Mikolajki - komfortowy hotel w stylu mazurskim id:4212

Oferta
Dodaj do plannera

OTWARCIE HOTELU - ok. 15.kwietnia 2011 roku

Piękno i bogactwo Pojezierza Mazurskiego od wielu lat zachwycało odwiedzających je turystów, dlatego Mazury pretendują do miana "Siódmego Cudu Świata". Niebywale malownicze krajobrazy, błękitne jeziora, soczysta zieleń lasów i złotem malowane pola przyciągają gości na swoje mazurskie łono.

W sercu tej cudownej krainy, na skraju Puszczy Piskiej, a jednocześnie w niedalekiej odległości od centrum Mikołajek i brzegu Jez. Mikołajskiego oraz Jez. Talty (ok. 10min. spacerkiem), na powierzchni ok. 12.000 m2 usytuowany jest hotel "Mazurska Chata". Zaleta polozenia hotelu jest cisza, spokój oraz czyste mazurskie powietrze. Mazurska architektura obiektu została wkomponowana w malowniczy krajobraz krainy 1000 jezior.

W hotelu "Mazurska Chata" czekaja na Państwa 22 pokoje 2-4-osobowe o europejskim standardzie ( + dodatkowych 20 miejsc w pensjonacie). W naszej restauracji możecie Państwo ocenic rezultaty kulinarnych popisow szefa kuchni, a w barze restauracyjnym zaspokoic pragnienie i wesoło spędzić czas.
Po dniu pelnym wrażeń możecie Panstwo zregenerowac sily w saunie, a także odprężyć się spędzając czas aktywnie sportowo w specjalnie do tego celu przygotowanym pomieszczeniu.

„Mazurska Chata” to hotel przyjazny nie tylko Gosciom indywidualnym. Zapraszamy również grupy; organizujemy konferencje, szkolenia, imprezy integracyjne, wesela, komunie oraz inne uroczystości rodzinn

Dodatkowe informacje

Typ obiektu

  • hotel
  • pensjonat

Cennik

Orientacyjna cena: 200 PLN

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Mikolajki - komfortowy hotel w stylu mazurskim
Województwo:warmińsko-mazurskie
Miejscowość:Mikołajki
Kod:11-730
Data dodania: 06-11-2010
Liczba odwiedzin: 706

Nowe ogłoszenia