Oferta | Opinie 0

MistrzowieCeremonii - Fotograf Ślubny id:18206

Kontakt

Napisz wiadomość
Lublin, lubelskie
Data dodania: 12-01-2016
Liczba odwiedzin: 162

Oferta

Na swoim ślubie i weselu potrzebujesz doskonałej obsługi. Bez względu na to, czy urządzasz skromne przyjęcie, czy też huczny, dwudniowy bal, chcesz, żeby wszystko było doskonałe. W zapamiętaniu tego pięknego dnia pomogą Ci doskonałe zdjęcia ślubne. My natomiast zadbamy o to, żeby były dokładnie takie, jak chcesz.

Mistrzowie Ceremonii to profesjonaliści w każdym calu. Dla nas każda impreza jest ważna i jedyna w swoim rodzaju. Fotograf ślubny, który zrobi wasze zdjęcia to człowiek z celnym okiem, wyjątkowym poczuciem estetyki i pasją, którą obdarza swoją pracę.

Działamy skutecznie, aczkolwiek staramy się nie przeszkadzać w ceremonii, tylko bacznie obserwować ją i ujmować w kadrze każdą, istotną chwilę. Nasz fotograf na wesele przed każdą ceremonią spotyka się z parą młodą, wysłuchuje jej oczekiwań i propozycji. Przeprowadza także krótki instruktaż, dzięki któremu klienci wiedzą, jak ustawiać się do zdjęć.

Realizowane przez nas fotoreportaże zawierają zdjęcia z przygotowań do ślubu zarówno u Pana Młodego, jak i u Panny młodej, a także ceremonię w kościele lub urzędzie stanu cywilnego i przyjęcie weselne. Docelowo przygotowujemy od 200 do 300 zdjęć, dzięki którym cała ceremonia zostaje doskonale zobrazowana.

Obejrzyj nasze portfolio i skontaktuj się – gwarantujemy, że zdjęcia będą jedyne w swoim rodzaju.

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Opinie Dodaj opinię

Dane kontaktowe

MistrzowieCeremonii - Fotograf Ślubny
Województwo:lubelskie
Miejscowość:Lublin
Kod:20-209

Nowe ogłoszenia