Zobacz zdjęcia (5)
Montownia Fotografii ❤️ Fotografia/ Wideofilmowanie/ Dron, Częstochowa - zdjęcie 1
Montownia Fotografii ❤️ Fotografia/ Wideofilmowanie/ Dron, Częstochowa - zdjęcie 2 Montownia Fotografii ❤️ Fotografia/ Wideofilmowanie/ Dron, Częstochowa - zdjęcie 3 Montownia Fotografii ❤️ Fotografia/ Wideofilmowanie/ Dron, Częstochowa - zdjęcie 4 Montownia Fotografii ❤️ Fotografia/ Wideofilmowanie/ Dron, Częstochowa - zdjęcie 5
1 / 5

Montownia Fotografii ❤️ Fotografia/ Wideofilmowanie/ Dron id:41603

Częstochowa, śląskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

 • 4K
 • album tradycyjny
 • dron
 • fotoksiążka
 • pakiet foto+video
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna

Do wyboru:

 • 1 fotograf
 • 2 fotografów

Cześć, jestem Michał! Nie jest to moje jedyne imię – za nim ciągną się kolejne: mąż cudownej żony, ojciec dwóch wspaniałych urwisów; poszukiwacz przygód, miłośnik dobrej kawy i fotograf ślubny. To ostatnie sprawia, że ludzi i życie kocham jeszcze bardziej.Skoro już się znamy, współpraca będzie dla nas samą przyjemnością!

RADOŚĆ, EMOCJE, SZCZĘŚCIE - TAKA JEST MOJA FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Uwielbiam wyzwania, jakie gwarantuje fotografia ślubna i weselna: możliwość uchwycenia wyjątkowych chwil w unikatowy sposób, przedstawiających nietuzinkowe momenty, relacje, uczucia, detale… fascynujące! Jako fotograf na wesele wykorzystuję elementy dostępne w ciągu dnia, aby tworzyć efektowne kompozycje ze stylową mieszanką linii, kształtów, światła. Piękno, radość, miłość, którymi dzielą się młodzi ludzie, to tylko niektóre z elementów, które sprawiają, że utrwalane przeze mnie historie stają się ponadczasowe. Jednym z najważniejszych czynników charakteryzującym dobrą fotografię ślubną jest wachlarz emocji emanujący z wykonanych zdjęć. Fotografie powinny mieć duszę, skrywać rąbek tajemnicy, pozostawiać nutkę tajemniczości by odbiorca mógł sam dopowiedzieć sobie miłosną historię dwojga ludzi. Jako fotograf ślubny staram się by towarzyszące Wam uczucia swobodnie przeplatały się na kartach fotografii. Staram się budować sprzyjającą relację bo tylko będąc na prawdę swobodni jesteście prawdziwi w swoich uczuciach. Wspólnie staramy się wybrać najbardziej sprzyjające dla Was miejsca odpowiadające Waszym preferencją i charyzmie. Podczas gdy jedni rządni przygód i emocji wybierają szalone ujęcia, inni wolą schować się z zaciszu zieleni by w harmonii z naturą przeżywać swoje emocje. Miłość jest potężnym uczuciem, a ubrana w czerwień namiętności potrafi rozgrzać umysł i serce. Wybierzmy się wspólnie w tą emocjonującą podróż, którą postaram się uwiecznić na zdjęciach. Bądźmy szaleni, spontaniczni, ale i melancholijni. Dobra fotografia ślubna ma wiele oblicz, tak samo jak Wasza miłość.

PONADCZASOWE ZDJĘCIA ŚLUBNE

Ponadczasowa fotografia ślubna to ta łącząca pokolenia. Dla niej wiek nie ma znaczenia, a głównym faktorem są ludzkie emocje. Podbija serca i dostarcza wzruszeń. Jest częstym spoiwem między kilkoma pokoleniami i sposobem na wyrażenie emocji. Fotografia ślubna ewaluowała na przestrzeni lat, zmienił się styl wykonywanych zdjęć ślubnych. Studyjne plenery odeszły w niepamięć na rzecz naturalnych krajobrazów i futurystycznej architektury. Stare aparaty zastąpiły nowoczesne lustrzanki. Jedno pozostało jednak niezmienne- to miłość dwojga ludzi, którzy przeżywają jedne z najważniejszych momentów swojego życia. Wtedy własne nie ważna jest moda, a emocje i szczęście, które emanują z wykonanych zdjęć. Każde pokolenia ma swoją historię i to właśnie dzięki fotografii ślubnej mamy możliwość podążać jej krokiem. Stwórzmy razem Waszą historię życia, która może być inspiracją dla kolejnych pokoleń. Serdecznie zapraszam do skorzystania z mojej oferty, dzięki której zdjęcia ślubne będą Waszą pamiątką do końca życia budzącą wiele emocji i radości każdego dnia. Wystarczy tylko, że skontaktujesz się ze mną, zobaczysz galerię moich dotychczasowych realizacji, a z całą pewnością nie będziesz mieć wątpliwości, że moje umiejętności idą w parze z prawdziwą pasją do robienia zdjęć.

Poznajmy się

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Ciekawostki na nasz temat.

Fotografowaliśmy ślub piłkarza Reprezentacji Polski - Jakuba Błaszczykowskiego.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

NIP: 5732644952
Adres: Częstochowa, , 42-221, woj. śląskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 10:00 - 20:00 Wt: 10:00 - 20:00 Śr: 10:00 - 20:00 Cz: 10:00 - 20:00 Pt: 10:00 - 20:00 Sb: 10:00 - 20:00 Nd: 10:00 - 20:00
liczba odwiedzin: 1759

Popularne miasta w okolicy