Zdjęcia | Oferta | Opinie 5

Mauritius - ślub na plaży© Katy Windys id:22959

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
(59) 352...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość Opinie (5)
Katowice, śląskie
Data dodania: 22-09-2016
Liczba odwiedzin: 942

Oferta

Polsko-maurytyjskie biuro koordynacji ślubnej na Mauritiusie - Katy Windys - specjalista branży ślubnej od ponad 16 lat. Usługi w zakresie formalności oraz ceremonii ślubu cywilnego i kościelnego z polskim księdzem.

Zajmujemy się wyłącznie kreacją ślubów, pozostawiając organizację zakwaterowania i przelotów biurom podróży, bo dobrze jest, gdy każdy zajmuje się tym, co najlepiej potrafi :-)

Pakiety ślubne, koordynacja ceremonii, formalności, sesje fotograficzne, konno do ślubu, ślub na katamaranie...

Doskonale znamy maurytyjską rzeczywistość i sprawnie poruszamy się pośród tubylczych, niepisanych zwyczajów.

Zapewniamy opiekę polskiego koordynatora - dyplomaty, który potrafi znaleźć odpowiednie wyjście z każdej, nieprzewidzianej sytuacji. Osoba o wysokiej kuturze osobistej i wykształconym poczuciu estetyki, jest kreatorem wydarzeń, a nie tylko ich obserwatorem.

Napisz, zadzwoń, zapytaj!

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Ocena dla: Mauritius - ślub na plaży© Katy Windys id:22959
Ilość głosów: 5
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Piotr i Kasia
Piotr i Kasia
(5)
Dodano: 16-05-2018
Data imprezy: 17-04-2018
Miejscowość: Pointe Aux Piments
Pani Kasia poprzez swój profesjonalizm i podejście do ludzi pomogła nam w ogóle podjąć decyzję o ślubie na Mauritiusie. Od samego początku poprowadziła nas za rękę przy załatwieniu wszelkich formalności, wyborze lokalizacji, dograniu szczegółów. Potem było już tylko z górki! Polecamy zarówno Mauritius, jak i wsparcie Pani Kasi! Dziekujemy!!
Kasia
Kasia
(5)
Dodano: 16-12-2017
Data imprezy: 15-11-2017
Miejscowość: Trou aux biches
Dzięki Pani Kasi ślub na Mauritiusie był wyjątkowy :) Mogło się skończyć niezbyt ciekawie, bo pierwotny plan organizowania ślubu przez hotel, który nigdy wcześniej takiej uroczystości nie przygotowywał, mógłby być niewypałem. Na szczęście Pani Kasia wszystko wcześniej sprawdziła i uniknęliśmy dzięki temu nieprzyjemności. Za to mieliśmy piękny ślub w uroczej kawiarence na plaży. Serdecznie polecam usługi Pani Kasi, profesjonalne podejście, doskonałe poruszanie się po ulicach Mauritiusa (co naprawdę nie jest takie łatwe) oraz za życzliwość i wspaniałą wycieczkę po wyspie :)
Monika
Monika
(5)
Dodano: 01-11-2017
Data imprezy: 17-10-2017
Miejscowość: Anse La Raie
Od samego początku wiedzieliśmy, ze chcemy się pobrać na Mauritiusie. Piękna wyspa, różnorodna, kolorowa, cudne plaże i ten zachwycający kolor oceanu... Tylko jak tu zorganizować slub w tak odległym kraju, odmiennym kulturowo i nie znając lokalnych zwyczajów? I tu z pomocą przeszła nam Pani Kasia:) Jej wiedza na temat wyspy, kultury, mieszkańców i zdolność poruszania się w lokalnych zawiłościach urzędowych, była dla nas zbawienna. Pani Kasia swoim niesamowitym zaangażowaniem sprawiła, ze nasz dzień slubu był naprawdę idealny! A swoją ogromną wiedzą na temat historii wyspy, jej mieszkańców, religiijedzenia dzieliła się z nami podczas każdej wyprawy.
Kasiu, jeszcze raz dziękujemy!
Maciej
Maciej
(5)
Dodano: 28-08-2017
Data imprezy: 28-06-2017
Miejscowość: Flic en Flac
Współpraca z Panią Kasią pozwala od samego początku wyjaśnić główne wątpliwości, ustalić, co jest możliwe i kiedy, zrozumieć czy nasze wyobrażenia nie rozmijają się z rzeczywistością. Warto tak jak w naszym przypadku przedstawić indywidualną sytuację, określić co jest ważne i porozumieć się co do zakresu współpracy. Od tego momentu już tylko przekonywaliśmy się, jak duże znaczenie ma odpowiedzialna opieka koordynatora nad wszystkim powierzonymi tematami, wsparcie w sytuacjach nieprzewidzianych oraz dobry i życzliwy kontakt na bieżąco z osobą mówiącą po polsku, a zarazem – znającą dobrze lokalną rzeczywistość i możliwe pułapki. Pogoda bowiem nie zawsze bywa taka jak na zdjęciach, a mieszkańcy, choć mili, nie są tak solidni i odpowiedzialni jak byśmy tego oczekiwali.
Nasza ocena na piątkę :), dziękujemy za bardzo solidne, otwarte i uczciwe podejście, miły kontakt przez cały czas. Polecamy z czystym sumieniem wszystkim chętnym i życzymy spełnienia marzeń tak, jak to było w naszym przypadku :)

Natalia i Maciej

Kasia
Kasia
(5)
Dodano: 16-05-2017
Data imprezy: 04-05-2017
Miejscowość: Poste Lafayette
Gorąco polecamy usługi oferowane przez Panią Katy Windys. Nasz ślub odbył się 04.05.2017 w Hotelu Radisson Blu Poste Lafayette,a Pani Kasia pomagała nam w organizacji formalności.
Bardzo miło wspominamy współpracę, na rady Pani Kasi mogliśmy liczyć na długo przed naszym ślubem. Wszystkie odpowiedzi na nurtujące nas pytania przychodziły w expresowym tempie,a proszę mi wierzyć, że przez rok tych pytań była cała masa. Pani Kasia była niestrudzona w rozwiewaniu naszych wątpliwości. Na miejscu natomiast otoczyła nas doskonałą opieką, załatwiła wszystkie sprawy formalne w naszym imieniu a także w trakcie podróży do Port Louis podzieliła się ciekawostkami związanymi z życiem na tej cudownej wyspie :) Po ślubie, dokumenty zostały nam dostarczone w przeciągu kilku dni, także mieliśmy możiwość bardzo szybko zalegalizować związek w świetle polskiego prawa. Bardzo dziękujemy za niezwykle miłą i profesjonalną obsługę, życzymy samych zadowolonych klientów :) Kasia & Artur

Dane kontaktowe

Mauritius - ślub na plaży© Katy Windys
Województwo:śląskie
Miejscowość:Katowice
Kod:40-717

Godziny pracy

Pn:00:00 - 24:00
Wt:00:00 - 24:00
Śr:00:00 - 24:00
Cz:00:00 - 24:00
Pt:00:00 - 24:00
Sb:00:00 - 24:00
Nd:00:00 - 24:00

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.