Misty Hills Production

od 3000 do 6000 zł
Gdańsk, pomorskie
(3)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
500-092...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferujemy:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • teledysk z wesela

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery

O nas

Krótko o nas:
Swoją przygodę z filmowaniem rozpoczęliśmy od rejestrowania naszych wyjazdów i wypraw, a z każdym rokiem rozwijaliśmy swój warsztat do momentu, gdy zajęliśmy się tym zawodowo. Na codzień zajmujemy się PR-em w dużej instytucji, gdzie jednym z naszych zadań jest realizacja projektów filmowych i fotograficznych.
Jesteśmy młodymi osobami, którym nie obca jest wrażliwość i pozytywne zwariowanie, co odzwierciedlamy w naszych realizacjach.

Dla kogo jesteśmy?
Szukamy Par, które z pełnym zaangażowaniem i pomysłem zaplanowały jeden z najważniejszych dni swojego życia. Par, które cechuje nietuzinkowość i uczuciowość. Uwielbiamy osoby, które ze swojego słownika wyrzuciły stwierdzenia “nie wypada”, “tak trzeba” i “co rodzice powiedzą”. To właśnie Wy jesteście głównymi aktorami i reżyserami tego dnia!

W jaki sposób pracujemy?
Nasza praca nie polega na wykonaniu samego reportażu ślubnego bez istotnego zaangażowania. Cieszymy się i wzruszamy każdym momentem razem z Wami i stwarzamy swobodną atmosferę dla Was i Waszych gości. Udzielamy wielu wskazówek, które pomogą Wam wykreować najpiękniejszy obraz tego dnia, choć nie narzucamy własnej wizji i nie stosujemy sztucznych dubli. Zależy nam na tym, abyście czuli się tego dnia wyjątkowo, a naszą rolą będzie uwiecznienie tych chwil na taśmie filmowej.
Pracujemy na najnowocześniejszych aparatach bezlusterkowych Sony, które nie przytłaczają swoim gabarytem i nadmiernie nie skupiają uwagi. Do realizacji filmów wykorzystujemy jedne z najlepszych stabilizatorów (gimbal) i dronów oraz zewnętrzne mikrofony. Zawsze jesteśmy nienagannie ubrani, jednakże tak aby stać się niewidocznymi.

Oferta Filmowa 2023

od 2500 do 4500zł/ komplet

MAŁE JEST PIĘKNE
- czas pracy do godz. 22:00
- jeden operator
- teledysk ślubny (2-3 min.)
- film ślubny (10-15 min.)
- mini plener filmowy w dniu ślubu
cena: 3000 zł

W SAM RAZ!
- czas pracy do końca oczepin (nie dłużej niż do 01:00)
- jeden operator
- teledysk ślubny (2-3 min.)
- film ślubny (15-20 min.)
- mini plener filmowy w dniu ślubu
- wideosesja poślubna
cena: 4000 zł

WSZYSTKO TO, CO NAJLEPSZE
- czas pracy do końca oczepin (nie dłużej niż do 01:00)
- dwóch operatorów
- teledysk ślubny (2-3 min.)
- film ślubny (15-20 min.)
- mini plener filmowy w dniu ślubu
- wideosesja poślubna
- Instagram Reel (rolka) na drugi dzień!!!
- ujęcia z drona
cena: 5000 zł

Nasze dodatkowe propozycje dla Was:
- Ujęcia z drona (wykonywane przez drugiego operatora) - cena: 600 zł
- Wideosesja poślubna (trwająca 3-4h) - cena: 450 zł
- Wideosesja narzeczeńska (trwająca około 2h) - cena: 400 zł
- Podziękowania dla Rodziców (w cenie wideosesja narzeczeńska) - cena: 1000 zł
- Instagram Reel (gotowy na drugi dzień) - cena: 500 zł
- Dodatkowa godzina pracy (w dniu ślubu) - cena: 300 zł

