VIVATORRE™ | Naturalna Fotografia Ślubna

od 1000 do 6900 zł
Bielsko-Biała, śląskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
883-666...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • dron
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

O nas

Nazywam się Kuba Połomski. Fotografia to nie tylko mój zawód, ale przede wszystkim pasja. Fotografuje od 15 lat. Zarówno w życiu jak i w fotografii dużo podróżuję nie bojąc się nowych wyzwań. Kocham to, co robię. Jestem laureatem Wielkiego Konkursu Fotograficznego National Geographic, a także kilkudziesięciu innych krajowych i międzynarodowych konkursów fotograficznych.

Lubię naturalne ujęcia, bez pozowania. W czasie uroczystości jestem dyskretny i nie używam dodatkowego oświetlenia. Na weselu staram się nie przegapić żadnej zabawnej, wzruszającej, czy po prostu ważnej chwili; jestem zawsze w gotowości. Podczas sesji ślubnej zachęcam każdą parę do spontanicznych zachowań, do bycia sobą. Szczere uczucie i prawdziwe emocje to kwintesencja reportażu ślubnego.

Działam głównie na terenie Polski (Cieszyn, Bielsko-Biała, Kraków, Zakopane) i Anglii (Londyn, Cambridge, Liverpool, Birmingham), ale mogę udać się w dowolnie wybrane przez Was miejsce na świecie, aby wykonać najbardziej oryginalne zdjęcia.

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Oto pięć powodów, dla których warto skorzystać z mojej oferty naturalnej fotografii ślubnej:
1. Moje podejście do fotografii ślubnej skupia się na naturalności, aby uchwycić prawdziwe emocje i momenty Waszego dnia, bez sztucznych pozy i pozowania do zdjęć.
2. Posiadam wieloletnie doświadczenie, doskonale znam się na swojej pracy, mam za sobą wiele udanych sesji ślubnych.
3. Moje zdjęcia są wykonane z najwyższą jakością, zwracam uwagę na każdy detal, aby uzyskać wspaniałe efekty w postaci pięknych kadrów i naturalnego światła.
4. Stawiam na indywidualne podejście do każdej pary, słucham Waszych potrzeb i pomysłów, aby w pełni zrozumieć Wasze oczekiwania i stworzyć dla Was wyjątkowe, spersonalizowane zdjęcia.
5. Wykonane przez mnie zdjęcia to nie tylko piękna pamiątka z Waszego dnia, ale także sposób na odtworzenie atmosfery i emocji, które towarzyszyły Wam podczas ślubu, dzięki czemu będziecie mogli cieszyć się nimi przez wiele lat.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia artystyczne.

Jako fotograf krajobrazu jestem laureatem Wielkiego Konkursu Fotograficznego National Geographic oraz kilkudziesięciu innych międzynarodowych konkursów. Moje krajobrazy można nabyć w globalnej sieci galerii YellowKorner. Niektóre z nich zyskały status bestsellera.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Dostępne pakiety ślubne obejmują różne zakresy czasu od 1 do 12 godzin.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Najpopularniejszy pakiet obejmuje 12 godzin fotografowania w dniu ślubu oraz 2-3 godzinną sesję ślubną w innym dniu.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Moja przygoda z fotografią rozpoczęła się w 2005 roku.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Swoje usługi w branży ślubnej oferuję od 2013 roku.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Jako fotograf specjalizujący się w fotografiach ślubnych, uwielbiam pracować z młodymi parami, ponieważ każde wesele jest dla mnie wyjątkowym wyzwaniem, które traktuję z pełnym zaangażowaniem i pasją.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pracuję na sprzęcie Sony. W dniu ślubu używam 2 aparatów z wymienną optyką.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Zabezpieczam swoją pracę na każdym etapie fotografowania. Jestem wyjątkowo wyczuleno na tworzenie kopii zapasowych.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Zazwyczaj pracuję sam - osobiście :) Na większych imprezach za dodatkową opłatą korzystam z usług dodatkowego fotografa.

Jak ubieramy się na wesele?

