Zdjęcia | Oferta | Cennik | Opinie 0

MicroStudio... fotografia ślubna szyta na miarę id:24354

Kontakt

698-030...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
690-920...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
Napisz wiadomość
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskieZobacz na mapie
Data dodania: 04-01-2017
Liczba odwiedzin: 231

Oferta

Każda para planująca ślub poszukuje fotografa doświadczonego, który na uroczystości ślubnej wykona piękne zdjęcia i fotografie ślubne.

Zawodowo fotografią zajmuję się już od 1994 roku. W latach 1999-2001 byłem fotoreporterem E.P.A Europa Press Agency gdzie nabyłem dużo wiedzy w zakresie fotografii reportażowej która jak się okazało stała sie bardzo przydatna w reportażu ślubnym.

Obecnie rynek fotografii ślubnej rozwija się bardzo dynamicznie i oferta fotografów jest równie szeroka dlatego też staram się tak dopasować swoją ofertę by w przypadku podpisania z Wami umowy wykonać to zlecenie profesjonalnie i bardzo rzetelnie .

W reportażu ślubnym ważne jest by oprócz najważniejszych momentów z całej uroczystości, były też uwiecznione Wasze emocje ,wzruszenia, radości i szczęście… dlatego też przez lata wypracowałem swój własny styl fotografowania i rejestracji tych cudownych chwil.

W obecnych czasach fotografi wykonują zdjęcia na profesjonalnym i bardzo rozbudowanym cyfrowo sprzęcie fotograficznym .
Ja mimo iż również używam najnowszych rozwiązań technologicznych wciąż nie zapominam o tych magicznych 36 klatkach i czasach, kiedy na cały dzień fotografowania musiało wystarczyć kilka rolek filmów. Mój styl pracy podczas fotografowania to głównie uważna obserwacja.

Nigdy nie ingeruję w to, co się dzieje, bo dzięki temu zawsze uchwycę najbardziej niezwykłe momenty uroczystości, które zaowocują pięknymi zdjęciami z najważniejszych dni życia.

Zapraszam do kontaktu z moją osobą.

Specjalizacja:

  • album tradycyjny
  • sesja plenerowa
  • sesja narzeczeńska
  • studio

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Cennik

Oferta nr 1
1400 / dzień
Cena dotyczy podstawowego pakietu cyfrowego Pure

Podczas wykonania reportażu istnieje możliwość pracy dwóch fotografów co daje niebywałą możliwość obserwacji z dwóch różnych punktów widzenia oraz innego stylu rejestracji planu.
Wszelkie inne Państwa propozycje jak i oczekiwania z przyjemnością wysłuchamy ,doradzimy jak i wdrożymy po wcześniejszym spotkaniu szczegółowy cennik wysyłamy poprzez email lub przedstawimy Państwu na spotkaniu.

Opinie Dodaj opinię

Nowe ogłoszenia