Zdjęcia | Oferta | Opinie 0

Mateusz Kiszela Photography id:21627

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Zakopane, małopolskie
Data dodania: 21-06-2016
Liczba odwiedzin: 311

Oferta

Jako doświadczony fotograf ślubny jestem w stanie zapewnić Państwa, że wykonywane przeze mnie zdjęcia są serią unikatowych dzieł sztuki. Moim celem jest zawsze uwiecznianie na zdjęciach piękna danej chwili – emocji, wzruszeń, radości i szczęścia. Podczas tak wyjątkowych wydarzeń jak wesela, nietrudno o takie momenty.
Na Państwa życzenie reportaż rozpocznę od wykonania zdjęć podczas przygotowań do uroczystości. Fotografia ślubna obejmuje zarówno ceremonię w Kościele, jak i Urzędzie Stanu Cywilnego. Sesja ślubna w plenerze realizowana jest w otoczeniu pięknej tatrzańskiej lub małopolskiej przyrody, z cudownymi górami w tle, dlatego też ten rodzaj zdjęć zawsze zachwyca i wzrusza. Jeżeli życzą sobie Państwo, by była to sesja o innej tematyce, to jestem otwarty na wszelakie propozycję. Zdjęcia w plenerze wykonywane są osobnego dnia ze względu na czasochłonność ich wykonania.
Każda fotografia poddawana jest korekcji graficznej – dzięki specjalistycznym programom do obróbki, jestem w stanie wydobyć z ujęć jeszcze więcej tego, co najlepsze. Dysponuję najnowszym sprzętem marki Canon, używając dwóch aparatów.

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Mateusz Kiszela Photography
Województwo:małopolskie
Miejscowość:Zakopane
Kod:34-500

Nowe ogłoszenia