"MŁODZI i PIĘKNA" - Na Twoje Wesele !!! id:15186

Kontakt

603-203...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
Napisz wiadomość Opinie (37)
Warszawa, mazowieckieZobacz na mapie
Data dodania: 18-06-2015
Liczba odwiedzin: 9837

Oferta

"MŁODZI i PIĘKNA" - to gwarancja udanego wesela, studniówki czy imprezy firmowej. Zagramy wszystko !!! Zabawimy wszystkich !!! Całość dopełnia niesamowite nagłośnienie i oświetlenie oraz dodatkowe efekty wizualne !!! IMPREZA Z NAMI, TO NIEZAPOMNIANE WRAŻENIA NA WIELE LAT !!!
Dojeżdżamy w każdy zakątek Polski.

Poniżej oferta.
- honorarium dla zespołu uzgadniamy zawsze indywidualnie z każdym klientem
- gramy do godz 5.00, jeśli goście chcą się bawić dalej, gramy godzinę dłużej gratis
- repertuar to znakomita wielopokoleniowa muzyka do tańca - każdy z gości będzie zachwycony (gramy wszystko)
- świetna zabawa biesiadna przy stołach
- bloki taneczne 1 do 1,5 godz. (przerwy są tylko wtedy gdy goście weselni otrzymują ciepłe danie)
- profesjonalne nagłośnienie firmy JBL - wszystko znakomicie słychać (nie jest za głośno ani za cicho)
- profesjonalne, estradowe oświetlenie sceny i sali tanecznej
- dodatkowe efekty wizualne: bańki mydlane, dymy dyskotekowe, dymy snujące się po podłodze (do pierwszego tańca i nie tylko), sztuczny śnieg, fajerwerki, lasery
- wiele konkursów dla uczestników wesela (dla zwycięzców specjalne dyplomy pamiątkowe z Waszego wesela i nagrody)
- nasz gitarzysta jest również wyśmienitym konferansjerem i wodzirejem, który z klasą poprowadzi zabawę (nauka tańca, oczepiny, zabawy biesiadne przy stołach itp.)
- możemy przebierać się stosownie do granej muzyki (jeśli sobie zażyczycie)

KAŻDE WESELE Z NAMI JEST INNE. WSZYSTKO ZALEŻY OD WAS. IMPREZĘ POPROWADZIMY ZGODNIE Z WASZYMI SUGESTIAMI. PONIEWAŻ MAMY OGROMNE DOŚWIADCZENIE MOŻECIE LICZYĆ NA WSZECHSTRONNĄ POMOC Z NASZEJ STRONY. Wesele z nami, to zawsze super zabawa !!!

Gorąco pozdrawiam - Robert Mroziński wraz z całym zespołem "MŁODZI i PIĘKNA"

Instrumenty:

 • akordeon
 • gitara basowa
 • gitara elektryczna
 • keyboard/organy
 • klarnet
 • saksofon

Pozostałe:

 • obsługa konferansjerska
 • mówimy po angielsku
 • mówimy po niemiecku
 • mówimy po francusku
 • efekty świetlne
 • granie na błogosławieństwie
 • płyta DEMO audio
 • płyta DEMO video

W składzie:

 • wokalistka
 • wokalista
 • Ilość osób: 4

Cennik

Oferta nr 1
Ceny - zawsze do uzgodnienia z klientem.

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: "MŁODZI i PIĘKNA" - Na Twoje Wesele !!! id:15186
Ilość głosów: 37
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
(5)
Autor: Joasia i Damian
Dodano: 25-07-2017
Data imprezy: 15-07-2017
Miejscowość: Radomsko
"Na takim weselu jeszcze się tak nie bawiliśmy!" To najczęstsza opinia naszych gości weselnych po weselu, na którym Młodzi i Piękna zapewniali nam oprawę muzyczną :)

Trzon zespołu - Pan Robert, cały czas płynnie i elastycznie dopasowywał pracę ekipy do aktualnej sytuacji na imprezie manewrując repertuarem i wodzirejką. Nie było żadnych momentów przestojów bądź "zamulania". Cały czas dobra zabawa na ciągle pełnym parkiecie. Podziękowania należą się także reszcie członków zespołu za w pełni profesjonalną robotę, w szczególności jednak wokalistce. Dziewczyna ma taki głos i umiejętności, że można było się poczuć jak na dobrym koncercie ;).
Dodać należy również podziękowania za profesjonalny etap przygotowania imprezy. Spotkanie przed uroczystością pozwoliło na bezproblemowe ustalenie planu wesela, wybór zabaw czy wymyślenie czegoś extra tylko dla nas. W trakcie trwania wesela nie musieliśmy się o nic martwić, wszystko było obgadane, a Pan Robert elegancko wszystko monitorował.

Reasumując, z całego serca możemy polecić osobom niezdecydowanym, aby także na Waszym weselu oprawę muzyczną realizował zespół Młodzi i Piękna. Od nas gorące podziękowania za włożoną pracę oraz za to, że te dwa dni (poprawiny również były ekstra:)) dzięki Wam były dla nas i naszych gości jeszcze bardziej wyjątkowe.

