Zdjęcia | Oferta | Opinie 4

Mauritius - ślub na plaży© Katy Windys id:22959

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
(59) 352...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość Opinie (4)
Katowice, śląskie
Data dodania: 22-09-2016
Liczba odwiedzin: 756

Oferta

Polsko-maurytyjskie biuro koordynacji ślubnej na Mauritiusie - Katy Windys - specjalista branży ślubnej od ponad 16 lat. Usługi w zakresie formalności oraz ceremonii ślubu cywilnego i kościelnego z polskim księdzem.

Zajmujemy się wyłącznie kreacją ślubów, pozostawiając organizację zakwaterowania i przelotów biurom podróży, bo dobrze jest, gdy każdy zajmuje się tym, co najlepiej potrafi :-)

Pakiety ślubne, koordynacja ceremonii, formalności, sesje fotograficzne, konno do ślubu, ślub na katamaranie...

Doskonale znamy maurytyjską rzeczywistość i sprawnie poruszamy się pośród tubylczych, niepisanych zwyczajów.

Zapewniamy opiekę polskiego koordynatora - dyplomaty, który potrafi znaleźć odpowiednie wyjście z każdej, nieprzewidzianej sytuacji. Osoba o wysokiej kuturze osobistej i wykształconym poczuciu estetyki, jest kreatorem wydarzeń, a nie tylko ich obserwatorem.

Napisz, zadzwoń, zapytaj!

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
Ocena dla: Mauritius - ślub na plaży© Katy Windys id:22959
Ilość głosów: 4
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Kasia
Kasia
(5)
Dodano: 16-12-2017
Data imprezy: 15-11-2017
Miejscowość: Trou aux biches
Dzięki Pani Kasi ślub na Mauritiusie był wyjątkowy :) Mogło się skończyć niezbyt ciekawie, bo pierwotny plan organizowania ślubu przez hotel, który nigdy wcześniej takiej uroczystości nie przygotowywał, mógłby być niewypałem. Na szczęście Pani Kasia wszystko wcześniej sprawdziła i uniknęliśmy dzięki temu nieprzyjemności. Za to mieliśmy piękny ślub w uroczej kawiarence na plaży. Serdecznie polecam usługi Pani Kasi, profesjonalne podejście, doskonałe poruszanie się po ulicach Mauritiusa (co naprawdę nie jest takie łatwe) oraz za życzliwość i wspaniałą wycieczkę po wyspie :)
Monika
Monika
(5)
Dodano: 01-11-2017
Data imprezy: 17-10-2017
Miejscowość: Anse La Raie
Od samego początku wiedzieliśmy, ze chcemy się pobrać na Mauritiusie. Piękna wyspa, różnorodna, kolorowa, cudne plaże i ten zachwycający kolor oceanu... Tylko jak tu zorganizować slub w tak odległym kraju, odmiennym kulturowo i nie znając lokalnych zwyczajów? I tu z pomocą przeszła nam Pani Kasia:) Jej wiedza na temat wyspy, kultury, mieszkańców i zdolność poruszania się w lokalnych zawiłościach urzędowych, była dla nas zbawienna. Pani Kasia swoim niesamowitym zaangażowaniem sprawiła, ze nasz dzień slubu był naprawdę idealny! A swoją ogromną wiedzą na temat historii wyspy, jej mieszkańców, religiijedzenia dzieliła się z nami podczas każdej wyprawy.
Kasiu, jeszcze raz dziękujemy!
Maciej
Maciej
(5)
Dodano: 28-08-2017
Data imprezy: 28-06-2017
Miejscowość: Flic en Flac
Współpraca z Panią Kasią pozwala od samego początku wyjaśnić główne wątpliwości, ustalić, co jest możliwe i kiedy, zrozumieć czy nasze wyobrażenia nie rozmijają się z rzeczywistością. Warto tak jak w naszym przypadku przedstawić indywidualną sytuację, określić co jest ważne i porozumieć się co do zakresu współpracy. Od tego momentu już tylko przekonywaliśmy się, jak duże znaczenie ma odpowiedzialna opieka koordynatora nad wszystkim powierzonymi tematami, wsparcie w sytuacjach nieprzewidzianych oraz dobry i życzliwy kontakt na bieżąco z osobą mówiącą po polsku, a zarazem – znającą dobrze lokalną rzeczywistość i możliwe pułapki. Pogoda bowiem nie zawsze bywa taka jak na zdjęciach, a mieszkańcy, choć mili, nie są tak solidni i odpowiedzialni jak byśmy tego oczekiwali.
Nasza ocena na piątkę :), dziękujemy za bardzo solidne, otwarte i uczciwe podejście, miły kontakt przez cały czas. Polecamy z czystym sumieniem wszystkim chętnym i życzymy spełnienia marzeń tak, jak to było w naszym przypadku :)

Natalia i Maciej

Kasia
Kasia
(5)
Dodano: 16-05-2017
Data imprezy: 04-05-2017
Miejscowość: Poste Lafayette
Gorąco polecamy usługi oferowane przez Panią Katy Windys. Nasz ślub odbył się 04.05.2017 w Hotelu Radisson Blu Poste Lafayette,a Pani Kasia pomagała nam w organizacji formalności.
Bardzo miło wspominamy współpracę, na rady Pani Kasi mogliśmy liczyć na długo przed naszym ślubem. Wszystkie odpowiedzi na nurtujące nas pytania przychodziły w expresowym tempie,a proszę mi wierzyć, że przez rok tych pytań była cała masa. Pani Kasia była niestrudzona w rozwiewaniu naszych wątpliwości. Na miejscu natomiast otoczyła nas doskonałą opieką, załatwiła wszystkie sprawy formalne w naszym imieniu a także w trakcie podróży do Port Louis podzieliła się ciekawostkami związanymi z życiem na tej cudownej wyspie :) Po ślubie, dokumenty zostały nam dostarczone w przeciągu kilku dni, także mieliśmy możiwość bardzo szybko zalegalizować związek w świetle polskiego prawa. Bardzo dziękujemy za niezwykle miłą i profesjonalną obsługę, życzymy samych zadowolonych klientów :) Kasia & Artur

Dane kontaktowe

Mauritius - ślub na plaży© Katy Windys
Województwo:śląskie
Miejscowość:Katowice
Kod:40-717

Godziny pracy

Pn:00:00 - 24:00
Wt:00:00 - 24:00
Śr:00:00 - 24:00
Cz:00:00 - 24:00
Pt:00:00 - 24:00
Sb:00:00 - 24:00
Nd:00:00 - 24:00

Nowe ogłoszenia