Zobacz zdjęcia (5)
Mizzle Weddings | Planujemy Śluby!, Rzeszów - zdjęcie 1
Mizzle Weddings | Planujemy Śluby!, Rzeszów - zdjęcie 2 Mizzle Weddings | Planujemy Śluby!, Rzeszów - zdjęcie 3 Mizzle Weddings | Planujemy Śluby!, Rzeszów - zdjęcie 4 Mizzle Weddings | Planujemy Śluby!, Rzeszów - zdjęcie 5
1 / 5

Mizzle Weddings | Planujemy Śluby! id:46727

Rzeszów, podkarpackie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość

O nas

Opcje

  • ślub w plenerze

Ślub to jeden z najważniejszych dni w Waszym życiu, a wspomnienia zostaną z Wami na zawsze. Właśnie dlatego musi być idealnie!

Jesteśmy Agencją Ślubną, która pomoże Wam w zorganizowaniu ślubu marzeń. Zaplanujemy ten szczególny dzień od A do Z, dopniemy wszystko na ostatni guzik. Będziemy z Wam od początku etapu planowania aż do końca wesela. Jesteśmy pewni, że wyjdzie doskonale!

Do każdego klienta i każdego ślubu podchodzimy indywidualnie. Oferujemy kompleksową i częściową organizację ślubu, a także koordynację Waszego wielkiego dnia.

Działamy głównie na terenie województwa podkarpackiego i małopolskiego.

W czym możemy Wam pomóc?

KOMPLEKSOWA ORGANIZACJA ŚLUBU

Z przyjemnością zorganizujemy Wasz ślub od A do Z. Zajmiemy się wszystkim – zaproponujemy Wam najpiękniejsze miejsca na przyjęcie, ustalimy wspólnie motyw przewodni, wybierzemy efektowne dekoracje, a także znajdziemy najlepszych usługodawców.

Nie musicie obawiać się tego, że zatrudniając Wedding Plannera nie będziecie brać udziału w przygotowaniach. Pamiętajcie, że ostateczne decyzje zawsze podejmujecie Wy. Naszym zadaniem jest zaproponowanie Wam najlepszych rozwiązań dostosowanych do Waszych preferencji i budżetu.

Gwarantujemy Wam, że ślub i wesele będą wyglądać niczym z Pinteresta, a Wy nie martwiąc się o nic będziecie mogli bawić się ze swoimi gośćmi do białego rana. Wedding Planner będzie z Wami od samego początku procesu planowania aż do samego końca wesela.

CZĘŚCIOWA ORGANIZACJA ŚLUBU

Nigdy nie jest za późno na skorzystanie z pomocy Wedding Plannera. Wybraliście już obiekt i fotografa, ale przerósł Was proces organizacji? Nasza agencja z przyjemnością pomoże Wam zorganizować piękny ślub i wesele. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Po konsultacji z Parą Młodą ustalamy zakres obowiązków i… zabieramy się do pracy!

KOORDYNACJA DNIA ŚLUBU

Para Młoda w dniu ślubu powinna cieszyć się przygotowaniami, powiedzieć sakramentalne „TAK”, a później do samego rana bawić się ze swoimi gośćmi. Nie ma miejsca na dodatkowy stres, pilnowanie harmonogramu przyjęcia i rozliczanie się z podwykonawcami. Nasza Agencja Ślubna z przyjemnością podejmie się koordynacji Waszego ślubu i wesela. Dopilnujemy, by wszystko szło zgodnie z planem, a w razie niespodziewanych „pożarów” – ugasimy je tak, że nawet nie będziecie o nich wiedzieć!

Opinie (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Rzeszów, woj. podkarpackie
liczba odwiedzin: 729

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie