Michalski Studio - Nowoczesny Film Weselny id:31340

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość Opinie (1)
Jasło, podkarpackie
Data dodania: 07-10-2017
Liczba odwiedzin: 863

Oferta

Niezwykła dbałość o szczegóły i twórcza praca kamery to właśnie Michalski Studio. Filmy realizujemy lustrzankami z wymienną optyką dające kinową plastykę obrazu. Swoją pracę wykonujemy dyskretnie, by uchwycić naturalne emocje. Naszym celem jest opowiedzenie historii, która będzie pasowała charakterem do Was.

Oferujemy pakiety w formie teledysku oraz całościowego reportażu. Jesteśmy z Podkarpacia, ale działamy na terenie całego kraju. Nasz ciekawy film z pewnością da Wam możliwość powracania do tego jedynego, wyjątkowego momentu – Waszego ślubu przez wiele lat, a może i pokoleń. Naszą ofertę kierujemy do świadomego i wymagającego klienta, dlatego w każdy reportaż wkładamy mnóstwo zaangażowania. Bardzo dużą uwagę skupiamy na wszystkich detalach, bo wiemy ile pracy w nie włożyliście. Nie ukrywamy, że Wasze emocje nam się udzielają, ale bądźcie spokojni, dzięki temu Wasz film jest jeszcze piękniejszy.

Realizowane przez nas filmy ślubne powstają z wewnętrznej potrzeby tworzenia obrazów o wyjątkowej jakości, niebanalnej muzyki oraz według naszego unikalnego stylu montażu. Nieustannie szukamy nowych pomysłów i nie zamykamy się na Wasze. Z parą młodą rozumiemy się bez słów i sprawiamy, że każda Panna Młoda czuje się jak księżniczka, a każdy Pan Młody to Superman. Jesteśmy otwarci, uśmiechnięci, cierpliwi. Nie traktujemy dnia pracy, jak kolejnego zlecenia. Uważamy, że jest to piękny dzień, który wymaga zapamiętania. Do zobaczenia na Waszym ślubie ;)

Napiszcie, dzwońcie a przedstawimy Wam szczegółowe pakiety :)

Proponuję także dodatkowo: ujęcia z drona, usługi fotografa z którym współpracuję oraz fotobudkę.

Rodzaj:

 • 4K
 • dodatkowy rejestrator dźwięku
 • dron
 • full HD
 • płyta blu-ray
 • teledysk z wesela

Ilość kamer:

 • 1 kamera
 • 2 kamery

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Ocena dla: Michalski Studio - Nowoczesny Film Weselny id:31340
Ilość głosów: 1
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Patrycja
Patrycja
(5)
Dodano: 10-11-2017
Data imprezy: 04-11-2017
Miejscowość: Rzeszów
Fantastyczny filmowiec. Pan Grzegorz wszystko nam objaśnił jak się ustawiać do kamery;) Choć pewnie i tak wszystko wyszło spontanicznie;) Dyskretny pośród gości, uprzejmy i uśmiechnięty. Teledysk z najwyższej półki. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecamy!!! A jakość za tą cenę to po prostu rewelacja!!!

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.