Polecamy i pozdrawiamy!
(5)
Autor: Ewa i Sebastian
Dodano: 28-06-2017
Data imprezy: 24-06-2017
Miejscowość: Błonie
Zespół perfekcyjny! Wszyscy zadowoleni! W rozmowach można było usłyszeć pytania "co to za zespół, że tak ładnie gra?". Muzyka fantastyczna, zarowno repertuar jak i wykonanie! Jako Młodzi możemy podkreślić to, że o nic nie musieliśmy się martwić podczas wesela, o wszystko zadbał Pan Robert - lider grupy:) Od pierwszych chwil na parkiecie brakło miejsca! Co warto dodać zespół na czas wesela ubiera się bardzo elegancko! Polecamy bardzo i jeszcze raz dziękujemy!
(5)
Autor: ŻANETA i PIOTR
Dodano: 19-06-2017
Data imprezy: 10-06-2017
Miejscowość: Wolanów, k. Radomia
10 czerwca 2017 roku zespół "Młodzi i Piękna" grał na naszym weselu w Wolanowie/k. Radomia. Zespół zachwycił i podbił serca gości swoim ciepłem, dostępnością, wykonaniem, zaangażowaniem, profesjonalizmem… Pieśni biesiadne wraz z gośćmi weselnymi zapadły głęboko w pamięć i serca. Nie martwiliśmy się repertuarem, bowiem ten został dobrany dla każdej grupy wiekowej. Mogliśmy naprawdę cieszyć się i bawić na naszym weselu! Dodatkowo, chcielibyśmy zwrócić uwagę na oryginalne aranżacje zespołu oraz wyjątkowe głosy wokalistów, które robiły naprawdę duże wrażenie. Zespół nawiązał bardzo szybko kontakt z gośćmi, szczególnie podczas biesiady. W trakcie przyjęcia zespół wyłonił i nagrodził m.in.: weselnego Ronaldo, motorniczego z licencją na prowadzenie lokomotywy, czy fenomenalnych tancerzy. Odnośnie ustaleń przed weselem - lider zespołu bardzo elastyczny, otwarty na wszelkie sugestie i pomysły, sam wyszedł z kilkoma propozycjami, które nam przypadły do gustu.
Zespół godny polecenia, a udana zabawa gwarantowana!
Dziękujemy Wam za stworzenie cudownej atmosfery, dzięki której każdy z gości nadal wspomina tę uroczystość!
Panie Robercie – ukłony z naszej strony za profesjonalną „konferansjerkę” i trzymanie ręki na pulsie przez cały czas trwania wesela.
Pełni wdzięczności i serdecznych wspomnień dziękujemy Wam z całego serca!!!
(5)
Autor: Piotr i Natalia
Dodano: 02-05-2017
Data imprezy: 29-04-2017
Miejscowość: Warszawa
Nikt nie poprowadzi wesela tak jak Oni, rewelacyjni ludzie, którzy rozbawią największych smutasów swoimi pomysłami. Współpraca z Panem Robertem to czysta przyjemność, doradzi, podpowie i poprowadzi imprezę weselną tak,że będzie Wam mało. Pozdrawiamy i raz jeszcze dziękujemy. Natalia i Piotr
(5)
Autor: Agata
Dodano: 28-03-2017
Data imprezy: 21-01-2017
Miejscowość: Moniochy k/Głowaczowa
Mimo, że od wesela minęły już ponad 2 miesiące...wspomnienia rodziny i przyjaciół podczas spotkań są nadal żywe. Bardzo serdecznie polecamy wszystkim osobom poszukującym dobrego i oryginalnego zespołu na wesele. Sama byłam bardzo mile zaskoczona, że wszystko wyszło super!!! Ogromnym atutem zespołu jest indywidualne podejście, od pierwszej rozmowy ma się wrażenie, że lubią to co robią ;) Pan Robert jest super wodzirejem, budzącym zaufanie i sympatię. Jakość dźwięku i kultura zespołu została nawet doceniona przez obsługę i kuchnię. Nie wspominając o kolorowych światłach... GORĄCO POLECAMY!!!!! Agata i Adrian
(5)
Autor: Mirosława
Dodano: 10-03-2017
Data imprezy: 11-02-2017
Miejscowość: Warszawa
Studniówka Super!!! Stop. Młodzież, nauczyciele i rodzice cały czas w pozytywnym szoku do dzisiaj!!! Stop. Przez ostatni miesiąc głównym tematem rozmów - taneczne szaleństwa studniówkowej nocy!!! Stop. Zespół wychwalamy pod niebiosa!!! Stop. Byliście niesamowici!!! Stop.
Jeszcze raz bardzo, bardzo dziękujemy!!! Stop.
Miśka z całą III A
(5)
Autor: Ewa
Dodano: 25-01-2017
Data imprezy: 07-01-2017
Miejscowość: Warszawa
Jesteście WIELCY!!! Ogromne dzięki za odlotową studniówkę od całej 3F naszego liceum.
Ewa z koleżankami i kolegami
(5)
Autor: DIANA
Dodano: 23-01-2017
Data imprezy: 31-12-2016
Miejscowość: Radom
Tegorocznego Sylwestra spędziłam z mężem w hotelu "Aviator" w Radomiu. Wrażenia SUPER !!! Tematem przewodnim była piłka nożna. Wystrój sali nawiązywał do boiska piłkarskiego. Kelnerki przebrane w stroje piłkarskie. Ale prawdziwą furorę zrobiła orkiestra - zespół muzyczny "Młodzi i piękna". Grali wszystko: dawne standardy jak i najnowsze przeboje. Chociaż przekrój wiekowy gości był zróżnicowany (od 20 do 70 lat), każdy znalazł coś dla siebie i parkiet stale był pełny. Goście szaleli na parkiecie do samego rana. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego balu, za rok też idziemy. Oby tylko grała ta sama kapela.
Pokaż więcej opinii

Nowe ogłoszenia