Zobacz zdjęcia (5)
Misiek - DJ - Wodzirej - muzyczna oprawa imprez, wesela 18stki i inne, Wrocław - zdjęcie 1
Misiek - DJ - Wodzirej - muzyczna oprawa imprez, wesela 18stki i inne, Wrocław - zdjęcie 2 Misiek - DJ - Wodzirej - muzyczna oprawa imprez, wesela 18stki i inne, Wrocław - zdjęcie 3 Misiek - DJ - Wodzirej - muzyczna oprawa imprez, wesela 18stki i inne, Wrocław - zdjęcie 4 Misiek - DJ - Wodzirej - muzyczna oprawa imprez, wesela 18stki i inne, Wrocław - zdjęcie 5
1 / 5

Misiek - DJ - Wodzirej - muzyczna oprawa imprez, wesela 18stki i inne id:38015

Wrocław, dolnośląskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

Cześć
Mam na imię Michał, a od dziecka wszyscy mówią do mnie Misiek,
Granie to moje hobby i coś co sprawia mi w życiu przyjemność :)

Profesjonalnie zajmuję się obsługą muzyczną i konferansjerską różnego rodzaju imprez, zarówno prywatnych, jak i firmowych.
Zapewniam profesjonalne nagłośnienie oraz oświetlenie sali, w razie potrzeb aranżacje wnętrza światłem. Na wszystkich imprezach zapewniam atrakcje dodatkowe (gry, zabawy, konkursy)
Do każdego klienta podchodzę indywidualnie oraz elastycznie, ponieważ ma być to Państwa impreza, którą zapamiętają Państwo i Państwa goście!
Potrzebujesz animatora ? opiekuna do dzieci ? Ciężki dym ? Pirotechnika ? Nie ma problemu, jestem w stanie wszystko załatwić :)
Współpracuję z wieloma firmami w celu zapewnienia kompletnej oprawy artystycznej imprezy.

Oława, Sobótka, Oleśnica, Trzebnica, Legnnica, Świdnica, Wałbrzych, Kłodzko, Opole, Strzelin. Jestem Dj-em mobilnym i mogę dojechać wszędzie tam gdzie Państwo będą mnie potrzebować :)

Chętnie prześlę pełną ofertę drogą mailową lub umówimy się na spotkanie i odpowiem na Państwa pytania.
Cennik w zależności od rodzaju oraz wielkości imprez prześlę indywidualnie dla zainteresowanych ale spokojnie! Nie jestem drogi, prowadzę imprezy już od 500zl! ;)

Ukończyłem studia na poziomie magisterskim wraz z podyplomówką z organizacji eventów, kongresów i konferencji, kurs DJ-ski, kurs konsultanta ślubnego i weselnego, kurs animatora oraz wiele innych ale nie ma co tu wymieniać trzeba mnie zobaczyć i posłuchać :)

Grałem imprezy typu urodziny, imieniny, 18stki, wesela, andrzejki sylwestra, bale gimnazjalne, firmowe ect. Posiadam bogaty repertuar więc każdy znajdzie coś dla siebie. Muzykę dostosowuje indywidualnie pod klienta oraz jego gości. Jestem elastyczny i gram muzykę każdego rodzaju .

Nie ma co tu pisać tylko
Zapraszam na moją stronę w serwisie Facebook gdzie można zobaczyć na czym gram, co aktualnie u mnie słychać, napisać wiadomość, etc.

Prowadzę legalną firmę, wystawiam faktury Vat

Opinie (1)

Misiek - DJ - Wodzirej - muzyczna oprawa imprez, wesela 18stki i inne id:38015
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
A
Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-01-2019
Wrocław
Data dodania: 24-01-2019

Pomimo zimnej aury na zewnątrz, DJ Misiek ptrafił rozgrzać parkiet do czerwoności. Nogi bolaly nas i wszystkich gości ale nie dało się nie tańczyć do tak dobrze dobrenej muzki. Masa konkursów, mało przerw i możliwość pogadania bezpośrenio gdy tylko któryś z gości miał ochotę. Otwartość na ludzi i ich zachcianki. Dziekujemy jeszcze raz i polecamy !

Michał
24-01-2019

Dziekuję, cała przyjemność po mojej stronie :) Pozdrawiam

liczba odwiedzin: 1509

Popularne miasta w okolicy