdów z dowolnych zdjęć/plików video (np. z dzieciństwa, fotografowanej uroczystości itp.)

Pracuję na terenie województw: kujawsko-pomorskiego, wielkopolskiego oraz pomorskiego. Nie wykluczam jednak możliwości wyjazdów na terenie całego kraju.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Nakło nad Notecią, , 89-100, woj. kujawsko-pomorskie
liczba odwiedzin: 686

Popularne miasta w okolicy