Ta firma aktualnie nie odpisuje na wiadomości. Sprawdź podobne oferty, które dla Ciebie wybraliśmy!

Zobacz zdjęcia (5)
Rezydencja Miętowe Wzgórza – Mansion House, Trębki Nowe - zdjęcie 1
Rezydencja Miętowe Wzgórza – Mansion House, Trębki Nowe - zdjęcie 2 Rezydencja Miętowe Wzgórza – Mansion House, Trębki Nowe - zdjęcie 3 Rezydencja Miętowe Wzgórza – Mansion House, Trębki Nowe - zdjęcie 4 Rezydencja Miętowe Wzgórza – Mansion House, Trębki Nowe - zdjęcie 5
1 / 5

Rezydencja Miętowe Wzgórza – Mansion House id:31990

Trębki Nowe, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

 • dom weselny
 • restauracja na wesele
 • hotel na wesele
 • sala z noclegiem
 • namiot na wesele
 • zajazd

Dodatkowe informacje

 • klimatyzacja
 • parking
 • ogród/taras

Liczba gości

 • maks. liczba osób: 300

Okolica, miejsce

 • wesele w plenerze

W amerykańskim stylu, z domieszką mięty..

Sala balowa mieszcząca do 300 gości, kryształowe żyrandole i miętowe detale wykończenia. Na zewnątrz basen, 450-metrowy namiot i ogród pełen mięty. Rezydencja Miętowe Wzgórza, położona w centrum Mazowsza, sąsiadująca z działającym od lat Dworem Złotopolska Dolina już na wiosnę 2017 roku otworzyła swe podwoje.

JAK W FILMIE

Choć oba obiekty prowadzone będą przez tych samych właścicieli, nowa posiadłość stylem znacznie odbiega od Złotopolskiej Doliny. Ta ostatnia to dwór francuski, z klimatem dworku szlacheckiego i zdobiącymi ogród brzozami. Miętowe Wzgórza to natomiast rezydencja amerykańska, florydzka – połączenie wyrafinowanego smaku i luksusu.

NAZWA ZNACZY

Obiekt położony jest na jednym ze wzgórz w Trębkach Nowych w gminie Zakroczym pod Warszawą. Dojazd ze stolicy zajmuje tu zaledwie około pół godziny. Jak można się przekonać, ta odległość wystarczy, by znaleźć się w całkowicie innej rzeczywistości – nieopodal lasu i pól, wśród kicających zajęcy, w ogrodzie pełnym kwitnącej mięty. Wystrój zakłada, że to, co na zewnątrz, przenika do środka. Stąd miętowe detale wykończenia wnętrza i nazwa obiektu.

SUBTELNIE

Powtarzający się wszędzie motyw mięty stanowi element, nadający temu miejscu harmonii i lekkości. Jeśli marzysz o przyjęciu w amerykańskim stylu, w posiadłości będącej połączeniem stylu klasycznego i Hampton, Miętowe Wzgórza wydają się idealne.

NIE TYLKO WYSTRÓJ

Piękne wnętrza, ogród i bliskie sąsiedztwo przyrody to oczywiście nie jedyne atuty nowej rezydencji. Jest tworzona przez tych samych ludzi, którzy od wielu lat prowadzą Dwór Złotopolska Dolina, również w Trębkach Nowych. Mają nie tylko duże doświadczenie w zakresie organizacji przyjęć weselnych, ale też ogromną pasję i serce do tego, co robią. Państwo młodzi mogą też liczyć na miłą, życzliwą i profesjonalną opiekę pozostałych pracowników obu posiadłości oraz na doskonałą kuchnię. – Stawiamy na produkty najwyższej jakości oraz na własne, domowe wyroby – mówi Jakub Urbaniak. – Mamy świetnych kucharzy i jesteśmy w stanie przygotować wszystko, czego w menu zażyczą sobie państwo młodzi.

NA POWIETRZU

Pary, które marzą o ślubie plenerowym, mogą taki zawrzeć w Rezydencji Miętowe Wzgórza. Specjalnie na ten cel przygotowywana jest przestrzeń tuż przy basenie, w przepięknej scenerii. Uroku dodaje nie tylko otaczająca obiekt natura, ale też sposób, w jaki zaprojektowana jest cała posesja – z licznymi werandami, namiotem czy innymi strefami wytchnienia.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowo.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Trębki Nowe, , 05-170, woj. mazowieckie
liczba odwiedzin: 7849

Popularne miasta w okolicy