Zobacz zdjęcia (5)
Michalski Studio - Film i zdjęcia, Jasło - zdjęcie 1
Michalski Studio - Film i zdjęcia, Jasło - zdjęcie 2 Michalski Studio - Film i zdjęcia, Jasło - zdjęcie 3 Michalski Studio - Film i zdjęcia, Jasło - zdjęcie 4 Michalski Studio - Film i zdjęcia, Jasło - zdjęcie 5
1 / 5

Michalski Studio - Film i zdjęcia id:31340

Jasło, podkarpackie
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • płyta blu-ray
  • teledysk z wesela
  • pakiet foto+video

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery

Niezwykła dbałość o szczegóły i twórcza praca kamery to właśnie Michalski Studio. Filmy realizujemy lustrzankami z wymienną optyką dające kinową plastykę obrazu. Swoją pracę wykonujemy dyskretnie, by uchwycić naturalne emocje. Naszym celem jest opowiedzenie historii, która będzie pasowała charakterem do Was.

Oferujemy pakiety w formie teledysku oraz całościowego reportażu. Jesteśmy z Podkarpacia, ale działamy na terenie całego kraju. Nasz ciekawy film z pewnością da Wam możliwość powracania do tego jedynego, wyjątkowego momentu – Waszego ślubu przez wiele lat, a może i pokoleń. Naszą ofertę kierujemy do świadomego i wymagającego klienta, dlatego w każdy reportaż wkładamy mnóstwo zaangażowania. Bardzo dużą uwagę skupiamy na wszystkich detalach, bo wiemy ile pracy w nie włożyliście. Nie ukrywamy, że Wasze emocje nam się udzielają, ale bądźcie spokojni, dzięki temu Wasz film jest jeszcze piękniejszy.

Realizowane przez nas filmy ślubne powstają z wewnętrznej potrzeby tworzenia obrazów o wyjątkowej jakości, niebanalnej muzyki oraz według naszego unikalnego stylu montażu. Nieustannie szukamy nowych pomysłów i nie zamykamy się na Wasze. Z parą młodą rozumiemy się bez słów i sprawiamy, że każda Panna Młoda czuje się jak księżniczka, a każdy Pan Młody to Superman. Jesteśmy otwarci, uśmiechnięci, cierpliwi. Nie traktujemy dnia pracy, jak kolejnego zlecenia. Uważamy, że jest to piękny dzień, który wymaga zapamiętania. Do zobaczenia na Waszym ślubie ;)

Napiszcie, dzwońcie a przedstawimy Wam szczegółowe pakiety :)

Proponuję także dodatkowo: ujęcia z drona, usługi fotografa z którym współpracuję oraz fotobudkę.

Opinie (1)

Michalski Studio - Film i zdjęcia id:31340
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
P
Patrycja
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-11-2017
Rzeszów
Data dodania: 10-11-2017

Fantastyczny filmowiec. Pan Grzegorz wszystko nam objaśnił jak się ustawiać do kamery;) Choć pewnie i tak wszystko wyszło spontanicznie;) Dyskretny pośród gości, uprzejmy i uśmiechnięty. Teledysk z najwyższej półki. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecamy!!! A jakość za tą cenę to po prostu rewelacja!!!

liczba odwiedzin: 2812

Popularne miasta w okolicy