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jesteśmy młodymi osobami, które podążają za trendami i za każdym razem podnoszą sobie poprzeczkę. Nasze realizacje cechuje nowoczesność i atrakcyjność, która nie znudzi się nawet za kilkanaście lat. Swoją ofertę kierujemy do Par, które z pełnym zaangażowaniem i pomysłem zaplanowały jeden z najważniejszych dni swojego życia. Par, które cechuje nietuzinkowość i uczuciowość.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Nie realizujemy filmów dłuższych niż 25-30 min. Nasza filozofia realizacji reportażu ślubnego jest spójna z topowymi ekipami filmowymi w Polsce i na świecie - tworzymy atrakcyjny, intensywny i pełen różnych emocji reportaż ślubny, który Wy, Wasze rodziny i znajomi będziecie za każdym razem oglądać z zapartym tchem, głośnym uśmiechem oraz łzą napływającą do oczu. Ponadto oferujemy w jednym z pakietów NEXT DAY REEL - rolkę Instagram, którą otrzymujecie już na następny dzień po ceremonii zaślubin (tzw. poprawiny).

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Zależnie od wybranego pakietu, jednakże każdorazowo zaczynamy już od pierwszych chwil Waszych przygotowań do ceremonii. Najczęstszym wyborem są pakiety, które między innymi obejmują naszą pracę do końca oczepin (około 01:00)

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Podstawowa oferta zawiera pracę jednego kamerzysty, który stworzy dla Was niezapomniany Teledysk Ślubny (2-3 min.) oraz pełen uczuć Reportaż Ślubny (15-20 min.). Ponadto zrealizujemy wspólnie mini plener w dniu ślubu oraz Wideosesję Poślubną.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z filmowaniem?

Swoją przygodę z filmowaniem rozpoczęliśmy od rejestrowania wyjazdów i wypraw kilkanaście lat temu. Od tego czasu rozwijaliśmy swój warsztat na licznych kursach i szkoleniach, aż finalnie zajęliśmy się filmowaniem zawodowo w bardzo dużej instytucji Państwowej.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży ślubnej działamy od ponad 4 lat, jako operatorzy filmowi kilku znanych ekip. Swoją własną działalność pod marką Misty Hills Production wystartowaliśmy w zeszłym roku.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

W naszej pracy kochamy unikalną możliwość uchwytywania najważniejszych chwil Waszego życia!

Na jakim sprzęcie pracujemy?

W naszej pracy używamy najnowocześniejszych i zarazem jednych z najlepszych na rynku kamer Sony (Sony Alpha 7 IV) z obiektywami Sigma serii Art. Do stabilizacji obrazu wykorzystujemy gimbal (stabilizator) DJI RS3 PRO, a do ujęć z powietrza używamy dronów DJI Air2s z pełnoklatkową matrycą.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Decydując się na nas, powierzacie nam jeden z najważniejszych dni Waszego życia. Tego dnia nie ma czasu na wykonywanie dubli, czy powtórek, dlatego nasze umiejętności oraz zaplecze sprzętowe jest tak rozbudowane i profesjonalne, aby dać Wam gwarancję najlepszej realizacji reportażu.

W jakim składzie realizujemy usługę?

W zależności od wybranego pakietu, w składzie jednego lub dwóch operatorów.

Jak ubieramy się na wesele?

Elegancko i wygodnie - tak aby nie krępować ruchów. Staramy się wtopić w tłum Waszych gości weselnych i nie zaburzać koncepcji wesela.

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

Gotowe filmy przekazujemy Wam na sygnowanym Pendrive w stylowym opakowaniu. Instagram Reel udostępniamy online, aby ułatwić publikację w Social Media i przesyłanie dalej Waszym gościom.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Jeżeli Wasz pakiet zawiera Instagram Reel (rolkę) otrzymacie ją już następnego dnia (na poprawiny). Pozostały materiał oddajemy w terminie do 180 dni od wykonania Reportażu Ślubnego lub od dnia wideosesji poślubnej.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Tak, posiadamy niezbędne przeszkolenie i legitymacje.

Czy posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona?

Oczywiście! Posiadamy certyfikaty uprawniające do realizacji operacji lotniczych bezzałogowym statkiem powietrznym (UAV) wydane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Zdecydowanie TAK! Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje.

Jak radzimy sobie w trudnych warunkach pogodowych?

Trudne warunki pogodowe obracamy w wyjątkowe i unikalne ujęcia pełne śmiechu i tańców na boso w deszczu.

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Słabe oświetlenie jest trudnością i wyzwaniem ale nie przeszkodą. Istotą realizacji nagrań w trudnym oświetleniu jest posiadanie profesjonalnego sprzętu (my na takim pracujemy) oraz kreatywność (którą posiadamy).

Nasze pasje.

Film i fotografia! Podróże, na których zawsze mamy ze sobą sprzęt foto-video oraz strzelectwo taktyczne.

Misty Hills Production
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 3 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
J
Julia
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-07-2023
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Gdańsk
Data dodania: 24-01-2024

Polecamy Misty Hills Production z całego serca! Wybraliśmy pełen pakiet z ujęciami z drona i instagramową rolką na następny dzień. Efekt przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Nie spodziewaliśmy się, że oglądając film ze ślubu będziemy mogli przeżyć ten dzień na nowo. A jednak Kasia i Damian dokonali cudu. Odnaleźliśmy w nim wszystkie nasze uśmiechy, uciechy i łzy wzruszenia. Moglibyśmy go oglądać na okrągło. Film jest nagrany w wysokiej jakości, świetnie zmontowany z ujęć dwóch kamer i drona i genialnie dobraną muzyką. Kasia i Damian oprócz bycia prawdziwymi fachowcami w swojej dziedzinie są też po prostu ludźmi, z którymi świetnie spędza się czas. Zarówno w dniu ślubu jak i na sesji poślubnej czuliśmy się z Nimi bardzo swobodnie. Potrafią stworzyć atmosferę, w której nawet osoba nielubiąca się z kamerą nie czuje skrępowania. W pracy nie było przestojów, bo zawsze mieli dużo pomysłów, więc ujęcia były nagrywane w ekspresowym tempie. Mimo, że przed ślubem długo zastanawialiśmy się czy film jest rzeczywiście konieczny, teraz nie wyobrażamy sobie go nie mieć. To wspaniała pamiątka, która sprawia, że ten ważny dzień może zostać wiecznie żywy. Pozdrawiamy <3

Misty Hills Production
08-02-2024

Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że mogliśmy stworzyć dla Was wyjątkowe wspomnienia! <3

S
Sylwia
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-06-2023
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Chwaszczyno
Data dodania: 26-09-2023

To jaką robotę robicie to jest nie do opisania! Insta reel trafił do nas od razu na dzień po weselu, zmontowany w kreatywny sposób, nie było rzeczy z przypadku. Wszystko w klimacie, z pomysłem i wyczuciem stylu. Dziękujemy wam bardzo za wspaniałe uwiecznienie tego najpiękniejszego dnia w naszym życiu <3
Pozdrawiamy!

Misty Hills Production
15-01-2024

Najwspanialszym co otrzymujemy z naszej pracy są Wasze emocje i zadowolenie! Dziękujemy!!!

N
Natalia
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-08-2022
Koleczkowo
Data dodania: 08-02-2023

Misty_Hills_Production, zapamiętajcie tę nazwę!🔥 Dzięki nim mamy przepiękne pamiątki z wyjątkowych chwil, jakimi są niewątpliwie ślub i wesele, a także wideosesja narzeczeńska. To co ich wyróżnia to subtelność, kreatywność i smak w uwiecznianiu wyjątkowych momentów, a także profesjonalizm i otwarcie na potrzeby Młodych. Możecie liczyć na świetną atmosferę podczas współpracy. Gwarantuje Wam nie zawiedziecie się, a wręcz będziecie w szoku, że ktoś może zrobić tak zajebistą robotę! Już prawie pół roku po ślubie, a my chętnie wracamy do najlepszych wspomnień w naszym życiu 🤍 Pozdrawiamy ciepło!

Misty Hills Production
16-02-2023

Dziękujemy! Praca dla Was to była istna przyjemność 🥰 gorąco pozdrawiamy!

Nazwa firmy: Misty Hills Production
Imię: Damian 
Adres: Gdańsk, Tamka 40, 80627, woj. pomorskie
500-092...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 851
Zadzwoń
500-092...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Gdańsk

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy