Zobacz zdjęcia (15)
Mercedes Skrzydlak do wynajęcia | Klasykiem do Slubu | Mercedes W110, Bydgoszcz - zdjęcie 1
Mercedes Skrzydlak do wynajęcia | Klasykiem do Slubu | Mercedes W110, Bydgoszcz - zdjęcie 2 Mercedes Skrzydlak do wynajęcia | Klasykiem do Slubu | Mercedes W110, Bydgoszcz - zdjęcie 3 Mercedes Skrzydlak do wynajęcia | Klasykiem do Slubu | Mercedes W110, Bydgoszcz - zdjęcie 4 Mercedes Skrzydlak do wynajęcia | Klasykiem do Slubu | Mercedes W110, Bydgoszcz - zdjęcie 5
Mercedes Skrzydlak do wynajęcia | Klasykiem do Slubu | Mercedes W110, Bydgoszcz - zdjęcie 6
1 / 15

Mercedes Skrzydlak do wynajęcia | Klasykiem do Slubu | Mercedes W110 id:49691

800 zł / 4 godz.
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
(0)
Dodaj opinię
787-525...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Samochód:

  • Marka: Mercedes
  • Kolor: czarny
  • sam prowadzisz
  • zabytkowy

Oferujemy Państwu piękny klasyczny samochód do wynajęcia na wyjątkowe okazje, takie jak śluby, jubileusze, rocznice czy sesje zdjęciowe. Mercedes W110 z 1964r zwany potocznie 'Skrzydlakiem' dostarczy wyjątkowych wrażeń przewożąc pasażerów w swoim komfortowym i przestronnym wnętrzu. Auto pozwala przenieść się na chwilę do czasów lat 60tych, gdy samochody tworzone były z pasją i miały duszę.
Pojazd zwraca uwagę przechodniów i innych uczestników ruchu, dając poczucie wyjątkowości i dostarczając niezapomnianych wrażeń w podróży.

Pasażerom podczas podróży towarzyszyć może wybrana muzyka oraz lampka szampana lub innego napoju wedle życzenia.
Możemy również dostarczyć tablice rejestracyjne dedykowane na ślub i ozdobić auto kwiatami.

Z przyjemnością dowieziemy Państwa w wybrane miejsce na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Po wcześniejszym uzgodnieniu istnieje również możliwość wynajmu w dalszych destynacjach.

W celu ustalenia szczegółów zapraszamy do kontaktu poprzez formularz lub drogą telefoniczną.

Cena 200zł/godz, minimalny czas wynajmu to 4h. Cena obejmuje paliwo do 100km trasy.

Oferta FUH KRUK Anna Krukowska

Wynajęcie auta z kierowcą

800zł/ 4 godz.

Minimalny czas wynajmu to 4godz, cena zawiera paliwo do 100km trasy
Dekoracje z kwiatów dodatkowo płatne
Istnieje możliwość samodzielnego prowadzenia auta - wówczas cena ustalana jest indywidualnie

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Oferta wynajmu auta obejmuje przejazd do Pana Młodego, skąd razem udajemy się po Panią Młodą, następnie jedziemy do miejsca ceremonii zaślubin - kościoła lub Urzędu Stanu Cywilnego, po ślubie udajemy się wraz z całym orszakiem weselnym na miejsce wesela. Para Młoda z Gośćmi może zrobić sobie sesję zdjęciową w czasie wesela. Oferujemy również różne tablice dedykowane na dzień ślubu. Para Młoda otrzymuje kieliszek szampana by uczcić pierwsze małżeńskie chwile w aucie.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Jesteśmy słowni, punktualni i komunikatywni. Gdy umawiamy się na wykonanie usługi zawsze dotrzymujemy słowa, auto jest dobrze przygotowane technicznie i wizualnie. Jesteśmy profesjonalni i dyspozycyjni.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Możliwość towarzyszenia parom młodym w najpiękniejszym dniu ich życia. Lubię obserwować, jak przejęci i podekscytowani jadą do kościoła lub Urzędu Stanu Cywilnego, by tuż po ceremonii przepełniała ich wielka radość i szczęście. Jestem ogromnie wdzięczna, że mogę być częścią tego wyjątkowego dnia i przyczynić się choć w małym stopniu do spełnienia ślubnych marzeń!

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Najbardziej lubię obserwować, jak przejęte pary młode przed ceremonią zaślubin zmieniają się w tryskających radością i optymizmem Państwa Młodych tuż po ślubie :) Oglądają wspólnie swoje dłonie z obrączkami, robią sobie zdjęcia w aucie, są pełni miłości i rozpromienieni. Jestem wdzięczna, że mogę obserwować najszczęśliwsze chwile ich życia.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Kierowcy posiadają prawo jazdy kategorii B, naszą pasją jest motoryzacja

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Zlecenie obejmuje przyjazd po Pana Młodego, odbiór Panny Młodej, wspólny transport do kościoła/Urzędu oraz przejazd na salę/ miejsce wesela. Auto jest dostępne dla Pary Młodej i Gości do zrobienia zdjęć przed salą. Całościowy czas to ok 4-5h.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Standardowo przy wynajmie auta Parze Młodej towarzyszy kierowca - kobieta kub mężczyzna. Jesteśmy zawsze elegancko ubrani, możemy dostosować się do wizji Narzeczonych i ubrać w określony wcześniej sposób. Istnieje też możliwość samodzielnego prowadzenia auta przez Parę Młodą.

Na jakim sprzęcie/materiałach pracujemy?

Do dyspozycji Par Młodych mamy pięknego, czarnego Mercedesa Skrzydlaka W110 z 1964 roku

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Przedstawiamy zdjęcia z wcześniejszych realizacji, pokazujemy jak może być przystrojone auto, pokazujemy tablice ślubne i cały czas jesteśmy w kontakcie telefonicznym lub mailowym, w razie zmiany wizji ;)

Opinie FUH KRUK Anna Krukowska (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt FUH KRUK Anna Krukowska

Nazwa firmy: FUH KRUK Anna Krukowska
NIP: 5542878173
Imię i nazwisko: Anna Krukowska
Adres: Bydgoszcz, woj. kujawsko-pomorskie
787-525...
liczba odwiedzin: 1956
Zadzwoń
787-525...
Napisz

Popularne miasta w okolicy