Zobacz zdjęcia (5)
Jedyna taka firma w Polsce - Mistrzowie Ceremonii | Fotograf Ślubny, Lublin - zdjęcie 1
Jedyna taka firma w Polsce - Mistrzowie Ceremonii | Fotograf Ślubny, Lublin - zdjęcie 2 Jedyna taka firma w Polsce - Mistrzowie Ceremonii | Fotograf Ślubny, Lublin - zdjęcie 3 Jedyna taka firma w Polsce - Mistrzowie Ceremonii | Fotograf Ślubny, Lublin - zdjęcie 4 Jedyna taka firma w Polsce - Mistrzowie Ceremonii | Fotograf Ślubny, Lublin - zdjęcie 5
1 / 5

Jedyna taka firma w Polsce - Mistrzowie Ceremonii | Fotograf Ślubny id:18206

Lublin, lubelskie
(3)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • dron
  • fotoksiążka
  • pakiet foto+video
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Najlepiej na zdjęciach wygląda spontaniczność i naturalność dlatego wykonujemy klasyczny reportaż ślubny. Nie ustawiamy do zdjęć (chyba, że do grupowych) i niczego nie narzucamy.

Nie jesteśmy niewidzialni ale za to dajemy się lubić, szybko nawiązujemy relację i skracamy dystans dzięki czemu szybko zapomnisz o tym, że ktokolwiek robi Ci zdjęcia. W pracy wprowadzamy luźną atmosferę dlatego nawet jeśli zwykle nie czujesz się pewnie przed obiektywem szybko poczujesz się swobodnie co jest kluczem do zrobienia Tobie pięknych pamiątek.

Nasz reportaż jest spójny i ciekawy. Nie zasypujemy go milionem takich samych zdjęć, dzięki czemu całość ogląda się z zaciekawieniem od pierwszej do ostatniej fotki.

Zdjęcia oddajemy w ekspresowym termpie w formie galerii internetowej i na pendrivie w estetycznym opakowaniu.

W każdym pakiecie oferujemy krótką sesję plenerową w trakcie przyjęcia, a dla chętnych organizujemy również pełnoprawne sesje plenerowe w innym dniu.

Dodatkowo osobiście służę pomocą i swoim doświadczeniem. Pomogłem ponad 400 parom zorganizować swoje wesele. Wiem jak wyglada praca djów, wodzirejów, fotografów i filmowców więc patrzę na takie wydarzenie z szerszej perspektywy. Poza tym w 2019 wziąłem swój ślub więc wiem co czujecie i jak wygląda organizacja wesela z Waszej strony.

Wszystko to zapewniamy w rozsądnej cenie.

Spotkanie ze mną jest całkowicie niezobowiązujące i bezpłatne, a można dowiedzieć się sporo na temat organizacji wesela. Choćby z tego powodu warto.

Więcej na temat naszych usług możecie przeczytać na naszym firmowym blogu. Znajdziecie tutaj również sporo porad, a także zakulisowych informacji na temat lokali weselnych ;)

Napisz lub zadzwoń i pogadajmy :)

Pozdrawiam, Michał Kowalski.

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Opinie (3)

Jedyna taka firma w Polsce - Mistrzowie Ceremonii | Fotograf Ślubny id:18206
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 3 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
M
Magda
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-06-2022
Chlewiska
Data dodania: 23-06-2022

Dziękujemy za fantastyczną zabawę i współpracę na najwyższym poziomie!
Cały zespół stanął na wysokości zadania i dzięki luźnej atmosferze mogliśmy zapomnieć o stresie w tym dniu 🙂
Z całego serca polecamy Mistrzów Ceremonii na poprowadzenie świetnej zabawy oraz przygotowanie pięknej pamiątki w postaci zdjęć i filmu :)

Jeszcze raz bardzo dziękujemy.
Magda i Adrian

D
Dorota
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-08-2020
Lublin
Data dodania: 15-09-2020

Polecam Mistrzów Ceremonii trafiliśmy na nich dzięki mojej siostrze, u której 3 lata wcześniej występowali na weselu. Wtedy mój narzeczony powiedział: ,, ja też chce ich mieć" i tak też się stało :). Wspaniały kontakt z chłopakami, polecam fotografa Tomka zdjęcia wyszły wspaniałe, została wspaniała pamiątka. Mistrzowie mieli naprawdę profesjonalne i pomocne podejście. Polecam chłopaków serdecznie:)

Michał Kowalski
15-09-2020

Dzięki wielkie za świetną opinię Dorota :) Wszystkiego dobrego i mamy nadzieję, że uda się ostatecznie jednak spotkać na jakiejś imprezie ;)

A
Anna i Łukasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-06-2020
Lublin
Data dodania: 12-08-2020

Minął już ponad miesiąc od kiedy jesteśmy małżeństwem i bardzo często zaglądamy do naszych zdjęć z uśmiechem na twarzy :) Bardzo lubimy do nich wracać i wspominać naszą uroczystość, pozostają nam najlepsze wspomnienia. Fotografie oddają w pełni barwy przyrody i uczucia naszego najpiękniejszego dnia, będącego początkiem wspólnego życia. Utrwaliłeś naszą radość, emocje i miłość. Zdjęcia urzekają pięknem detali. Wspaniała atmosfera jaka, za Twoją sprawą towarzyszyła w czasie sesji fotograficznej oraz indywidualne podejście uczyniły z niej dla nas czystą przyjemność. Efektem są niesamowite zdjęcia, którymi zachwyca się cała nasza rodzina, znajomi i oczywiście my. To wielki zaszczyt spotkać kogoś, kto kocha tak swoją pracę i wykonuje ją z sercem. Tylko profesjonalny fotograf potrafi tak wspaniale uwiecznić na zdjęciach magię i czar tego najważniejszego dnia w życiu. Polecamy Ania i Łukasz

Michał Kowalski
12-08-2020

Wow piękne słowa :D Dzięki za recenzję ;)

Kontakt

Adres: Lublin, , 20-209, woj. lubelskie
liczba odwiedzin: 909

Popularne miasta w okolicy