Misja Fotografia - Jakub Połomski id:16599

Oferta
Dodaj do plannera

Od 10 lat fotografia jest moją największą pasją, a jednocześnie wymarzoną profesją. Często podróżuję zarówno w życiu, jak i w fotografii, nie bojąc się nowych wyzwań.

Lubię naturalne i spontaniczne ujęcia, które eksponują emocje. Jestem profesjonalistą, ale nie zamykam się w swoim spojrzeniu na świat. Chętnie wysłucham i zastosuję się do Waszych uwag i propozycji. Każde zlecenie traktuję jak misję.

Podczas fotografowania staram się nie być nachalnym i nie zakłócać przebiegu uroczystości ślubnych. Używam jasnych obiektywów, które pozwalają uchwycić chwile w unikalnej głębi ostrości, a oprócz tego fotografowanie nimi nie wymaga użycia lampy błyskowej np. w kościele.

Pracuję na sprzęcie marki Canon. Posiadam dodatkowy aparat służący jako zapas w sytuacjach awaryjnych. Dysponuję również dronem (np. do robienia zdjęć grupowych z góry).

Nie mam ograniczeń czasowych. Jestem do dyspozycji każdego dnia w tygodniu po potwierdzeniu terminu. Mieszkam w Cieszynie, ale obszarem mojej działalności fotograficznej jest cały świat.

Dodatkowe informacje

Specjalizacja:

  • album tradycyjny
  • dron
  • fotoksiążka
  • plener
  • sesja narzeczeńska

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf

Cennik

Orientacyjna cena: 2500 PLN / całość

Cena ustalana indywidualnie. Zachęcam do kontaktu na e-mail.

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Misja Fotografia - Jakub Połomski
Województwo:śląskie
Miejscowość:Cieszyn
Kod:43-400
Data dodania: 06-10-2015
Liczba odwiedzin: 542

Nowe ogłoszenia