Cały na granatowo w stylu casual. Staram się nie wyróżniać i jdenocześnie dostosować strój do powagi wydarzenia.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Gotowe zdjęcia otrzymacie na okolicznościowym pendrive oraz online za pośrednictwem prywatnej galerii.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Standardowy czas oczekiwania na materiały to 60 dni. Istnieje możliwość przyspieszenia tego okresu do 7 dni za opłatą.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Tak, posiadam uprawnienia do fotografowania w kościele.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

Dla mnie idealne zdjęcie to takie, które sprawia, że para młoda wygląda jak supermodelki i super modele, a zarazem zachowuje swoją naturalność i spontaniczność. Zdjęcie powinno być wypełnione pozytywną energią i humorem, tak aby para młoda wyglądała na nim jakby właśnie wygrała w totka! Oczywiście, jako profesjonalny fotograf, dbam o każdy detal, aby uzyskać wspaniały efekt końcowy, ale w tym wszystkim staram się też nie zapominać o dobrej zabawie i wspaniałej atmosferze, jakie towarzyszą ślubom!

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Każdy przygotowujący się do ślubu wie, że to stresujący czas, ale dla mnie jako fotografa ślubnego to przede wszystkim czas na wyłapanie najlepszych kadrów! Uwieczniam wyjątkowe momenty, jak te, kiedy panna młoda dopina ostatni guzik swojej sukni, czy kiedy pan młody próbuje zawiązać krawat, co zwykle kończy się złośliwym komentarzem przyszłej teściowej. Te chwile są prawdziwym skarbem dla pamięci i sprawiają, że fotografia ślubna nabiera jeszcze większej wartości!

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Uwielbiam podróże i odkrywanie nowych miejsc, a sesje ślubne zagraniczne są dla nas wyjątkową okazją do połączenia naszej pasji z pracą.

Jakie miejsca Pary Młode najczęściej wybierają na sesje plenerowe?

Jak zawsze, preferencje co do wyboru pleneru zależą od indywidualnych upodobań. Jednakże, jako fotograf ślubny, wiem, że plenery w górach to idealne miejsce dla par, które cenią sobie piękno przyrody i niesamowite krajobrazy. Góry stanowią wspaniałą scenerię dla romantycznych sesji zdjęciowych, dodając jeszcze więcej uroku i magii temu już tak wyjątkowemu dniu.

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Sesja ślubna na czarnej hałdzie węgla w Czechach w towarzystwie koparki i buldożera.

Jaki jest styl naszej pracy?

Mój styl fotografii skupia się na naturalnych kadrach i nieprzesadzonej kolorystyce, co w połączeniu tworzy piękne i autentyczne zdjęcia. Dzięki temu, moje fotografie oddają prawdziwe emocje i atmosferę uchwycaną w czasie ważnych wydarzeń, takich jak ślub czy sesja narzeczeńska. Naturalność i subtelność mojego stylu sprawiają, że fotografie, które robię, są ponadczasowe i pięknie oddają wyjątkowy charakter każdej pary młodej.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Posiadam biegłą znajomość języka angielskiego, dzięki czemu jestem w stanie swobodnie porozumiewać się z klientami z różnych zakątków świata. Zdaję sobie sprawę, jak ważna jest dobra komunikacja z parą młodą i jestem zawsze gotów do rozmowy w języku angielskim, aby zagwarantować pełne zrozumienie i profesjonalną obsługę.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Jestem otwarty na sugestie i życzenia moich klientów, dlatego zawsze staram się spersonalizować moją usługę fotografii ślubnej tak, aby spełnić ich oczekiwania i dostarczyć zdjęcia, które będą dla nich wyjątkowe i niepowtarzalne. Dzięki temu każda Para Młoda ma pewność, że ich zdjęcia będą odzwierciedlały ich własny styl i osobowość.

Jak radzimy sobie w trudnych warunkach pogodowych?

Potrafię wykorzystać trudne warunki pogodowe i stworzyć niezwykłe zdjęcia, które podkreślą piękno i wyjątkowość chwili, dzięki czemu para młoda będzie mogła zachować wspomnienia na całe życie.

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Nie boję się słabego oświetlenia i zawsze staram się wykorzystać naturalne źródła światła, aby stworzyć piękne i autentyczne zdjęcia. W trudnych warunkach oświetleniowych korzystam z wysokiej jakości jasnych obiektywów, które pozwalają na uchwycenie każdego detalu w najlepszy sposób. W trakcie ślubu nigdy nie używam lampy błyskowej, aby nie zakłócać uroczystości i nie drażnić gości.

Dodaj pierwszą opinię
Imię i nazwisko: Jakub Połomski
Adres: Bielsko-Biała, 43-400, woj. śląskie
883-666...
liczba odwiedzin: 6831
Zadzwoń
883-666...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Bielsko-Biała

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy