Zobacz zdjęcia (5)
Michał Tylicki Fotografia - Dobra jakość Waszych wspomnień, Toruń - zdjęcie 1
Michał Tylicki Fotografia - Dobra jakość Waszych wspomnień, Toruń - zdjęcie 2 Michał Tylicki Fotografia - Dobra jakość Waszych wspomnień, Toruń - zdjęcie 3 Michał Tylicki Fotografia - Dobra jakość Waszych wspomnień, Toruń - zdjęcie 4 Michał Tylicki Fotografia - Dobra jakość Waszych wspomnień, Toruń - zdjęcie 5
1 / 5

Michał Tylicki Fotografia - Dobra jakość Waszych wspomnień id:53639

Toruń, kujawsko-pomorskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
517-602...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Siemanko!
Mam na imię Michał i zapraszam Was do mojego świata fotografii ślubnej.
Pracuję dyskretnie, dbając o Waszą intymność. W swoich kadrach uwielbiam uwieczniać zakochanych. Pokazuję historię w autentyczny sposób. Podczas reportażu szukam emocji, symetrii i nietuzinkowych kadrów. Lubię subtelna i stonowaną kolorystykę i to w niej odnajduję się najlepiej.

Najlepsza współpraca, jaką sobie wyobrażam, to taka z ludźmi, którzy nie boją się pokazywać swoich uczuć, uśmiechów, drobnych gestów, łez i chwil pełnych emocji. A takie właśnie emocje stworzą Wasz wyjątkowy dzień i sprawią, że będzie tym najważniejszym w Waszym życiu.

Specjalizuję się głównie w fotografii ślubnej, okolicznościowej i portretowej. Mieszkam w Toruniu, stąd też fotografuję głównie na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, mazowieckiego i warmińsko-mazurskiego. Jeśli jednak spodobał Wam się mój styl, a mieszkacie poza moim obszarem działalności, napiszcie do mnie wiadomość, jestem otwarty na Wasze propozycje, a odległość nie stanowi dla mnie problemu.

Zapraszam do zapoznania się z moją stroną internetową.
Jeśli chcesz stworzyć coś w klimacie, które ono prezentuje, to zapraszam do współpracy.
Zadbajmy razem o dobrą jakość Waszych wspomnień.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

W pakiecie Standardowym spotykamy się w dniu uroczystości od przygotowań do końca oczepin, w tym krótka sesja plenerowa w dniu ślubu o ile warunki pogodowe nam na to pozwolą. Otrzymujecie:
- około 400 zdjęć z reportażu, wszystkie fotografie poddane są mojej autorskiej obróbce,
- sesja plenerowa w dniu ślubu, o ile warunki pogodowe na to pozwolą,
- drewniane pudełko z pendrive,
- 100 sztuk wydrukowanych zdjęć na jedwabistym papierze w formacie 15×23 cm.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Usługa zaczyna się już od przygotowań Panny Młodej/Panna Młodego (godzinę ustalamy indywidualnie) do oczepin (1:00 w nocy).

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Posiadam licencję do wykonywania czynności zawodowych w czasie celebracji liturgicznych wydaną przez Kurię Metropolitalną Łódzką.
Licencja jest ważnym aspektem, ponieważ nie raz zdarzyło mi się w trakcie spotkania przed celebracją z księdzem, okazywać dokument świadczący o moim przygotowaniu do wykonania usług.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

W pakiecie otrzymujecie pendrive w eleganckim drewnianym pudełku wraz ze zdjęciami w formacie 15×23 na pięknym jedwabnym papierze, dodatkowo galerię internetową dla siebie i bliskich zabezpieczoną hasłem. Dostęp do galerii macie przez rok (na życzenie za dopłatą mogę go przedłużyć). Możecie pobierać z niej zdjęcia w formacie do wydruku lub publikacji w internecie w social mediach. Poprzez galerię wybieracie również zdjęcia do odbitek oraz albumów/foto-książek.
Oczywiście można domówić do pakietu również foto-książki w różnych rozmiarach, odbitki, dodatkowy pendrive itp. Kwestia porozmawiania o Waszych potrzebach i mojego dostosowania się do Waszych potrzeb . Pytajcie śmiało 🙂

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Zapis w umowie mówi o 60 dniach roboczych. Staram się jak najszybciej uporać z ilością materiałów, które posiadam do obróbki. Najczęściej już kilka dni po ślubie wysyłam zajawkę ślubną kilku/kilkunastu zdjęć abyście mogli jeszcze “na świeżo”, po całym wydarzeniu, wspominać te piękne chwile i pochwalić się nimi wśród bliskich.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Głównie fotografuję sam, ale jest możliwość dwóch fotografów gdy sytuacja tego wymaga 🙂 Drugi fotograf przydaje się w przypadku dużego wesela. Współpracuje z zaufanymi osobami i wzajemnie się uzupełniamy.

Jak ubieramy się na wesele?

Interesuję się elegancką modą męską, więc wydaje mi się, że stosownie do sytuacji.
W razie jakichś problemów z wiązaniem krawata czy ułożeniem poszetki pamiętajcie że jestem do Waszej dyspozycji w tym dniu 🙂

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Pracuję dyskretnie, dbając o Waszą intymność. W swoich kadrach uwielbiam uwieczniać zakochanych. Pokazuję historię w autentyczny sposób. Podczas reportażu szukam emocji, symetrii i nietuzinkowych kadrów. Lubię subtelna i stonowaną kolorystykę i to w niej odnajduję się najlepiej.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Fotografuję aparatami bezlusterkowymi FujiFilm X-T4 oraz jasnymi obiektywami stałoogniskowymi.
Oprócz tego, jeśli jest taka potrzeba to korzystam również z dodatkowego oświetlenia podczas reportażu.

Czy posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona?

Nie obsługuję i nie wykonuję zdjęć za pomocą drona.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Jaki jest styl naszej pracy?

Szukam kadrów w których uczucie jest na pierwszym planie, pojawia się uśmiech, drobne gesty, detale i chwile pełne emocji. Fotografując śluby staram się wykorzystać w 100% możliwości jakimi dysponuje. Nie zamykam się w jednym stylu.

Opinie Michał Tylicki Fotografia (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt Michał Tylicki Fotografia

Nazwa firmy: Michał Tylicki Fotografia
NIP: 9562369471
Imię i nazwisko: Michał Tylicki
Adres: Toruń, , 87-100, woj. kujawsko-pomorskie
517-602...
liczba odwiedzin: 485
Zadzwoń
517-602...
Napisz

Popularne miasta w okolicy