Zobacz zdjęcia (6)
Miłość&Bąbelki - Van, Lublin - zdjęcie 1
Miłość&Bąbelki - Van, Lublin - zdjęcie 2 Miłość&Bąbelki - Van, Lublin - zdjęcie 3 Miłość&Bąbelki - Van, Lublin - zdjęcie 4 Miłość&Bąbelki - Van, Lublin - zdjęcie 5
Miłość&Bąbelki - Van, Lublin - zdjęcie 6
1 / 6

Miłość&Bąbelki - Van id:52286

Lublin, lubelskie
(1)
Dodaj opinię
519-670...

O nas

Jeśli chcesz zaskoczyć gości i marzysz o nietypowej atrakcji na swoim przyjęciu, to dobrze trafiłeś. Miłość i bąbelki to kultowy włoski trójkołowiec Piaggio Ape zaadaptowany na mobilny bar z pysznym i rześkim białym winem musującym, który przyciągnie uwagę wszystkich i zadziwi Twoich gości nietuzinkowym smakiem i urzekającym wyglądem. Niewielkie rozmiary sprawiają, że wpisuje się w miejsce o ograniczonej przestrzeni, a przy tym nadal będzie wyglądał magicznie.
Odnajdujemy się na kameralnych przyjęciach w ogrodzie, jak i na większych eventach firmowych. Do każdej imprezy podchodzimy indywidualnie i staramy się zaczarować ten czas tak, aby pozostał w pamięci na długo. Nasz Van posiada dwa krany, z których serwujemy różnego rodzaju wina i piwa. Ciekawy? Spragniony? Spotkaj się z nami.
Arrivederci !!!

Opinie (1)

Miłość&Bąbelki - Van id:52286
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
Klaudia
Klaudia
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-07-2023
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Gogołów
Data dodania: 01-08-2023

Vanik zrobił szał na naszym weselu! obsługa cudowna, goście zachwyceni, polecam każdemu kto chciałby mieć gwarancję wspaniałego serwisu bąbelkowego na swojej imprezie! nie ma sensu się rozpisywać więcej - po prostu dziękujemy!

Kontakt

Adres: Lublin, woj. lubelskie
519-670...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 1370
Zadzwoń
519-670...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie