Michał Szczepański - Fotograf id:1504

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Baranów, wielkopolskie
Data dodania: 25-07-2009
Liczba odwiedzin: 2222

Oferta

Nazywam się Michał Szczepański. Kocham to co robię. Podchodzę wyjątkowo do każdej pary. Moi klienci już wyrazili zdanie o mojej pracy:

Gosia i Marek napisali:
Michał łączy w sobie dwie cechy, dzięki którym jest po prostu najlepszy w swoim fachu - profesjonalizm i osobowość. Pierwsza z nich sprawi, że otrzymacie rewelacyjnie wykonane zdjęcia, w większej ilości i krótszym czasie niż się spodziewacie. Druga natomiast (dla mnie osobiście jeszcze cenniejsza) przyczynia się do tego, iż współpraca z Michałem to czysta przyjemność - co widać praktycznie na każdym zdjęciu :). Posiada on jeszcze jedną specjalną zdolność - niewidzialność. Serio nie wiem jak on to robi, ale nawet przez moment nasi goście nie czuli się skrępowani jego obecnością, ba - zazwyczaj nawet go nie zauważali (mimo, iż właśnie robił im zdjęcie), dzięki czemu ujęcia są niezwykle naturalne. Zdecydowanie polecam - lepiej wybrać nie możecie :).

Zapraszam na stronę internetową, możesz tam zobaczyć portfolio z 10 lat pracy i ponad 120 zrealizowanych wesel, pełne historie ślubne, plenery i realizacje międzynarodowe.

Jestem fotografem z międzynarodową akredytacją wydaną przez Stolicę Apostolską.

Specjalizacja:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • studio

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Michał Szczepański - Fotograf
Województwo:wielkopolskie
Miejscowość:Baranów
Kod:63-604

Nowe ogłoszenia