Michał Baranowski fotografia id:20012

Kontakt

Napisz wiadomość
Warszawa, mazowieckie
Data dodania: 14-03-2016
Liczba odwiedzin: 182

Oferta

Zdjęcia ślubne są specyficznym rodzajem fotoreportażu wymagającym umiejętności wtopienia się w tłum i uchwycenia emocji, które w tym właśnie dniu nabierają niepowtarzalnego wyrazu. Wszystko co robię firmuję własnym nazwiskiem, dbając o jakość końcowego efektu, czyli Waszych zdjęć. Jeśli zdecydujecie się Państwo na moje usługi podpiszemy umowę, która będzie gwarancją mojego rzetelnego podejścia do pracy.

Dzień ślubu możemy podzielić na kilka nierozłącznych etapów, które staram się dla Was dokumentować. Każdy z nich pokazuje inny rodzaj emocji, które w połączeniu ze sobą tworzą reportaż z jednego z najważniejszych dni w życiu.

Przygotowania – Zdjęcia z przygotowań obejmują elementy takie jak: przygotowanie fryzury i makijażu Panny Młodej, szykowanie sukni do uroczystości, przyjazd Pana Młodego, błogosławieństwo rodziców, zdjęcia w drodze do kościoła lub USC.

Uwieczniam tą atmosferę, nie zapominając o najdrobniejszych szczegółach tego wyjątkowego dnia. Zdjęcia te są doskonałą okazją do oswojenia się z widokiem fotografa, tak aby nie peszył Was podczas ceremonii.

Specjalizacja:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • sesja plenerowa
  • sesja narzeczeńska

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf

Opinie Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Michał Baranowski fotografia
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Warszawa

Nowe ogłoszenia