Zdjęcia
od 1600 do 2500 zł / całość

Mikrochwile Fotograf Ślubny Klaudia Noga-Piętak id:44040

od 1600 do 2500 zł / całość
Lublin, lubelskie
(0)
Dodaj opinię
669-673...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferujemy:

  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Uwielbiam ludzi, ich emocje, pasje, namiętności, nieśmiałości i to, co ludzi łączy. Uwielbiam ich słuchać i pomagać w spełnianiu ich potrzeb. Uwielbiam Was, moich klientów :) A jeszcze móc fotografować przy tym Wasz wyjątkowy dzień? Cudownie! :) Naprawdę przebieram nogami na samą myśl!

Bardziej niż idealny technicznie kadr, liczą się dla mnie zawarte na nim chwile i emocje. W fotografii szukam niestandardowych kadrów, wachlarzu emocji, nietuzinkowych miejsc, drobnych detali w postaci skrytych uśmiechów, delikatnego dotyku, tajemniczego spojrzenia. Każdy gest, uśmiech, obrót w tańcu i pocałunek to sekundy. Po prostu to kocham i jeśli chcecie, bym i dla Was stworzyła wyjątkową pamiątkę i zatrzymała w bezruchu, na zawsze - MIKROCHWILE z tego dnia - serdecznie zapraszam :)

Mimo tego, że jestem w pracy, uwielbiam ten czas i świetnie się bawię, obserwując gości i uwieczniając ich na zdjęciach. Ale nie tylko ich - lubię być obserwatorem i wyłapywać szczegóły, drobne gesty, detale tego dnia... To dla mnie bardzo istotne w zwykłym życiu - gdy kupuję do domu kwiaty, odpalam zapachowe świece, a zdjęcia pakuję w wyjątkowe albumy - i to samo podejście przenoszę do swojej pracy :)

Oferta

Cały reportaż
od 1600 do 2500 / całość

Reportaż zaczyna się w momencie przygotowań do Waszego ślubu i trwa do końca oczepin - nie dłużej niż do 1:00 w nocy. Jestem z Wami w tym dniu do 12 godzin. Każda kolejna godzina jest dodatkowo płatna.

Plener ślubny: miniplener tego samego dnia lub pełny plener w innym dniu. Możliwy plener w dowolnym wybranym miejscu w Polsce i zagranicą (w tym wypadku cena do uzgodnienia). Uwielbiam podróże!

Jednym z ogromnie relaksujących mnie zajęć jest... układanie albumów. Ten specjalny dzień możecie zachować w formie odbitek lub albumu (ale też jednego i drugiego! :) ). Zaczynamy od 80 odbitek zdjęć formatu 15x21cm zapakowanych w wyjątkowe pudełko z grawerem z możliwością wywołania nawet całego reportażu. Odbitki są passe? Przygotuję dla Was album w sztywnej oprawie z wysokiej jakości materiału z minimum 10 miękkimi lub sztywnymi kartami (około 20-30zdjęć) ze szczególnymi chwilami z tego dnia. Wszystko drukowane na wysokiej jakości papierze FUJI.

Opinie (0)

Dodaj opinię

Kontakt

Nazwa firmy:Mikrochwile Fotograf Klaudia Noga-Piętak
Imię i nazwisko:Klaudia Noga-Piętak
Adres:Lublin
20-338woj. lubelskie
669-673...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 16-09-2019, liczba odwiedzin: 91
Telefon
669-673...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość
Zobacz wszystkie kategorie